15.000TL laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Herkese selam almayı düşündüğüm laptopları aşağıya bırakıyorum birini seçip düşüncenizi bildirirseniz sevinirim. Ben okulda çok ipad kullanıyorum belki macbook pro yardımcı olur ama diiğer modellerde çok iyi. lütfen düşüncenizi Bildirin.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
  • Beğen
Reactions: STB

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Yok sadece çok nadir kafam dağılsın diye lol, csgo oynuyorum ama oyunun almamda bir etkisi yok
o zamansa macbook alın ipad ile uyumlu çalışır, şarj'ı uzun gider. Zaten oynayacağınız oyunlar yüksek performans istemiyor. Siz en iyisi Macbook pro alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Macbook'u apple eğitimden alın üzretsiz airpost alın.

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
o zamansa macbook alın ipad ile uyumlu çalışır, şarj'ı uzun gider. Zaten oynayacağınız oyunlar yüksek performans istemiyor. Siz en iyisi Macbook pro alın.

Macbook'u apple eğitimden alın üzretsiz airpost alın.
Acıkcası trendyolda bunu da buldum kafam düfena bı karıstı ama :D Birde laptopu 1 kartla alamadığım için hepsiburadadan alacağım 2 kart ödeme seçeneği var

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Acıkcası trendyolda bunu da buldum kafam düfena bı karıstı ama :D Birde laptopu 1 kartla alamadığım için hepsiburadadan alacağım 2 kart ödeme seçeneği var
o zamansa hepsiburadadan alın.

Siz ya önerdiğim asus u alın yada macbook pro alın.

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79

Malzeme kalitesi eskiden düşüktü ama bunda baya bir iyi malzeme kalitesi var. Bunu öneririm.
Monsterların çok uzun dayanmadığını duydum ya bu kadar para verip bi 5 6 sene kullanmak istiyorum o yuzden macbook alacam sanırım

• Beğen
Reactions: STB

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
hayırlı olsun.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Monsterların çok uzun dayanmadığını duydum ya bu kadar para verip bi 5 6 sene kullanmak istiyorum o yuzden macbook alacam sanırım
Monster kullanıma ve modele bağlı .Bilgisayara çok fazla yük bindirmiyorsanız.5 sene kullanırsınız.Kuzenlerim hepsi monster kullanıyor.4.seneleri falan

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720

Malzeme kalitesi eskiden düşüktü ama bunda baya bir iyi malzeme kalitesi var. Bunu öneririm.
Birisi RTX 2060 diğeri RTX 2070.Yine de bence bu farka değer.Omen serisi çok iyi bence.

HP Omen 17'm bu yık 3. Yılını dolduracak.Yani bence 5 yıl götürür.HP,Omen'lar ile kalitesini gayet yükseltti.MSI iyi ama pahalı.(Omen'ların da fiyatı az değil biliyorum.

15k bütçede HP Omen iyidir.

Ayrıca bu 10k lık modeli 15klık modelinde belki RTX 2070 bulunur ^^.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Herkese selam almayı düşündüğüm laptopları aşağıya bırakıyorum birini seçip düşüncenizi bildirirseniz sevinirim. Ben okulda çok ipad kullanıyorum belki macbook pro yardımcı olur ama diiğer modellerde çok iyi. lütfen düşüncenizi Bildirin.

Kesinlikle aşağıdaki laptopu almanızı öneririm.
Fakat iPad'iniz ile uyumlu olmasını isterseniz aşağıdaki Macbook modellerini de inceleyebilirsiniz:

Son düzenleme:

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Kesinlikle aşağıdaki laptopu almanızı öneririm.
Fakat iPad'iniz ile uyumlu olmasını isterseniz aşağıdaki Macbook modellerini de inceleyebilirsiniz:

Hocam bu pcyi bende gördüm ama işlemcisi 9. Nesil.10. Nesil daha iyi değil mi?

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Çok bir fark yoksa Omen 17 alınabilir.
7. Nesil i7 ile 3. Yıla girdiyse,9. Nesil en az 5 sene götürür yine.

Ama RTX 2070'miş ikiside rtx2070 besler zatne dediğin gibi omen 17 daha mantıklı.