1000-1500 TL Oyun Oynamak İçin Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TheJigSaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hepinize selamlar...1,5-2 ay sonra telefon almayı düşünüyorum belirttiğim gibi 1000-1500 tl civarı bütçem var maalesef arttıramam.Telefonda en çok aradığım özellikler:Bataryasının oyun esnasında 1 günü çıkarabilmesi,telefonun kasmaması veişlemcinin ısınmaması.Kamerayı aşırı önemsemiyorum ama güzel olursa benim için daha iyi olur.Öyle 18:9 ekran takıntım da yoktur,olsa da olur olmasa da...Aklımda şu an C7 ve Xiaomi Redmi 5 Plus var.Samsung,Huawei,Sony ve Xiaomi marka telefonlardan öneriniz var mıdır?Sizden ricam,LG ve iPhone marka önermezseniz sevinirim.Çünkü eski iPhone kullanıcısıyım,şu an da LG G3 16gb kullanıyorum ve iki telefon da bana sorunlar yaşattı.Şu an G3 mağduruyum,pişmanım.Bir de,telefon mağazalarından oyun oynamak için en az 4 gb ram gerekir fln duyumlar aldım sizce de 4 gb ram gerekir mi?Yoksa markasına göre 3gb ram olsa da olur mu?Şimdiden teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Öncelikle hepinize selamlar...1,5-2 ay sonra telefon almayı düşünüyorum belirttiğim gibi 1000-1500 tl civarı bütçem var maalesef arttıramam.Telefonda en çok aradığım özellikler:Bataryasının oyun esnasında 1 günü çıkarabilmesi,telefonun kasmaması veişlemcinin ısınmaması.Kamerayı aşırı önemsemiyorum ama güzel olursa benim için daha iyi olur.Öyle 18:9 ekran takıntım da yoktur,olsa da olur olmasa da...Aklımda şu an C7 ve Xiaomi Redmi 5 Plus var.Samsung,Huawei,Sony ve Xiaomi marka telefonlardan öneriniz var mıdır?Sizden ricam,LG ve iPhone marka önermezseniz sevinirim.Çünkü eski iPhone kullanıcısıyım,şu an da LG G3 16gb kullanıyorum ve iki telefon da bana sorunlar yaşattı.Şu an G3 mağduruyum,pişmanım.Bir de,telefon mağazalarından oyun oynamak için en az 4 gb ram gerekir fln duyumlar aldım sizce de 4 gb ram gerekir mi?Yoksa markasına göre 3gb ram olsa da olur mu?Şimdiden teşekkür ediyorum...
Redmi 5 plus daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Telefondan telefona değişir bu ama arkadaş c7 ile redmi 5 plusun aklında olduğunu söylemiş, işlemcileri falan eşit ama bazı özelliklerde redmi 5 plus daha iyi. Önemli olan marka değil donanım.

ilhan7754

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan telefona değişir bu ama arkadaş c7 ile redmi 5 plusun aklında olduğunu söylemiş, işlemcileri falan eşit ama bazı özelliklerde redmi 5 plus daha iyi. Önemli olan marka değil donanım.

4 ablamda var çok iyi j7 core

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Xiaomi Mi A1
Kimse önermemiş, ilginç

TheJigSaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 ablamda var çok iyi j7 core
İlhan Bey öneriniz için teşekkür ederim fakat donanım olarak şuanki cihazımdan(LG G3 2gb RAM)den daha düşük.Şuan oyunlarda çok liddetli kasmalar yaşıyorum.Maalesef isteklerimi karşılamıyor.Ama yine de fikriniz için sağolun...

TheJigSaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Mi A1
Kimse önermemiş, ilginç
Aslında aklımda vardı,tasarımı da gayet şık fakat bataryasının 3080 mAh olması beni şüpheye düşürdu.Sizce oyun oynarken 1 günü rahatça çıkarır mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aslında aklımda vardı,tasarımı da gayet şık fakat bataryasının 3080 mAh olması beni şüpheye düşürdu.Sizce oyun oynarken 1 günü rahatça çıkarır mı?
3000 mah batarya ile 3 günü çıkardığımı biliyorum. (2 buçuk senelik cihaz ve bataryayı baya hor kullandım her dakika şarjdayken oynadım falan)

TheJigSaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki Lenovo P2 önerir misiniz?

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Peki Lenovo P2 önerir misiniz?
Ben dün inceledim telefonu. Tek tuşla kontrol çok hoşuma gitti. Parmak izi hızlı. Ekran büyüklüğü ideal; 5.5 inç. Kamerası ortalama. Pil performansını yazmama gerek yok sanırım. Hoparlörünü test etmedim ama herkes yeterli olduğunu fakat en yüksek ses seviyesinde sesi çok verdiği için cızırtı olduğunu söylüyor. Asphalt, Modern Combat gibi oyunlarda işlemcinin sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama PUBG, ROS gibi işlemciyi epey bir zorlayan oyunlarda nasıl bir performans sergiler bilemem. Snapdragon 625 kullanıyor ve aynı işlemciyi kullanan Redmi 5 Plus da PUBG oynanıyor.

Mi Note 3 düşünebilirsiniz ama kulaklık girişi yok. Onun haricinde kusuru yok gibi.
Redmi 5 Plus düşünebilirsiniz ama 18:9 formatlı telefonları incelediğimde kanım hiç kaynamadı.
Ayrıyeten, Redmi Note 5 Pro'yu da bekleyebilirsiniz. Bu da 18:9 formatında.

TheJigSaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1250 tl ye Huawei P10 Lite gördüm sizce nasıl?

-TeknoUzMan-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
-Essential Phone 1
-Meizu Pro 7 Plus
-Nubia Z17s
-Xiaomi mi 6
-Samsung FE

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi mi note 3 tabiki.

omermuhammed884

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Öncelikle şunu söylemeliyimki 1000 1500 tl arası pubg de çok iyi bir performans bekleyemeyiz ama o fiyatta en iyi samssung a30s redmi note 7 ve huawei psmart sana önerimdir bu arada lg önermeyin demişsin bende lg g5 var ve çok rahatlıkla pubg oynuyorum orta grafiklerde 4 gb rami var önerme demişsin ama yinede öneririm iphone almanı tavsiye etmem şu aralar honor 8x var şuan o fiyattaki en iyi alınabilecek telefon bence honor 8x e bir bakmalısın babamda vsr aynı telefon öüthiş bir cihaz gerçekten çok tavsiye ederim iyi günler ?