Öneri 100 Tl Civarı Kablosuz Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Oyun oynamak ve video izlemek için bilgisayarda kullanacağım. Kablolu kullanıyorum. Bir şeyler yerken çıkaramıyorum, rahatsız ediyor. O yüzden kablosuz veya bluetooth mudur nedir ondan lazım ve biraz büyük olması yeter. Acayip kaliteli bir şey olmasına gerek yok. Bütçeyi çok aşamam. Bu arada kulaklıklardan anlayan biri yazarsa güzel olur

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Oyun oynamak ve video izlemek için bilgisayarda kullanacağım. Kablolu kullanıyorum. Bir şeyler yerken çıkaramıyorum, rahatsız ediyor. O yüzden kablosuz veya bluetooth mudur nedir ondan lazım ve biraz büyük olması yeter. Acayip kaliteli bir şey olmasına gerek yok. Bütçeyi çok aşamam.
Oyun oynayamazsın 100TL'lik kablosuz kulaklıklarla (online oyunlar) ses kasman imkansız,çok fazla gecikir.

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
100₺ ye hem kablosuz hem kulaküstü hem de oyun için pek mantıklı bir şey bulamazsınız, bütçenizi yükseltmenizi tavsiye ederim.

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
100₺ ye hem kablosuz hem kulaküstü hem de oyun için pek mantıklı bir şey bulamazsınız, bütçenizi yükseltmenizi tavsiye ederim.
TL ne yazık ki çok düşük. Bütçemi yükseltebilir olsaydım yükseltirdim. Bugün almayacağız herhalde. Herkese iyi günler.