1500TL'ye kasa önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BlodDappeR

Asistan
Merhaba arkadaşlar şuan elimde olan bir kasayı 500 tlye satıp biraz da üstüne para koyup 1500 tl ye kasa alcam önerileriniz var mı oyun için alıyorum kasayı.

Emir Aydın

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör
1500 TL seni çok memnun etmez.2000TL bandına çıkma imkanın var mıdır acaba ?

Emir Aydın

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör
var abi 500 de babamdan alırım :)
Rami kesinlikle 2x8=16 GB yapman gerek,sistem APU yani ekran kartı işlemcinin içerisinde olduğu ucun Ramin çift kanal olması çok onemli.
İçerisinde GT 1030 gücünde bir ekran kartı var.
Ayrıca sistem ileriye dönük,ekran kartı işlemcinin içerisinde,yani ekran kartının takılacağı yer boş.Sonraki senelerde ihtiyacın olursa bir ekran kartı ekleyip yoluna devam edebilirsin.
Aklına takılan herhangi bir soru varsa sorabilirsin 🙂

BlodDappeR

Asistan
Rami kesinlikle 2x8=16 GB yapman gerek,sistem APU yani ekran kartı işlemcinin içerisinde olduğu ucun Ramin çift kanal olması çok onemli.
İçerisinde GT 1030 gücünde bir ekran kartı var.
Ayrıca sistem ileriye dönük,ekran kartı işlemcinin içerisinde,yani ekran kartının takılacağı yer boş.Sonraki senelerde ihtiyacın olursa bir ekran kartı ekleyip yoluna devam edebilirsin.
Aklına takılan herhangi bir soru varsa sorabilirsin 🙂
sistem gayet iyi bir sorum olcak csgo da yaklaşık olarak kaç fps alırım medium da yada low da

met 35

Dekan
Yazdığım sistemde ekran kartı var ve CS GO da hıgh-ultra ayarlarda 100 fps üzeri. Yeterli diye düşünüyorum.
Alıntıdır. Techspot.com.
mmm.PNG

BlodDappeR

Asistan
Anladım ama 2 kişi kasa önerisinde bulundu emir abi bütün her şeyimi o halletti bence o daha bilgili gibi ama met de önerdiği iyi ne yapmam lazım anlamadım paramın boşuna da gitmesini istemiyorum pc ile %90 oyun oynucam Csgo Pubg vb. o yüzden fps ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur ama @met 35 high ayarlarda 100 fps üzeri dedi o yüzden kafam karıştı @Emir Aydın önerdiği pcde ise medium 1080 p de 70-100 fps alırsın dedi ?

VECTORRR

Dekan
Anladım ama 2 kişi kasa önerisinde bulundu emir abi bütün her şeyimi o halletti bence o daha bilgili gibi ama met de önerdiği iyi ne yapmam lazım anlamadım paramın boşuna da gitmesini istemiyorum pc ile %90 oyun oynucam Csgo Pubg vb. o yüzden fps ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur ama @met 35 high ayarlarda 100 fps üzeri dedi o yüzden kafam karıştı @Emir Aydın önerdiği pcde ise medium 1080 p de 70-100 fps alırsın dedi ?
Ben ekran kartını met 35'in önerdiği sisteme önerdim ama rx 550 yerine 570.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada mümkünse 1200 yerine 1600 yapmaya çalışın çok daha iyi olacaktır.

BlodDappeR

Asistan
Ben ekran kartını met 35'in önerdiği sisteme önerdim ama rx 550 yerine 570.

bu arada mümkünse 1200 yerine 1600 yapmaya çalışın çok daha iyi olacaktır.
evet 2000 tl donanım arşivi adlı kanalın pcsi var bakın csgo 200 fps en az.

VECTORRR

Dekan
evet 2000 tl donanım arşivi adlı kanalın pcsi var bakın csgo 200 fps en az.

3200 tl yazıyor.

eğer bu sistemi alcaksanız bari ekran kartını 1650S yapın.

VECTORRR

Dekan
met 35in attığı sistemi al ama ekran kartını aliexpressten attığım rx 570 yap ya da daha uygun bir kart bulursan aliexpresste, alabilirsin.

stat counter