Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Samsung Galaxy J330 J3 Pro (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Valide için telefon bakarken rastladım ancak hiç bir yorum göremedim. Telefonun ismi J3 2017 mi J3 Pro mu onu dahi tam olarak anlayabilmiş değilim :)

1000 TL civarı tek elle kullanılabilecek çok büyük olmayan bir telefon araştırıyorum. Samsung A3 2017 de diğer bir alternatif ancak 1400 TL yapar mı şüpheye düştüm ve onun yerine buna rastladım.

Telefon Vatan ve Mediamarktda da mevcut ancak 1049 TL. Hiç bir inceleme yorum vs. görmediğim için yorumlarınızı ve aynı fiyat segmentinde maksimum 5' inç civarı ele avuca gelen :) telefon önerilerinizi de bekliyorum ...
hafıza arttırılırsa çok güzel telefon.biz boş yere 3000 tl telefonlara verıyoruz.neymiş üst segmentmiş,amiral gemisiymiş.alo dıyorsan vede ınternete giriyorsa yeter

besa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@rawkid @Zaptoss02

Huawei P9 Lite 2017 inceledim donanım olarak bu fiyat segmentinde fazlasıyla iş yapar.

Ancak telefonun çok fazla eğilip büküldüğünden dolayı şikayet var, camda aynı şekil çok narin kırılmaya yatkın, kalitesiz malzeme diyorlar. Ama düşüneceğim, teşekkürler ;)

onurcyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garanti takıntınız yoksa ithalatçı firma garantili Samsung C5 Pro alın.
4GB ram
64GB hafıza
Benim için öncelik hafızaydı bu cihazı tercih ettim. Kamerası ortalamanın üzerinde. Tabi bir S7 değil. Zaten bu fiyat aralığında o kaliteyi aramayın. Şarjı ortalama gidiyor. Oyunlar içinse ben GTA Vice City'yi kasmadan oynuyorum. Diğer oyunlarda nasıl bilmem. Fiyata gelecek olursak bir çok yerde benzer fiyatı var. Ben 1230 TL'ye aldım. Bu özellikte bir cihaz min. 1500 ~ 2000 arasında. Tercih sizin.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
lenova p 2 ye bak derim ama bana kalırsa 1500 tel alma 2000 al s7 var xiaomi mi 6 var o fiatlara not 5 var ydan 60 tl ekle xiaomi mi 5s plus al

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba
benim 1100 tl bir bütçem var max. 1300 olur sanırım ama onun üstüne çıkamam
Bana fiyat-performans konusunda telefon önerebilir misiniz?
Aslında xiaomi güzel bir marka kağıt üzerinde güzel özellikleri var kullananlar da memnun ama ithalat ürünü olması beni üzüyor delta ile sorun yaşadım 2 kere daha da deltaya bulaşmaya düşünmüyorum ithalat olarak da en iyi delta diyorlardı önceden kvk falan iyiydi ama şimdi o da bozmuş sanırım o yüzden gördüğüm kadarıyla tek çıkarım Türkiye garantili güzel servisi olan bir cihaz almak bir de bütçeyi göz önüne alırsak adam akıllı cihaz bulmak sanırım zor oluyor
Xiomi alanlar parça konusunda zorluk çekmiyor mu? bugün telefoncuya gittim xioami cihazlar hakkında fikir almak için 2 tanesi hiç duymadığını söyledi:oops:
1 tanesi de hiç iyimser konuşmadı :(
Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
Kardeşim bu telefonlardan hiçbirisini önermem kullandım gm 5 plusu 6 yıda 2 ay kullandım hız olarak çok iyi ama telefonu kılıfla filan kullan ayrıyeten kronik problemleri var
mesela usb girişi (şarj giriş yeri ) socket herkes sorun var dıyordu ınanmıyordum benımkıde bozuldu yani hemen bozuluyor bataryası ölü telefon oldukça ısınıyor haberın olsun

Ksaezj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim Huawei Gr5 Tavsiye ederim kesinlikle, kendim kullanıyorum belirttiğin fiyata bu telefon işini çok rahat görür.

ferredtube

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babama telefon almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ? Şuan xiaomi alacak gibiyim.

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Babama telefon almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ? Şuan xiaomi alacak gibiyim.
Xiaomi Redmi Note 4 tavsiye ederim bende yengeme aldım telefon çok şık çok memnun GittiGidiyor cepport dan aldım 879 lira ama emin ol 1500 lük diğer telefonlardan daha güzel özellik ve kasa olarak.
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar merhaba
benim 1100 tl bir bütçem var max. 1300 olur sanırım ama onun üstüne çıkamam
Bana fiyat-performans konusunda telefon önerebilir misiniz?
Aslında xiaomi güzel bir marka kağıt üzerinde güzel özellikleri var kullananlar da memnun ama ithalat ürünü olması beni üzüyor delta ile sorun yaşadım 2 kere daha da deltaya bulaşmaya düşünmüyorum ithalat olarak da en iyi delta diyorlardı önceden kvk falan iyiydi ama şimdi o da bozmuş sanırım o yüzden gördüğüm kadarıyla tek çıkarım Türkiye garantili güzel servisi olan bir cihaz almak bir de bütçeyi göz önüne alırsak adam akıllı cihaz bulmak sanırım zor oluyor
Xiomi alanlar parça konusunda zorluk çekmiyor mu? bugün telefoncuya gittim xioami cihazlar hakkında fikir almak için 2 tanesi hiç duymadığını söyledi:oops:
1 tanesi de hiç iyimser konuşmadı :(
Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Xiaomi nin KVK garantili telefonlarida var Telefonlar

Theo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurtdışından 2. el iphone 6s falan getirtebilirsin

Abdussamed BALKIS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
J7 prime veya c7 öneririm iyi telefonlardır j7 prime kullanıyorum şuan memnunum gayet 2 sene götürür sonrasını bilemem

DoomStrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo P2 almak hala mantıklı mı? Duyduğunuz kronik sorunları var mı?

seydift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
xiaomi modellerini inceleyin bence

Bigdeadking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçem bu,bütçemin yeteceği kadar(en fazla 100 lira falan fazla)2 sene sorunsuz kullanacağım bir telefon arıyorum.
GM 5 Plus ta çok sıkıntı olduğu için sıcak bakmıyorum
Mİ5 in sar değeri çok fazla
Z5C düşünüyordum fiyatı 2000 olmuş
Gerisi sizde önerilerinizi bekliyorum
Sana Samsung galaxy j7 prime öneririm çünkü 1300 tl ve fiyat performans açısindan mükemmel

emre932

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bütçem bu,bütçemin yeteceği kadar(en fazla 100 lira falan fazla)2 sene sorunsuz kullanacağım bir telefon arıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sana Samsung galaxy j7 prime öneririm çünkü 1300 tl ve fiyat performans açısindan mükemmel

J7pro tavsiye ederimveya j5 pro

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
0
General mobile kesinlikle tavsiyem degildir Android one arayüzü cidden berbat ve yavaş ve şarj ı berbat cidden

TuncaIchizo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiçbirini önermiyorum Samsung Galaxy Note 3 Neo alabilirsin.

Fatih00007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence bir xiaomilere bak derim

Son düzenleme:

berkcan37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 Tane Kaldı Zaten :) Sen Seçmişsin Zaten .