150-200 lira civarı param var ne alabilirim?

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Virüs yüzünden çıkıp harcayamiyorum siparişle bir şeyler almak istiyorum. Parani biriktir falan demeyin ? Teknolojik yada başka işe yarar garip şeyler önerin lütfen

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Bluetooth kulaklık alınabilir.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Akıllı bileklik alabilirsin.

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Raspberry? Biraz daha biriktirirseniz model 3B+ falan alabilirsiniz.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
İllaki harcamak istiyorsan ihtiyacım yok nasıl olsa yerine gelir diyorsan mahallende bakkal var ise veresiye defteri vardır mutlaka borcu olan uzun zamandır ödeyemeyen bir komşunun 200 lira borcunu ödersin, hem de hayır işlemiş olursun.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Evde 2-3 tane saat var takmiyorum ☹
Steam’den oyun satın alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İllaki harcamak istiyorsan ihtiyacım yok nasıl olsa yerine gelir diyorsan mahallende bakkal var ise veresiye defteri vardır mutlaka borcu olan uzun zamandır ödeyemeyen bir komşunun 200 lira borcunu ödersin, hem de hayır işlemiş olursun.
Aynen çok mantıklı ve ince bir davranış olur.

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Mahalle Suriyeli kaynıyor. Böyle bir şey yapmak istemiyorum. Güzel düşünce teşekkürler

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Aga bağış yapmak istesem yaparım. Başka önerin var mi ?

Reis taksitlere verdikten sonra elde 150-200 civarı kalıyor? kusura bakma senin kadar zengin değiliz
Valla ozaman birşey diyemem para senin paran istediğini yapabilirsin ama çıkıpda bari burada ne yapayım diye fikir arama hele de şu günlerde insanların 1 lirasını bile harcarkerken bir kez daha düşündüğü bir dönemde

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Valla ozaman birşey diyemem para senin paran istediğini yapabilirsin ama çıkıpda bari burada ne yapayım diye fikir arama hele de şu günlerde insanların 1 lirasını bile harcarkerken bir kez daha düşündüğü bir dönemde
Burası özgür bir forum. Bundan rahatsız oluyorsan girmeyebilirsin :)) ben stajyerim Allah’a şükür durumum kötü değil. Elimde biraz para var harcamak istedim tavsiye istiyorum çok da matrak bir şey değil bence

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Yo rahatsız olmadım, yorum yok birşey demiyorum.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Ne eksiğin var önce onu belirle, ona göre tavsiye verelim. 150-200 tl artık milletin günlük harçlığı haline geldi. Çok büyük bir para değil yani çokta birşey bekleme.

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ne eksiğin var önce onu belirle, ona göre tavsiye verelim. 150-200 tl artık milletin günlük harçlığı haline geldi. Çok büyük bir para değil yani çokta birşey bekleme.
Reis ev araba almiycaz dkkdkxks. Ufak tefek işe yarar pratik bi eşya falan sormuştum ama teşekkürler

TheTopraks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Reis ev araba almiycaz dkkdkxks. Ufak tefek işe yarar pratik bi eşya falan sormuştum ama teşekkürler
Zeka küpü al, işine yarar. :) <3

Drone veya rc, dandik bir şey de olabilir. Eğlenceli oluyor. :D

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Yetiştirme yurdundaki çocuklara pasta al. Eşyayı filan boşverirdim ben :)

Son düzenleme:

Son mesajlar