12 yaşındaki kız intihar etti.

Bu konuyu okuyanlar

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Psikoloji böyle bir şey çocuk babasının tepkisinden intihar edecek kadar etkilenebiliyor. Muhtemelen daha öncedende dersleri için çocuk darlanmış hepsi birikmiş olmalı kendisini işe yaramaz hissetirmiş olabilirler.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Nasıl genç bunlar, bir not uğruna can almak nedir?
Nasıl genç bunlar. İşte intihara neden olan zihniyet. Tıpkı kızına düşük puan aldığı için baskı yapan baba zihniyeti. Suçluyu çok uzakta aramaya gerek yok. Çocuğun olursa sınava hazırlanırken yularını da unutma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşük puan aldı diye intihar etmek nedir diye cümleler okuyorum. Nasıl genç bunlar yazan da var.

İnanılmaz gerçekten inanılmaz. Çocuk psikolojine, insan psikolojisine bu kadar uzaksanız yorum yazmayın CAHİL SÜRÜSÜ

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Sürekli üstüste biriken şeylerin sonucu bu olay meydana gelmiş. Daha 14 yaşında olmama rağmen bende intihara çok yaklaştım. İlaç kullandım, neyse ki ailem fazlasıyla destek oldu.

Böyle sorunları olan varsa lütfen yardım alsın. İçine atmasın. Ailesi önem vermezse öğretmenine anlatsın.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Sürekli üstüste biriken şeylerin sonucu bu olay meydana gelmiş. Daha 14 yaşında olmama rağmen bende intihara çok yaklaştım. İlaç kullandım, neyse ki ailem fazlasıyla destek oldu.

Böyle sorunları olan varsa lütfen yardım alsın. İçine atmasın. Ailesi önem vermezse öğretmenine anlatsın.
Bende 14 yaşındayım ama çok stresli geçiyo her günüm yok o ödev yok bu ödev yok sınav yok , daha biraz önce 12 sayfa din hocası yazı göndermiş