1070 Modelleri

Bu konuyu okuyanlar

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar bu iki model nasıldır 0 olarak satılıyor teşhir ürünü yazıyor diğerinde ama onu örnek olarak gösteriyorum ikiside 2600₺ civarların da 2300'e 1060 alacaktım onun yerine bunu almayı düşünüyorum 1070 ile iyi gidecek işlemci hangisi olur ?
10702 - Kopya.PNG

1070.PNG

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Link olarak alabilir miyiz?
Asus
Diğeirini beğenmedim ağa onu eliyorum teşhir ürünü yazıyor altında 6-7 ay kullanılmıştır yazıyor güven olmaz gibi geldi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nanokatolog hakkında hiç olumlu yorumlar görmedim 3-4 hafta ne beklemeye sabrım var nede zamanım hocam onun için pek yaklaşmadım ona

O kadar fazla durumum da yok zaten ona verirsem bir yerleri almamam gerekiyor :D

Son düzenleme:

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Asus
Diğeirini beğenmedim ağa onu eliyorum teşhir ürünü yazıyor altında 6-7 ay kullanılmıştır yazıyor güven olmaz gibi geldi

Nanokatolog hakkında hiç olumlu yorumlar görmedim 3-4 hafta ne beklemeye sabrım var nede zamanım hocam onun için pek yaklaşmadım ona

O kadar fazla durumum da yok zaten ona verirsem bir yerleri almamam gerekiyor :D

Nanokatolog güvenilirdir hocam.Sadece ürün stokta yoksa zahmetli oluyor birazcık.:) Ürün almadan önce stok durumunu öğrenirseniz sıkıntı yaşamazsınız.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Teşhir ürünü olabilir mi diye bakmak için link istemiştim zaten :)
Nanokatalog konusunda benim önerdiğim bir site. Ön sipariş durumundaki ürünleri ortalama 15 günde geliyor. 10 günde geldiği de oluyor 20 günde de. 300 TL fark veremeyip bir üst model alamamak üzücü olmalı galiba.

Linktekinden ucuza GTX 1070 bulunabilir galiba. Şu sıralar piyasayı pek takip ermiyorum, nerede daha ucuz bilmiyorum.
@Elyr ucuza GTX 1070 biliyorsa yardımcı olur galiba.

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Teşekkür ederim ikinize de linkteki 1070 modelinden almaya karar verdim ki bu durumda bile ram alamıyorum para yetmedi :D fazladan 300₺ para harcama şansım ne yazık ki yok :(

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
300 Tl yi biriktirme şansınız varsa kesinlikle biriktirin çünkü bu büyüklükteki paraları harcarken iyi kararlar verilmeli sonradan pişman olmayasın :/
''Bence'' 300 tl daha verilip bir üst modeli alınması gerekiyor :)