Laptop 15.000TL laptop önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Herkese selam almayı düşündüğüm laptopları aşağıya bırakıyorum birini seçip düşüncenizi bildirirseniz sevinirim. Ben okulda çok ipad kullanıyorum belki macbook pro yardımcı olur ama diiğer modellerde çok iyi. lütfen düşüncenizi Bildirin.

• Beğen
Reactions: STB

STB

Doçent
Yok sadece çok nadir kafam dağılsın diye lol, csgo oynuyorum ama oyunun almamda bir etkisi yok
o zamansa macbook alın ipad ile uyumlu çalışır, şarj'ı uzun gider. Zaten oynayacağınız oyunlar yüksek performans istemiyor. Siz en iyisi Macbook pro alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Macbook'u apple eğitimden alın üzretsiz airpost alın.

o zamansa macbook alın ipad ile uyumlu çalışır, şarj'ı uzun gider. Zaten oynayacağınız oyunlar yüksek performans istemiyor. Siz en iyisi Macbook pro alın.

Macbook'u apple eğitimden alın üzretsiz airpost alın.
Acıkcası trendyolda bunu da buldum kafam düfena bı karıstı ama :D Birde laptopu 1 kartla alamadığım için hepsiburadadan alacağım 2 kart ödeme seçeneği var

STB

Doçent
Acıkcası trendyolda bunu da buldum kafam düfena bı karıstı ama :D Birde laptopu 1 kartla alamadığım için hepsiburadadan alacağım 2 kart ödeme seçeneği var
o zamansa hepsiburadadan alın.

Siz ya önerdiğim asus u alın yada macbook pro alın.

Malzeme kalitesi eskiden düşüktü ama bunda baya bir iyi malzeme kalitesi var. Bunu öneririm.
Monsterların çok uzun dayanmadığını duydum ya bu kadar para verip bi 5 6 sene kullanmak istiyorum o yuzden macbook alacam sanırım

• Beğen
Reactions: STB

Optikiyaza

Asistan

Malzeme kalitesi eskiden düşüktü ama bunda baya bir iyi malzeme kalitesi var. Bunu öneririm.
Birisi RTX 2060 diğeri RTX 2070.Yine de bence bu farka değer.Omen serisi çok iyi bence.

HP Omen 17'm bu yık 3. Yılını dolduracak.Yani bence 5 yıl götürür.HP,Omen'lar ile kalitesini gayet yükseltti.MSI iyi ama pahalı.(Omen'ların da fiyatı az değil biliyorum.

15k bütçede HP Omen iyidir.

Ayrıca bu 10k lık modeli 15klık modelinde belki RTX 2070 bulunur ^^.

panzr

Profesör
Herkese selam almayı düşündüğüm laptopları aşağıya bırakıyorum birini seçip düşüncenizi bildirirseniz sevinirim. Ben okulda çok ipad kullanıyorum belki macbook pro yardımcı olur ama diiğer modellerde çok iyi. lütfen düşüncenizi Bildirin.

Kesinlikle aşağıdaki laptopu almanızı öneririm.
Fakat iPad'iniz ile uyumlu olmasını isterseniz aşağıdaki Macbook modellerini de inceleyebilirsiniz:

Son düzenleme:

Optikiyaza

Asistan
Kesinlikle aşağıdaki laptopu almanızı öneririm.
Fakat iPad'iniz ile uyumlu olmasını isterseniz aşağıdaki Macbook modellerini de inceleyebilirsiniz:

Hocam bu pcyi bende gördüm ama işlemcisi 9. Nesil.10. Nesil daha iyi değil mi?