1100 TL limitli telefon tavsiyesi (ACİL)

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar Acil Tavsiyelere İhtiyacım Var Lütfen Okuyun.
Ben şuan Sony Xperia Sola kullanıcısıyım yani telefon iyi de ram 512 mb olduğu için kasmalar yaşıyorum telefonumu değiştirmek istiyorum öncelikle kriterleri yazayım;

-> Ekran inc olarak 4'' - 5'' arası olmalı
-> En önem verdiğim konu pili kesinlikle az olmamalı biraz araştırdım bu fiyata 2100mAhpilli telefonlar görüm yani iyi olmalı pili
-> Güncellemelerden geri kalmamalı
-> Ram 1GB olursa sevinirim kasma yaşamak istemiyorum / Belleği zaten 4-8 gb arası değişiyordur 8 gb olursa iyi olur
-> Kamera iyi olmalı ve ekran olarak dayanıklı bi ekranı tercih ederim ama normal olursada değerlendirebilirim
-> Boyutlar olarak çok kalın olmasını istemiyorum ve dış görünüm iyi olmalı ama şart değil,
-> Maximum verebileceğim fiyat 1100TL dir.

# Yüzeysel olarak araştırmamda Samsung Galaxy Grand i gördüm beğendim SDN de araştırarak incelemesini izledim amoled ekran değilmiş sanırım ama ben ekranada önem veririm çizilmesini ve kırılmasını hiç istemem amoled nedir tam olarak bilmiyorum ama bu çizilmelere karşı jelatin yapıştırmayı planlıyorum çizilmelere karşı tam bir koruma sağlarmı ?
# Max 1100TL ye kadar önerebileceğiniz tüm telefonları söylermisiniz
# Samsung Galaxy Grand telefonunuda tavsiyenizin en altında rica etsem eleştirirmisiniz
# Samsung Galaxy Grand telefon sahipleri bana bi şekilde ulaşabilirmi lütfen.

ARKADAŞLAR OKUYANLARA VE YARDIM EDENLERE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM GERÇEKTEN YARDIMA İHTİYACIM VAR. [ Söylemem gereken başka bir yer varsa cevapta belirtirseniz sevinirim. ]

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Kamera hariç olmak üzere Nexus alabilirsin

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Güncelleme, ram, oyun, hafıza, boyut olarak Nexus derim. Uzun vadede 2 gb ram lazım olacak bir çok telefona. Nexus'un 2 temel eksiği var: Kamera orta kalitede, ses de çok kaliteli değil. Diğer hususlarda tek geçerim Nexus'u.

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s4 mini.. memnunum.. 1100 tl ye alınabilir.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar Nexus4 bana çok iyi geldi sadece kamera ve multimedia özelliklerinde normal bir telefon ama bu okadar kötü değildir orta seviyedir diye düşünüyorum ama bir yandan aklım galaxy grand de kaldı.

Sizce ;
= Nexus 4 Vs Galaxy Grand ?
= Nexus 4 Vs S4 Mini ?
= Nexus 4 Vs S3 ?
Bu karşılaştırmalara bakıp cevap verirseniz sevinirim.
[ Bu karşılaştırmaları SDN sitesinde karşılaştırma videoları varsa link atabilirmisiniz ? ]

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
4X HD veya Optimus G S4 Mini 800 tl yi hak eden bir telefon o kadar para verilmez nexus 4 de alabilirsin

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
4X HD veya Optimus G S4 Mini 800 tl yi hak eden bir telefon o kadar para verilmez nexus 4 de alabilirsin
Kardeşim dediğini anlamadım biraz daha düzgün yazarmısın ben galaxy grand beğenmiştim ekran büyüklüğünü görünüşünü felan sonra nexus 4 gördüm donanımsal özellikleri çok iyi diye ama arkadaş optimus g tavsiye etti şimdi ona bakacağım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeşim iyi hoş telefonu inceledim güzelde senin verdiğin linkte 1174 TL ama ben o sitelerden hiç alışveriş yapmadım daha çok teknosa vatancomputer gibi teknoloji marketlerinden alırım onlarda bu telefonu göremedim bimeks de gördüm oda 1400 lira senin verdiğine güvenebilirmiyim nasıl yapmalıyım ?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Kardeşim dediğini anlamadım biraz daha düzgün yazarmısın ben galaxy grand beğenmiştim ekran büyüklüğünü görünüşünü felan sonra nexus 4 gördüm donanımsal özellikleri çok iyi diye ama arkadaş optimus g tavsiye etti şimdi ona bakacağım

Kardeşim iyi hoş telefonu inceledim güzelde senin verdiğin linkte 1174 TL ama ben o sitelerden hiç alışveriş yapmadım daha çok teknosa vatancomputer gibi teknoloji marketlerinden alırım onlarda bu telefonu göremedim bimeks de gördüm oda 1400 lira senin verdiğine güvenebilirmiyim nasıl yapmalıyım ?

Site güvenilirdir. En ucuzunu araştırıp buLdum.

Sırasıyla;

http://www.teknolojix.com/lg-optimus-g-e975-cep-telefonu-fiyat 1.174,00 TL

http://www.hizlial.com/lg-optimus-g-e975/02.044.1165.0185 1,299.00 TL

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?&uid=127863 1399,00 TL

aykutyaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş Ben derim kesinlikle s3 al.fiyatı 1100-1250 arasında hiç terreddütün olmasın on numara telefon hem tem teknik hem fiziksel aradıgın er şart var..oyunda oyna internetede gir..bu fiyata daha iyisini bulamazsın..ama ikinci el almak istersen işler degişir.ben s4 kullanıcısıyım çok memnunum.1350 tl ye aldım.On numara bir telefon..

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1

demek istediğim lg optimus g veya 4x hd al s4 mini alma diğer yandan nexus 4 de çok iyi bir telefon ama çok sade benim seçimim optimus g olurdu

sonicar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
500 daha koy s4 al :p şaka bi yana optimus g, s3, nexus arasından birini seç.
ama sen grand a tav olmuşun dilinden düşmüyor.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
demek istediğim lg optimus g veya 4x hd al s4 mini alma diğer yandan nexus 4 de çok iyi bir telefon ama çok sade benim seçimim optimus g olurdu
Kardeşim incelemelerde iyi olarak gözüküyor yani beğendim ama eskidi bence yani arayüzü felan nexus unki daha iyi diye düşünüyorum ayrıca bimeks teknosa gibi yerlerde 1400 tl akakce gibi internet sitelerinde ucuz ama ordan nasıl alacağımı bilmiyorum sonuçta en uygunu bakarak almak o sitelerden kargoyla gelecek diye düşünüyorum

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ama sen grand a tav olmuşun dilinden düşmüyor.[/QUOTE
grand ı alırsam tablet yerine alırım

Kardeşim incelemelerde iyi olarak gözüküyor yani beğendim ama eskidi bence yani arayüzü felan nexus unki daha iyi diye düşünüyorum ayrıca bimeks teknosa gibi yerlerde 1400 tl akakce gibi internet sitelerinde ucuz ama ordan nasıl alacağımı bilmiyorum sonuçta en uygunu bakarak almak o sitelerden kargoyla gelecek diye düşünüyorum

optimus g mi eskidi 4x hd mi daha telefon çıkalı 1 sene olmadı nasıl eskir yav

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Optimus G yi bir haftadır kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. S4'ten bazı ekstraları çıkart yani göz ile aşağı yukarı hareket dokunmadan el ile sayfa değiştirme vs. optimus g kalır : )
Tavsiye ederim.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ama sen grand a tav olmuşun dilinden düşmüyor.
Aynen bak çok haklısın
Bana göre şöyle teknosaya girdim galaxy grand gördüm büyük bir telefondu gayet iyiydi felan yani hoşuma gitti büyüklüğü arayüzü felan o yüzden sürekli onu diyorum ama bi yana sende haklısın
Benim fikrime göre ;

NEXUS 4 = Gayet iyi 2 - yönü var kamera ve multimedia bunlarda çok kötü değil orta düzeydedir diye düşünüyorum

Optimus g => Yani almakta kararsızım bir önceki alıntı yaptığımda dedigim gibi internet satış sitelerinde var ordanda pek güvenemiyorum teknoloji marketlerinde [bimeks teknosa vs.] hem yok denecek kadar az yani vatan da göremedim teknosada yok bimeks de 1400 tl pahalı geldi

Galaxy S3 =>Yani güzel telefon ama ram 1gb kasma yaşarmıyım diye düşünüyorum bunun üzerine nexus ve optimus g nin 2 gb ram e sahip olması beni çelişkiye düşürüyor ama fiyat olarak 1400 tl olarak gözüküyor oda beni nexus ve grand a yönlendiriyor ama işin ucunda babamdan alacağım para var belki 1500 tl limit olur belki alabilirim

Galaxy Grand => Yani hoşuma gitti ama yani teknik özellikler olarak ekranı çizilmeye yatkın galiba orası çok kötü ama bu zararı jelatinle kapatabilirmiyiz ? yani ne diyosunuz ?

--------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar son olarak soruyorum size göre

LG Nexus 4 Mü
LG Optimus G Mi
Samsung Galaxy S3 Mü
Samsung Galaxy Grand Mi ?

# Cevaplarken 4 ünden birini seçin lütfen. Bi çeşit oylama

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S3 al cyanogenmod kur en güzel tercih o olur şu anda. Onun dışında pek de adam akıllı telefon yok. Bi de Nexus 4 var ama senin istediklerini sağlar mı bilmiyorum.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Şu son bir kaç aydır açılan her 10konudan 26sı telefon tavsiyesi üzerine :D

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
LG Optimus G diyorum Optimus G den şaşma diyorum ve burdan gidiyorum

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
note2 sıfır satıyor arkadaşım. 1000TL demişti. istersen görüşebilirim tekrardan. yazmak istedim.

kişisel görüşüm ise 5" e yakın veya daha büyük telefon alma :)

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Lumia 920yi tarif ettin abi :)

harass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende note2 ile nexus arasinda kalmistim 1400 e nexus aldim teknosadan ama ucuzlari vardir bana garanti saglam gerekiyordu o yuzden. Nexus 4 al