Telefon Alacağım Yardım Lütfen

Bu konuyu okuyanlar

erenbakann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi akşamlar. Yakın bir zamanda telefon alacağım fakat ne alacağıma karar veremedim. Aklımda bir kaç model var sizlerle paylaşmak istiyorum.

1) Lenovo P2
2) Samsung Galaxy A5 2017
3) Casper VIA F1

Bütçem maksimum 1850-1900 lira olduğu için bu telefonları listeme aldım. Önceliğim bu üç telefon. Her birinin incelemelerini izledim. Özellikle Casper VIA F1' in kutu içeriği malzeme kalitesi çift kamera özelliği vs çok hoşuma gitti. Diğer bir taraftan garantisi, servisi, güncelleme alması da benim için çok önemli. Şu anda LG G3 kullanıyorum ve bu telefondan artık bıkkınlık geldi sürekli bir sorun, servis... Bu telefonda ki gibi ayda bir iki ayda bir servise götürmek zorunda kalmayayım. Bu üç telefon arasından siz bana hangi modeli önerirsiniz hangisini önermezsiniz? Neden? Ayrıca daha ucuz veya bu fiyat aralığında daha farklı modeller varsa onları da tavsiye edebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
A5 2017 en iyi kameraya sahip fotoğraf tarafında ama ona o parayı VERMEM 2000 TL bilmem kaçsa p2 fiyatına gelir belki
Bir kaç sorum olacak
2250 TL gibi fiyatlara cikma imkanımız var mı ?
İthalatçı garantili cihaz alır mısınız ?

erenbakann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A5 2017 en iyi kameraya sahip fakat ona o parayı VERMEM 2000 TL bilmem kaçsa p2 fiyatına gelir belki
Bir kaç sorum olacak
2250 TL gibi fiyatlara cikma imkanımız var mı ?
İthalatçı garantili cihaz alır mısınız ?
İthalatçı firma garantili almayı düşünmüyorum. 2250 TL gibi bir fiyata çıkmam da malesef mümkün değil. Kendimi zorlayarak 1900 TL gibi bir fiyata çıktım :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
İthalatçı firma garantili almayı düşünmüyorum. 2250 TL gibi bir fiyata çıkmam da malesef mümkün değil. Kendimi zorlayarak 1900 TL gibi bir fiyata çıktım :(
İthalatçı almayı düşünürseniz C9 Proya bir göz atın yine 6GB LPDDR3 formunda rami var
Yine A8 2016 ya bakabilirsiniz 3GB LPDDR4 ram ve Note 5 işlemcisi var bunlar işlemci olarak sayılan cihazlardan önde A8 2016 Gpu olarak C9 prodan önde bu saydığım cihazlar hepsi buradada C9 pro ithalatçı A8 2016 Samsung Tr garantili bu fiyatlarda
A5 2017 almam A8 2016 varken varsın suya dayanıklı olmasın Lenovo p2 güzel bir cihaz fakat işlemci olarak A8 2016dan ve C9 prodan güçsüz ama dediğim gibi 2150-2200 bandına cikabilirseniz Xperia XZ alın geçin düşünmeyin
Ayrıca alışverişi internetten yaparsanız karlı çıkarsınız .

erenbakann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçı almayı düşünürseniz C9 Proya bir göz atın yine 6GB LPDDR3 formunda rami var
Yine A8 2016 ya bakabilirsiniz 3GB LPDDR4 ram ve Note 5 işlemcisi var bunlar işlemci olarak sayılan cihazlardan önde A8 2016 Gpu olarak C9 prodan önde bu saydığım cihazlar hepsi buradada C9 pro ithalatçı A8 2016 Samsung Tr garantili bu fiyatlarda
A5 2017 almam A8 2016 varken varsın suya dayanıklı olmasın Lenovo p2 güzel bir cihaz fakat işlemci olarak A8 2016dan ve C9 prodan güçsüz ama dediğim gibi 2150-2200 bandına cikabilirseniz Xperia XZ alın geçin düşünmeyin
Ayrıca alışverişi internetten yaparsanız karlı çıkarsınız .
Keşke çıkabilsem. Eğer o fiyatlara çıkabilecek olursam XZ zaten aklımda olan bir model kesinlikle. C9 pro ithalatçı garantili olduğu için yanaşmıyorum. Fakat A8 2016 yı inceleyeceğim. Teşekkür ederim.