15 temmuz - 30 temmuz arası çatışma çıkacakmış...

Bu konuyu okuyanlar

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Hocam Özkan K gibi paralı trolle ne anlatsan boş.Yalan bunlarda yuva yapmış.Adamlar ülkeye ihanet eden Vahdettini bile kahraman olarak görüyorlar.Cumhurbaşkanı çıkıyor eceli ile ölen Abdülhamite idam edildi diyebiliyor.
İşte beyin yıkamaca sahte tarihcilerle dizilerle bu hale getirdiler. Onların da suçu yok öyle görmüşler. İş işten geçince vah bile diyemeyecek ülke kalmayacak. Dış güçlerin yıllarca planladıkları şeyler bunlar.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Susuz kaldıgında o fiyata onu alamayacak insanlar var veya o parayı ona verecegine ekmek almak isteyecek :(
Şuan kazdağında Edremit körfezinde Altınoluktayım.Burada çarşıda gezmeye kişi başı ikiyüz TL enaz harcıyorlar.

Valla insanlar rahata rahat yaşamaya alıştı.Adamlara soruyorum Tayyipe verecez diyorlar.Diğerleri olsa paramızla da alamazdık diyorlar.

Gençlere soruyorum abi onlara göre herşey yerinde saysın diyorlar.

Örnek veriyorum ben ismarina kartalda oturuyorum.her bloğu 60 kat 8 bloklu bir site alt ksımında 500 tane mağaza var.Bir ceket 6 bin TL günde 100 bin kişi geliyor.Her gelen enaz iki paketle çıkıyor.Para millette gani benden evi gelip adam peşin alıyor hadi parası olan istanbulda yada altınolukta yazlık bölgede villayı peşin alır ama kocaelinde de bina yapıyorum bildiğin normal ev yapıyorum kırsal kesimde peşin alım yapıyor.Millette para gani akşam saat 5'ten sonra kocaelinden İstanbula gelmek istemiyorum araba arabaya tampon tampona gidiyor

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Tarih bilmeyen ve hayata siyasi körlükle bakan insanlarla uğraşmak çok zor. :(

Lozan'ı direk Atatürk bile beğenmiyor zaten bu bir gerçek. Bizzat Atatürk en az 4-5 kere Lozan'ı delmiştir zaten. Ve maddelerini değiştirmiştir sonraki 15 yıl içerisinde. Ömrü yetse dahada delerdi Lozan'ı emin olun.

Lozan'da demiryolları yabancılardadır. Anlaşma sonrası Atatürk millileştirmiştir.
Limanlar yabancılardadır işletme hakkı Lozan sonrası düzelttirmiştir.
Boğazlar komisyonda'dır fırsatını bulunca geri kazanılmıştır. Montrö Boğazlar Sözleşmesi yapmıştır.
Hatay Türk toprağı değildir Lozan'da daha sonradan Türk toprağı yapılmıştır.

Ben emimin Atatürk ölmeseydi ve şuan ki gücümüzde olsaydı Adaları hatta Musul ve Kerküğü bile zorlardı. Vizyon misyon olarak o seviyede bir liderdi Atatürk.

Bakın Cumhuriyetin kuruluşunun 10. Yılında resmi davet veriyolar o zaman ABD genelkurmay başkanı geliyor Türkiye'ye o zaman Atatürk'ün ona söylediği laf. Ömrüm Lozan'ın geride bıraktığı problemleri halletmeye çalışmakla geçiyor ve Hatay'ıda alacam diyor. ( ABD Genel Kurmay Başkanına diyor bu lafı.) Yüzüne karşı.

Not: Atatürk'ün Lozan sonrası İsmet İnönüneye kızdığı ve nasıl anlaşma yapıyorsunuz siz diye fırça attığıda biliniyor. Lozan konusunda Atatürk'e bir şey diyen yok zaten. Oraya giden heyet ve başta İsmet İnönünün daha cesur davranması gerekirdi deniyor.

Çünkü şartlar günümüzdeki gibi değil uzak memlekete gidiyon 40 gün sürüyor görüşmeler 12 farklı ülke gelmiş oraya anlık haberleşme yok bilgi alışverişi kısıtlı. Lakin tecrübesizlik ve bilgi eksikliği yüzünden yanlış işler yapılmış keşke daha iyisi olsaydı diyen hain olmuyor bunu anlamanız lazım...

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Üzgünüm ama Koca Türkiye ordan ibaret değil halkın nasıl fakirleştigini zoraki ihtiyaçların bile lüks gibi görünmesini nasıl anlatayım sen çok zenginlik içindesin.

Bir buzdolabı tv bozulsa kolay kolay alamayacak insanlar dolu.
Abicim ben mobilyada yapıyorum kırsal kesimde de iş yapıyorum.Kırsal kesim gelip benim fabrikaya iş veriyor.Şuan van'da 150 tane mutfak dolabı yaptık adam diyor ki ben buradaki esnafa iş vermem Nedeni Ben normal bir mutfak dolabını x fiyata yaptım.Müşteri gitmiş vanda xxy fiyat almış yani 2,5 katı fazla fiyat biçmişler.

Abicim kırsal kesimlerde esnaf uyanık soymaya kalkıyorlar insanları bende farklı illerde inşaat yapıyorum.

Örnek Kazdağında altınoluk mevkide 4 villam var devam eden ya dedim 4 tane mutfak dolabı kendim yapsam değmez şurada birine vereyim yan 132 bin TL dedi.Ben fabrikamda 50 bin TL'ye yaptım getirip taktım esnaflar çok uyanık çok.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Asgari ücretle büyük şehirde yaşayan bir aile düşün gerisini anlatmama gerek yok.
Abicim insanlar uyanık millet birbirini dolandırmaya alışmış ev sahibi uyanık kiraya 3 katı zam der esnaf uyanık bi malın gir maliyetini ben biliyorum 1.300 kişi çalıştırıyorum.Yemeğinden üstüne oradan el aletlerine oradan iş yapacağı malzemeye kadar tedarik ediyorum.Sağlık hizmeti sigortadı hepsini ödüyorum.ben türkiyenin girdi maliyetini biliyorum.Sana şu kadarını diyim esnaf maliyetinin 3 katına satıyor.Ben böyle yapmıyorum insanları kandırmıyorum ve ö yüzden tercih ediliyorum

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Ev fiyatlarının artma sebebi Sıgınmacı ve Mülteci sorunundan kaynaklanıyor onlar gitmeden o Şişen Balon fiyatlar inmeZ.
Sen öyle inan kardeşim ama öyle değil.Ben bunları bizzat gözlerimle görüyorum bunun içindeyim.Kira işinde de varım yani bizzat içindeyim

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
2 milyon tl kredi veriyor asgari ücret 4250tl bankada 1 milyon tl olucak şartı veriyor evler 10 milyon tl 2milyona zor bulursun büyük şehirde :l çıkılamaz bir denklemin içindeyiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnan benim maaşım en azından orta denilecek seviyede bunları yazmak hoşuma gitmiyor eskiden arabam vardı sattım onu geri almaya para biriktiriyordum fiyatlar uçtu ben altında kaldım :)
Senin dediğin lüks evler için geçerli ben her ilde ev satıyorum.Herkeste rahat alıyor.İnan bana kırsal kesimde 1 binayı iki ayda satıyorum.Yeter ki uyanık olup kandırma ben çalışanlarıma daireyi yada villayı müşteriye gösterirken dobra olun adamın yüzüne doğruyu söyleyin diyorum dairelerim bitiyor.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Senin dediğin lüks evler için geçerli ben her ilde ev satıyorum.Herkeste rahat alıyor.İnan bana kırsal kesimde 1 binayı iki ayda satıyorum.Yeter ki uyanık olup kandırma ben çalışanlarıma daireyi yada villayı müşteriye gösterirken dobra olun adamın yüzüne doğruyu söyleyin diyorum dairelerim bitiyor.
Abi şimdi şöyle bişey var. Bende camcıda çalışıyorum. Camlara aynalara kumlama resimler yapıyorum.

Şimdi müdür bakıyorum fiyatlara zam yapıyor heryerde cam ayna fiyatları zamlandı diye. Biz çalışan garibana gelince ortada zam yok hatta adama söylesen utanmaza z harfini çıkarıp size o var dicek.

Çalışmasam 1 sorun, çalışırsam 2 sorun. Malum bizim ülkedede çalışanın iyi bir tanıdığı olmasa bir işe almıyorlar.
En son kafam atıcak, işten çıkıp taksicilik yapıcam. Adamı işten böyle soğutuyorlar valla

Maaş alıyom diğer maaşa yetişşince cebimde 200 TL felan kalıyor.
Ben ne yapayım böyle işi?

İyi para veriyorsan gelip orada çalışayım. Bizim burada kendi ahalimize değer veren yok.

Mesele betondan kazanmak değil
üretenin çiftçinin işçinin de kazanması lazım
Halkında refahının artması lazım
Neyse iyi günler
Aynen. Müdüre söylüyorum sadece cama değil benim gördüğüm işe zam yap bari bana iyi maaş veresin. Gülüp geçiştiriyor.
Bir müddet dişimi sıkıp çalışıcam zarar yok ama işten öyle bir zamanda çıkıcam ki arkamca ağlaya ağlaya kalsın.
Üzerinde 100 sipariş olsun telefonlarını bile açmam. Çalışsın kendisi huysuz herif.

Son düzenleme:

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Kardeşim mesele bazılarının rahat alabilmesi değil. Onun nedeni de kendi adamlarını zengin etmesinden geliyor. Akp li olan lüks içinde yaşıyor genelde bu böyledir. Bazı azınlıkta olan saflar var onlar hariç. Diğerleri sürünüyor deyim yerindeyse. Eskiden orta kesim vardı artık o da kalktı. Fakir ve zengin var. Zengini de çok zengin oluyor. Fakiri de çok fakir.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Abi şimdi şöyle bişey var. Bende camcıda çalışıyorum. Camlara aynalara kumlama resimler yapıyorum.

Şimdi müdür bakıyorum fiyatlara zam yapıyor heryerde cam ayna fiyatları zamlandı diye. Biz çalışan garibana gelince ortada zam yok hatta adama söylesen utanmaza z harfini çıkarıp size o var dicek.

Çalışmasam 1 sorun, çalışırsam 2 sorun. Malum bizim ülkedede çalışanın iyi bir tanıdığı olmasa bir işe almıyorlar.
En son kafam atıcak, işten çıkıp taksicilik yapıcam. Adamı işten böyle soğutuyorlar valla

Maaş alıyom diğer maaşa yetişşince cebimde 200 TL felan kalıyor.
Ben ne yapayım böyle işi?

İyi para veriyorsan gelip orada çalışayım. Bizim burada kendi ahalimize değer veren yok.

Aynen. Müdüre söylüyorum sadece cama değil benim gördüğüm işe zam yap bari bana iyi maaş veresin. Gülüp geçiştiriyor.
Bir müddet dişimi sıkıp çalışıcam zarar yok ama işten öyle bir zamanda çıkıcam ki arkamca ağlaya ağlaya kalsın.
Üzerinde 100 sipariş olsun telefonlarını bile açmam. Çalışsın kendisi huysuz herif.
Esnaf zaten diyorum ben esnaf kafadan zam koyuyor.Benden emekli olan ustam vardı Kuyumcu açıyormuş hayırlı olsun dedim.İç dizaynını biz yapacaz bakalım.Biz birini işe alırken bizim yaptığımız işlerde geçmişin tecrüben var mı bakarız (20 yaş ve üzerine)Çünkü gerçekten çok tehlikeli bizim işler.Kazayı yaparsın anlamazsın benim babamın sol elinde 3 parmağı hiç yok.

Mesele betondan kazanmak değil
üretenin çiftçinin işçinin de kazanması lazım
Halkında refahının artması lazım
Neyse iyi günler
Şimdi benim 1000 taneden fazla hayvancı tanıdığım var.Bir tanesi de yakınmıyor.Maşallah hayvan sayısı 20 olanda var.400 olanda var.Tabi bunlarda %200 kazanmaya alıştı ondan aşağı düştüğü anda kızıyorlar.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
77 milyona Şeker Fabrikası satıp, 802 milyon dolara Dinozor parkı yapana oy verirsen,
"1 kg şekeri 40 liraya alırsın" dedik dinletemedik!

Atatürk Hava Alanından bahsetmiyorum bile

Ben Halkı düşünüyorum paylaşıp yiyemedigim ekmek bana verilse benim bogazımda kalır.

Benim Ağzım söylemekde istemiyor...........
Bence kasıtlı bilerek yapılıyor bunlar. Devletin çoğu kurumları satıldı özelleştirildi. Aslında durumu gören ne olduğunu anlar bilir.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Ülkede satılmayan birşey kalmadı dolar 1 yükseliyor herşeye dünya zam ama düşünce indirim yok tavan fiyat uygulaması yapılmalı ya da serbest piyasa kaldırılmalı çünkü bizim insanımız aç gözlü biri birşeye zam yapınca silsile halinde herşeye zam geliyor artık herşeye 15 günde bir zam geliyor aldığın birşeyi tekrar aynı fiyata alamıyorsun ülkenin %50'den fazlası asgari ücretle geçinmeye çalışıyor asgari ücretle çalışan biri ne ev geçindirebilir ne ev ne araba alabilir bu durum zaten kimsenin umrunda değil..

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Ülkede satılmayan birşey kalmadı dolar 1 yükseliyor herşeye dünya zam ama düşünce indirim yok tavan fiyat uygulaması yapılmalı ya da serbest piyasa kaldırılmalı çünkü bizim insanımız aç gözlü biri birşeye zam yapınca silsile halinde herşeye zam geliyor artık herşeye 15 günde bir zam geliyor aldığın birşeyi tekrar aynı fiyata alamıyorsun ülkenin %50'den fazlası asgari ücretle geçinmeye çalışıyor asgari ücretle çalışan biri ne ev geçindirebilir ne ev ne araba alabilir bu durum zaten kimsenin umrunda değil..
Hocam onlara anlatamazsın.Hele zenginlere hiç anlatamazsın.Kendilerinin tuzu kuru.Bunlara bütün ülkeyi dolaştırsak asgari ücret yada emekli maaşı ile hayatta kalma savaşı veren insanları göstersek yine utanmadan sıkılmadan AKP avukatlığı yaparlar.Hiç kendinizi yormayın.Bunlara en güzel cevabı sandıkta vereceğiz.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Hocam onlara anlatamazsın.Hele zenginlere hiç anlatamazsın.Kendilerinin tuzu kuru.Bunlara bütün ülkeyi dolaştırsak asgari ücret yada emekli maaşı ile hayatta kalma savaşı veren insanları göstersek yine utanmadan sıkılmadan AKP avukatlığı yaparlar.Hiç kendinizi yormayın.Bunlara en güzel cevabı sandıkta vereceğiz.
O sandıktan sonra buraya post açar seni etiketlerim!

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bence kasıtlı bilerek yapılıyor bunlar. Devletin çoğu kurumları satıldı özelleştirildi. Aslında durumu gören ne olduğunu anlar bilir.

Bana gelişmiş ülkeler içerisinde bir tane devletin şeker fabrikası olan ülke gösterebilir misin?

Şu mantığı kavrayamadığınız daha. DEVLETÇİLİK ÖLDÜ. Devlet şeker üretmez devlet salça üretmez devlet don pijama üretmez. Özel sektörün işi onlar.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Bana gelişmiş ülkeler içerisinde bir tane devletin şeker fabrikası olan ülke gösterebilir misin?

Şu mantığı kavrayamadığınız daha. DEVLETÇİLİK ÖLDÜ. Devlet şeker üretmez devlet salça üretmez devlet don pijama üretmez. Özel sektörün işi onlar.
Aynen öyle alıştılar devlet babadan yemeye tabi

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839

Sence sadece şeker fabrikası mı olay yani diğer satılan yerlerin önemi yok ! Tank palet fabrikası gibi mesela ? Amerika sırf ekonomisi sıkıntıya giriyor diye ülkeleri birbirine düşürüyor silah satışı yapıyor öyle götürüyor. Diğer ülkeler farklı yatırımlar yapıyor. Biz ne yapıyoruz ?

Aynen öyle alıştılar devlet babadan yemeye tabi
Tüyü bitmemiş yetimin hakkını aç sokakta çöp toplayanların hakkını açlıktan ölen gazilerin hakkını kimin yediğini biliyoruz. Şehitlikte bile ayrımcılık yapanları da biliyoruz. O yüzden gerek yok açıklama yapmaya.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Sence sadece şeker fabrikası mı olay yani diğer satılan yerlerin önemi yok ! Tank palet fabrikası gibi mesela ? Amerika sırf ekonomisi sıkıntıya giriyor diye ülkeleri birbirine düşürüyor silah satışı yapıyor öyle götürüyor. Diğer ülkeler farklı yatırımlar yapıyor. Biz ne yapıyoruz ?
Biz size göre hiçbirşey yapmıyoruz hayat size foxtan ibaret!

Öyle güzel şeyler yaptık ki

Yollar
Hastaneler
Silahlar
Fabrikalar
Araba yapıyoruz
Nükleer santral
Barajlar
Tüneller biz marmaranın altını deldik
Trenleri yeniledik
250 km hızlı tren getirdik.
Her yıl çiftçiye en fazla teşvik yapan hükümet biziz.

Bir savaş var savaş Erdoğan ne yapsın sen 79 sene yat sonra Erdoğan 20 senede yapmadı size hayat fox!

Screenshot_20220626-145859_Chrome.jpg
Screenshot_20220626-150036_Facebook.jpg

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Biz size göre hiçbirşey yapmıyoruz hayat size foxtan ibaret!

Öyle güzel şeyler yaptık ki

Yollar
Hastaneler
Silahlar
Fabrikalar
Araba yapıyoruz
Nükleer santral
Barajlar
Tüneller biz marmaranın altını deldik
Trenleri yeniledik
250 km hızlı tren getirdik.
Her yıl çiftçiye en fazla teşvik yapan hükümet biziz.

Bir savaş var savaş Erdoğan ne yapsın sen 79 sene yat sonra Erdoğan 20 senede yapmadı size hayat fox!
Ben bütün kanalları izlerim fox ile ilgisi yok. Haa A haberden iyidir en azından sallamasyon haber sunmuyorlar. Yollar dediniz de kaç mahallenin sokağın yolları asfaltlı temiz ? Hastanelerde hastalar doktora saldırıyorlar canlarını kimse korumuyor. Ek olarak başkan yurt dışına gitsinler diye kovmadı mı ? O kadar çok fabrika yapmışız ki çok geliştik ya gerçekten. Arabayı da kendimiz sıfırdan yapmıyoruz başkalarına yaptırıyoruz trenler gibi. Çiftçiye gelirsek kan ağlıyorlar ekip biçemiyorlar çünkü yapmak istediklerinde zarara uğruyorlar. Neyin savaşı var 20 yıl boyunca ne yapılmış satılmış çoğu yer ekonomi eksilere düşmüş borçlanma kat kat fazla ? Siz hangi ülkede yaşıyorsunuz rüya mı görüyorsunuz ne kullanıyorsunuz bize de verin de bizde kafa yapalım. Bu şunu yaptık bunu ettik işi hikayedir insanların mutlu olmadığı yerde birşey yapsanda bir anlamı yoktur. İnsanlar aç fakir çöpten ekmek topluyorlar sen sokağa da çıkmıyorsundur kim bilir ?

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını aç sokakta çöp toplayanların hakkını açlıktan ölen gazilerin hakkını kimin yediğini biliyoruz. Şehitlikte bile ayrımcılık yapanları da biliyoruz. O yüzden gerek yok açıklama yapmaya.
Şehit ailelerinin dövdüğü adamın kim olduğunu iyi biliyoruz.Allah aşkına savunduklarından hangisi Ankara dışında şehit cenazesine gitti.?

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını savundukları dan daha iyi kimse yiyemez.ABD kurulduktan 75 yıl sonra süper güç oldu.Erdoğandan evvel 79 senede ülkeyi süper güç yapsalardı.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Şehit ailelerinin dövdüğü adamın kim olduğunu iyi biliyoruz.Allah aşkına savunduklarından hangisi Ankara dışında şehit cenazesine gitti.?

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını savundukları dan daha iyi kimse yiyemez.ABD kurulduktan 75 yıl sonra süper güç oldu.Erdoğandan evvel 79 senede ülkeyi süper güç yapsalardı.
Ben partilere karşıyım ama bu adamın ve partisinin yanında güçlü kim olsa veririm. Çünkü millet doğrulamadı kaç yıldır. Ülke süper güç olmadı belki sana göre ama ekonomi olarak dolarla başa baştık ? Araba ürettik uçak bile yapmaya başlamıştık izin vermediler. Köy enstitüleri vardı kapatıldı ?

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Ben bütün kanalları izlerim fox ile ilgisi yok. Haa A haberden iyidir en azından sallamasyon haber sunmuyorlar. Yollar dediniz de kaç mahallenin sokağın yolları asfaltlı temiz ? Hastanelerde hastalar doktora saldırıyorlar canlarını kimse korumuyor. Ek olarak başkan yurt dışına gitsinler diye kovmadı mı ? O kadar çok fabrika yapmışız ki çok geliştik ya gerçekten. Arabayı da kendimiz sıfırdan yapmıyoruz başkalarına yaptırıyoruz trenler gibi. Çiftçiye gelirsek kan ağlıyorlar ekip biçemiyorlar çünkü yapmak istediklerinde zarara uğruyorlar. Neyin savaşı var 20 yıl boyunca ne yapılmış satılmış çoğu yer ekonomi eksilere düşmüş borçlanma kat kat fazla ? Siz hangi ülkede yaşıyorsunuz rüya mı görüyorsunuz ne kullanıyorsunuz bize de verin de bizde kafa yapalım. Bu şunu yaptık bunu ettik işi hikayedir insanların mutlu olmadığı yerde birşey yapsanda bir anlamı yoktur. İnsanlar aç fakir çöpten ekmek topluyorlar sen sokağa da çıkmıyorsundur kim bilir ?
Benim şahsım ile ilgili oln kısımlara cevap vermek mecburiyetim olmadığı için cevap vermeyeceğim.

Foxtan alâ sallayan yok.

Türkiyenin %90'ında yollar tertemiz.

Hastanelerde daha önceden hastaların başına polis mi dikiyorlardı.İnsanlar alıştı varlık içinde sıra beklememeye olumsuz haber almamaya olumsuz birşey olunca sinirlenip saldırıyorlar.

Arabayı yaptırıyoruz diyorsun e bi bakalım aşağıda volvonun üretimi var.

Adamlar 79 yıl ülkeyi dışarıya bağımlı hale getiriyorlar.İsmete Atatürkün kurduğu uçak fabrikasına kadar kapattırıp uçakları kayseride toprağa gömdürüp Tayyip fabrika sattı dediriyorlar.

Suriyede
ırakta
Ukrayna da savaş var
Screenshot_20220626-151654_Chrome.jpg

Ben partilere karşıyım ama bu adamın ve partisinin yanında güçlü kim olsa veririm. Çünkü millet doğrulamadı kaç yıldır. Ülke süper güç olmadı belki sana göre ama ekonomi olarak dolarla başa baştık ? Araba ürettik uçak bile yapmaya başlamıştık izin vermediler. Köy enstitüleri vardı kapatıldı ?
Bende sizin savunduğunuz tarafın tersine veririm

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Benim şahsım ile ilgili oln kısımlara cevap vermek mecburiyetim olmadığı için cevap vermeyeceğim.

Foxtan alâ sallayan yok.

Türkiyenin %90'ında yollar tertemiz.

Hastanelerde daha önceden hastaların başına polis mi dikiyorlardı.İnsanlar alıştı varlık içinde sıra beklememeye olumsuz haber almamaya olumsuz birşey olunca sinirlenip saldırıyorlar.

Arabayı yaptırıyoruz diyorsun e bi bakalım aşağıda volvonun üretimi var.

Adamlar 79 yıl ülkeyi dışarıya bağımlı hale getiriyorlar.İsmete Atatürkün kurduğu uçak fabrikasına kadar kapattırıp uçakları kayseride toprağa gömdürüp Tayyip fabrika sattı dediriyorlar.

Suriyede
ırakta
Ukrayna da savaş var
Ekli dosyayı görüntüle 171638
Valla şunu diyeyim benim içim rahat bahane bulan tonla bahane çıkarır. Kimsenin uşağı da olmadım bağlanmadım da para da almadım. Torpille bir yere de atanmadım. Zamanı gelince de kafam rahat bir şekilde ölürüm aç olurum açıkta kalırım gene de vatana kötülük yapanlara prim vermem. Gece de uykumu rahat alırım vicdan konusunda da rahatım. 2 günlük dünyada atalarıma vatanıma ihanet etmem.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059

Kendi dediğinden iki dakika sonra dönüyon cayıyon :D

Devletin üretimden elini ayağını çekmesi lazım şeker üretmez diyorum. Bunu sende biliyon ama işte nefret ile sırf karşıtlık olsun diye eleştirmeye çalışıyon.

Tank palet fabrikası işinide bilmiyon ne yazık ki. :( Tank palet fabrikası diye bir yer yok. Tank paleti üreten fabrika var. Devlet Katar ile ortak olup TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE. TÜRK ÇALIŞANLAR İLE TÜRK yönetim kadrosu ile tank üretmek istiyor. Onlar zaman kazansın diye Tank paketi fabrikasının işletme haklarını onlara veriyor sonuçta kendisi için tank ürettirecek bu fabrikada üretin diyor. Ama işi bilmeyen muhalefet bunu çarpıtıp alakasız yerlere çekmeye çalışıyor...

Not: Lütfen bir konu hakkında yazmadan önce azcık araştırın mantık yürütün soruşturun.

Son mesajlar