Yardım 1500 tlcivarı fare önerebilirsiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bycash1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bycash1

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Merhaba razer deadhard v2 fare var bozuldu yenisi alacağım bütçe 1500 civarı ne öneririnsiz kaliteli bir ürün ?

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,362
200 lira ekleyebilirseniz Darmoshark M3S öneririm. Bana sorunlu model denk geldi fakat özünde çok kaliteli bir mouse. Eğer daha detaylı bir öneri istiyorsanız mouse tutuş şeklinizi belirtmeniz daha iyi olur.

drjacob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Logitech baktınız mı ?

moredrugsmorelove

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçenizden çok daha ucuz lakin ROG Keris kullanıyorum. Kutu içeriği, optiği, ürün kalitesi olarak kesinlikle F/P olduğunu düşünüyorum. Değerlendirebilirsiniz bence.

bycash1

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Deadheard v2 mousum
200 lira ekleyebilirseniz Darmoshark M3S öneririm. Bana sorunlu model denk geldi fakat özünde çok kaliteli bir mouse. Eğer daha detaylı bir öneri istiyorsanız mouse tutuş şeklinizi belirtmeniz daha iyi olur.
eklerim de kablolu olsun oyun için marka olsun razer gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech baktınız mı ?
Hayır

Bütçenizden çok daha ucuz lakin ROG Keris kullanıyorum. Kutu içeriği, optiği, ürün kalitesi olarak kesinlikle F/P olduğunu düşünüyorum. Değerlendirebilirsiniz bence.
Biraz daha iyisi barmı

moredrugsmorelove

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Deadheard v2 mousum

Hayır

Biraz daha iyisi barmı

Bütçenize göre bu iki fareyi inceleyebilirsiniz.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,362
Oyun için kablolu olması şart değil, ve bu modelin oyun için harika bir model olduğunu söyleyebilirim. Mouse tutuş şeklinizi söylemediğiniz için rastgele bir öneri yapacağım. İlla kablolu olsun istiyorsanız ve 2.000₺'ye çıkabilirseniz Razer tarafında Razer Deathadder V3 öneririm. Asla pişman edecek bir model değil. Fakat yine söylemeliyim ki Darmoshark M3S modeli birincil önerim olacaktır, şuan bu fiyatta daha iyisini bulamazsınız.

bycash1

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Oyun için kablolu olması şart değil, ve bu modelin oyun için harika bir model olduğunu söyleyebilirim. Mouse tutuş şeklinizi söylemediğiniz için rastgele bir öneri yapacağım. İlla kablolu olsun istiyorsanız ve 2.000₺'ye çıkabilirseniz Razer tarafında Razer Deathadder V3 öneririm. Asla pişman edecek bir model değil. Fakat yine söylemeliyim ki Darmoshark M3S modeli birincil önerim olacaktır, şuan bu fiyatta daha iyisini bulamazsınız.
V3 olabilir yakında indirim vb varmı