Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
16 direk çop. Uzak dur. 1. Secenek mantikli. Bu devirde yukseltilemeyen 16 gb telefon asla asla alinmaz

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Kamerayla pek işim olmuyor açıkcası oyun performansı iyi olsun,teşekkürler
Huawei P9 lite 2017 performans açısından iyi 16nm islemcisi var isinmada sorun yapmaz ve guc tasarrufu konusunda baya iyi. Tek eksisi 16gb olması. Hafiza kartina oyun atilmiyor. 8gb uygulama alanin var yani
Zenfone 3 te iyi fakat sar vücut sar değeri 1.50 sar degeri dusuk olsun dedigin icin (ithalatcilar disinda ) en mantikli cihazlardan biri P9 lite 2017.

dolmalikbiber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi MI5s ve Plus modellerine baktınız mı?
güzel telefon ama ne yazıkki ithalatçı garantili.
--- Gönderi Güncellendi ---
Huawei P9 lite 2017 performans açısından iyi 16nm islemcisi var isinmada sorun yapmaz ve guc tasarrufu konusunda baya iyi. Tek eksisi 16gb olması. Hafiza kartina oyun atilmiyor. 8gb uygulama alanin var yani
Zenfone 3 te iyi fakat sar vücut sar değeri 1.50 sar degeri dusuk olsun dedigin icin (ithalatcilar disinda ) en mantikli cihazlardan biri P9 lite 2017.
Teşekkürler telefonu inceleyeceğim.
Lenovo K5 Note hakkında ne düşünüyorsunuz? P9 lite la hemen hemen aynı.
Burada bunlara bir bakın isterseniz.
Teşekkürler

Reaksiyon puanı
25
O zaman G5 al geç hocam
Risk yönü ise =Ghost screen olması. Ben 9 aydır kullanıyorum g5 daha yaşamadım
Ghost screen yanlış bilmiyorsam eğer sıcaktan ötürü oluyordu sanırım. Öyle mi ?
Sıcaktan uzak tutarsak oluşmaması durumu var mı ?

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Ghost screen hakkinda bazilari da 4g çalışınca yapıyor diyorlar. Bende de Zenfone 3 laser var onun icinde oyle diyorlardi , ama ben onemsemedim mobil ag kullansam bile 4g kullanmiyorum

Teşekkürler
K5 note artık satılmıyor bulursan internette bulursun. Ve android 6.0 da guncellemesi ile kaliyor.
P9 lite 2017 direk 7.0 ile geliyor.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36

Teşekkürler
Elinize sağlam ulaşan Xiaomi size sıkıntı yaratmaz. Garantiye işiniz düşmez.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Ben de öyle dusunuyorum bir telefonda kronik sorun yok ise kullanici hatasi disinda garantilik is olmuyor. Zaten bu tur sorunlarda da ucret isteniyor. Telefon Kronik Sorunlu gelirse de cogunlukla degistiriyorlar

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Hacı garanti şart değil zaten tüm androidlerin garanti politikaları birbirine yakın hatta aynı samsung servisi ne ise asus servisi de o bilgisayar servisinden biliyorum asusu
Ben bir asus kullanicisi olarak servisten cok memnunum kapindan aliyorlar servise gidiyor kapina getiriyorlar.Ve su ana kadar hic sıkıntı çıkarmadılar.

dolmalikbiber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplarınız için teşekkür ederim hepsiburadadan Samsung S7 almayı düşünüyorum 2.279,90 tlye (Hepsiburada satıcılı) alınılabilir bi telefon mu? Değer mi fiyatına?

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçem 1150 Yeni Telefona Geçeceğim , Kamerası Özellikle Ön Ve Bataryası Olabildikçe İyi Olan Bir Telefon Önerisi İstiyorum Ne Kadar Süredir Bulamuyorum Arkadaşlar yardım Lütfen :)

Reaksiyon puanı
125
bütçeni 100tl artıra bilirsen c5 pro-nu şiddetle tavsiye ederim.
1150 tl fiyatında ise k6 note , j7 prime falan.
ama 100tl zorlarsan bütçeni c5pro bu telefonlardan kesinlikle çok iyi. tasarım harika, performans güzel, kamera üzmez.

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bütçeni 100tl artıra bilirsen c5 pro-nu şiddetle tavsiye ederim.
1150 tl fiyatında ise k6 note , j7 prime falan.
ama 100tl zorlarsan bütçeni c5pro bu telefonlardan kesinlikle çok iyi. tasarım harika, performans güzel, kamera üzmez.
K6 Note'de Ses Sıkıntısı Var Diyorlardı - J7 İse Samsung Olduğu İçin Bir Süre Sonra yavaşlatma güncellemesi ile canımı sıkacaktır düşüncesindeyim ?

Reaksiyon puanı
10,325
Ne kadar ekmek o kadar köfte demişler yeğen, senin aradığın özelliklerde bir telefon 3 bin lirayı işaret ediyor. Senin bütçene uyan bir telefon Samsung cephesinde J5 2017 olabilir.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Cevaplarınız için teşekkür ederim hepsiburadadan Samsung S7 almayı düşünüyorum 2.279,90 tlye (Hepsiburada satıcılı) alınılabilir bi telefon mu? Değer mi fiyatına?
Aynı Fiyata Note 5 ve Xperia Xz de var istersen onlari da dusun ama bu 3 telefonda cok iyi .
S7 islemci olarak digerlerinden daha iyi Buyuk ekran seviyorsan da Note 5 derim fakat S7 o fiyata en iyisi gibi.

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne kadar ekmek o kadar köfte demişler yeğen, senin aradığın özelliklerde bir telefon 3 bin lirayı işaret ediyor. Senin bütçene uyan bir telefon Samsung cephesinde J5 2017 olabilir.
Aradığım Fiyat bandında kamerası ve bataryası en iyi olan telefonu sordum 3K'lık telefonu değil :) teşekkürler
J5 2017 seni çağrıyor...
Huawei P9 Lite 2016 Demişlerdi ?
Teşekkürler
O Bütçeye orta segment cihaz almazdım ben olsam üste 140 daha koyar Xiaomi Mi5 Prime (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri alırdım ha dersen biraz daha koyabilirim fiyat olarak ozaman Xiaomi Mi 5S 64GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri öneririm
İthalatçı İstemiyorum , Teşekkürler
Samsung degisti supheniz olmasin.
Öncelikle profil fotoğrafınız baya güzel :D Sonra Samsung Değişti Derken nasıl yani ?

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Aradığım Fiyat bandında kamerası ve bataryası en iyi olan telefonu sordum 3K'lık telefonu değil :) teşekkürler

Huawei P9 Lite 2016 Demişlerdi ?

Teşekkürler

İthalatçı İstemiyorum , Teşekkürler

Öncelikle profil fotoğrafınız baya güzel :D Sonra Samsung Değişti Derken nasıl yani ?

:) samsung eskiden bu tarz seylere onem vermezdi artik daha cok cikardigi cihazlarin arkasinda duruyor demek istedim

Reaksiyon puanı
25
GR5 2017 olabilir. Önü bilmiyorum ama arkası teorik olarak fiyatı için gayet iyi. P9 Lite 2017 modelinden iyidir arka kamerada. Batarya olarak da iyidir. EMUI ssanırım verimli arayüz.
Ön kamera olarak Mi5s ya da GM5 Plus olabilir. Mi5S kullanan bir arkadaşım var. Yoğun kullanımda 6 buçuk saati görüyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet çok.
1150 TL diyorsun ithalatçı almayacaksan Türkiye'de çok şey istiyorsun.
Tek iyi seçenek aklıma gelen şu
Ön kameradan feragat eder ama arka kamerada olabildiğince iyi kamera alırsın.
Bataryan da iyi olur. Ama 4.6 inç plastik ve kalın kasalı bir cihaz alırsın performansın da iyi olur.
Bu cihaz X Compact 1350 TL'ye hepsi buradada bulunabiliyor. Performanslı, arka kamerası XZ ile aynı sadece ondan farklı olarak 4K video çekemiyor. Varsa bir kaç farklılık var ya yok tam hatırlayamıyorum.
Ön kamerası gündüz birşeyler yapar gece iyi değil
Küçük ekran 2700 batarya 720p ekran ile iyi bataryan olur.

Reaksiyon puanı
10,325
Önüne gelene teşekküründen anlıyorum ki kimsenin fikrini beğenmiyorsun. Belli ki sen bu işi biliyorsun yeğenim... De, niye konu açıp soruyorsun o zaman? :)