1500 civarı telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

LgS5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler ben 1500 tl 3 aşağı 5 yukarı telefon alacağım şu anda aklımda lg g3 ve samsung galaxy s5 var ama hangisini alsam bilemedim benim için en önemli kriter kamera ve şarj sonrada dayanıklılık ( su ve hafif darbelere karşı ) bunlara bakarak hangisini önerirsiniz yada başka bir telefon önerirmisiniz ?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
200 300 lira daha ekle iphone 5s al en temizi

LgS5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolun ama iphone çok sıcak bakmıyorum sempatimi çekmiyor telefon.

LgS5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim başka önerisi olan varmı acaba telefonlarda kamerası ve şarjı bakımından kullananlardan yorum yapabilecekler ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Teşekkür ederim başka önerisi olan varmı acaba telefonlarda kamerası ve şarjı bakımından kullananlardan yorum yapabilecekler ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone al en iyisi ama şarzı fazla gitmez diğer özellikleri çok iyi.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Xperia z2 bakabilirsin fiyatlari dusmustu z3c de paralel ithalat 1550 civarina bulunabiliyor

LgS5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kamera ve sarj bakımından z3 nasıl ve lg g3 mü s5 mi z3 mü önerirsiniz ? ayrıca sanırım g3 de 3g görüntülü konuşma ( gsm hattından ) yokmuş doğrumu ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İyi günler ben 1500 tl 3 aşağı 5 yukarı telefon alacağım şu anda aklımda lg g3 ve samsung galaxy s5 var ama hangisini alsam bilemedim benim için en önemli kriter kamera ve şarj sonrada dayanıklılık ( su ve hafif darbelere karşı ) bunlara bakarak hangisini önerirsiniz yada başka bir telefon önerirmisiniz ?
kamera ve şarjda s5 önde dayanıklılıkda beraberler... :)

LgS5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önde derken ön ve ana kamera daha iyi performans ve kalitemi sağlıyor ? ama g3 su geçirmez değil sanırım ve 3g yok diye duydum gsm üzerinden görüntülü konuşma bu dezavantaj sanırım ?