1500 TL Üstü Akıllı Telefonlar [2014]

Sizin tercihiniz hangisi?

• LG G3

Kullanılan: 15 23.8%
  • Sony Xperia Z2

Kullanılan: 12 19.0%
  • İphone 5s

Kullanılan: 11 17.5%
  • Nokia Lumia 1520

Kullanılan: 5 7.9%
  • HTC One M8

Kullanılan: 6 9.5%
  • Samsung Galaxy S5

Kullanılan: 4 6.3%
  • Samsung Galaxy Note 3

• Xiaomi Mi4

• Kullanılan toplam oy
    63

Bu konuyu okuyanlar

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
başkan anketi güncelleyelim yav geri kalmış biraz:D

Alpler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 6 nın arka tarafının tasarımı 5s e benzese daha güzel olurmuş

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar,
Telefon almayı dusunuyorum aklımda Z3 compact vardı. Ama pembelesme sorunu kafamı karıstırdı ben de LG G2'yi seceneklerime ekledim. Oyun uygulama vıdeo haber ve forumlarda dolasırım genelde. Agırlıklı olarak sosyal medya ve haber okurum. Sarjı tam bir gun goturse ıyıdır. Olaganustu bır kamera beklentım yok ama kumlanma vs olmamalı
Sizce hangisini almalıyım?
Tavsiyelerınızı bekliyorum...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar selamlar,
Telefon almayı dusunuyorum aklımda Z3 compact vardı. Ama pembelesme sorunu kafamı karıstırdı ben de LG G2'yi seceneklerime ekledim. Oyun uygulama vıdeo haber ve forumlarda dolasırım genelde. Agırlıklı olarak sosyal medya ve haber okurum. Sarjı tam bir gun goturse ıyıdır. Olaganustu bır kamera beklentım yok ama kumlanma vs olmamalı
Sizce hangisini almalıyım?
Tavsiyelerınızı bekliyorum...
Z3 compact al yazilimla falan duzelir ayrica hepsinde yoktur su an en beğendiğim cihaz

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar konu güncellenecektir, fiyatlarda düzeltmeler yapılıcak, yeni telefonlar eklenicek, gerekliyse telefonlar çıkartılıcak ve konu daha derli toplu hale getirilicektir en kısa zamanda.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şu an telefon almayı düşünüyorum ama en mantıksız zaman gibi zamlar geldi malum yine de beklemek fiyatları değiştirir mi veya yeni çıkacak telefonları beklemek(m9,g4,z4) daha mı mantıklı olur düşüncelerinizi belirtir misiniz

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bişey sorcam ben htc ve lg arasında kaldımda htc nin m8 modelinin digeri yani htc one e8 ile lg g3 arasında kaldımda fikrinizi alabilirmiyim

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=433979]tenes[/MENTION]

Desire eye ile e8'in çok farklı yanları yok hatta donanımsal olarak one m8 ile benzer özellikler taşıyorlar.

Desire eye suya dayanıklı ama batarya olarak one e8'den geride. Bir de phonearena'da desire eye için görüntülü konuşma yapabilir diyor. Bu ne kadar doğru onu bilmiyorum.

Desire eye da flaş var önde,arkada ve önde iki flaş bulunuyor,ön,arka kamera 13 mp ama one e8'in önünde flaş yok arkasında tek flaşı var ön kamerası da 5 mp. Arkasında da 13 mp kamera mevcut.

İki cihazın da ekranı 1080p.

Dahili depolama birimleri ikisinin de 16 gb 10,5 gb size kalıyor. Bu dahili hafıza 128 GB a kadar arttırılabiliyor. One m8'de dahili hafıza 32 gb.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
hmm eyv. sağol :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aslında kafama takılan başka bir soru daha var sizce htc desire eye mi yoksa htc one e8 mi?

Her iki cihazda güzel.
[MENTION=2]Troy[/MENTION] Hakkı abimiz önermiş.

[video=youtube;SvUBEN-MnwA]https://www.youtube.com/watch?v=SvUBEN-MnwA[/video]

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eyv sağolun :) videoda ilk htc one m8 yerine bunu alın diyo e8 kutu açılımnda ise vazgectim bunu alın diyo :)

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1600 tl ye lenovo vibe z2 alınır mı bimekse vatana gelmiş satışlar başlamış alternatif önerileriniz nedir
sonucta 2 gb ram var

teknokardeş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 4 alicam ama yurtdışìndan mi alayim tr den mi yurtdişi ile tr modelleri arasindaki farklar neler:cool:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Note 4 alicam ama yurtdışìndan mi alayim tr den mi yurtdişi ile tr modelleri arasindaki farklar neler:cool:

Türkiyede ki modelinde yanlış hatırlamıyorsam Exynos işlemci, yurt dışı modelinde Snapdragon işlemci kullanıyor.

Snapdragonlu modeli daha iyi o yüzden yurt dışından alın.

teknokardeş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiyede ki modelinde yanlış hatırlamıyorsam Exynos işlemci, yurt dışı modelinde Snapdragon işlemci kullanıyor.

Çok sağolun teşekkürler birde yurtdışından alınca yanında gear s veriyorlarmış diye duydum doğrumu

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Çok sağolun teşekkürler birde yurtdışından alınca yanında gear s veriyorlarmış diye duydum doğrumu

O kadar detaylı bilgim yok.

Kampanya ile satan yerler verir büyük ihtimal.

Mur1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z2 ve lg g3 hakkında yorum alabilir miyim ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
z2 ve lg g3 hakkında yorum alabilir miyim ?

G3: G2nin oc yapılmış işlemcisini kullanan 2K ekrana ısınmaya ve şarj sıkıntısı yaşayan bir telefon bunların haricinde idare eder.

Z2 hakkında aklıma kötü bir şey gelmiyor, ısınma problemi devam ediyor olabilir.