100+ skinli LOL Hesabı ARIYORUM

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Tanıdığım çoğu kişi lol oynuyor şahsen dotacıyım ama s2 ve s4 arasında lol oynadım. Diğer arkadaşlarla da oynayabilmek amacıyla lol hesabı arıyorum

Fiyatlandırma şu şekildedir:

1- küme önemli değil. Hesap platin ve üstü ise fazladan 15 tl

2- şampiyonlar şampiyonu riven varsa fazladan 25, şampiyonlar şampiyonu tresh varsa fazladan 15 tl

3- 3620rp lik her skin için fazladan 7 tl

4- eski olan BAZI BEĞENDİĞİM skinler için fazladan 4 tl(mundo mundo, cadı nidalee gibi)

5- takım skinleri için fazladan 5 tl.(SKT T1 Zed gibi)(her bir skin için değil tüm 5 skin için 5 tl. 2 adet takımın tüm skinleri varsa 10 tl gibi)

Güvence hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz forumdaki arkadaşlar ile konuşun.

Başlangıç Fiyatı: 120TL

Ödeme ADANA IÇI ELDEN VEYA ININAL KART HAVALE OLACAKTIR

ÖNCE SATICI KİŞİ HESABI VERMELİDİR. GÜVENCE VERİLECEKTİR. SATICININ HERHANGİ BİR "KAZIKLANMAYA" UGRAMAMASI İÇİN GEREKLİ BİLGİLER VERİLECEKTİR. BİLİŞİM SUÇLARINA İSTEDİĞİ ZAMAN İHBARDA BULUNABİLİR.

CIDDI DUSUNENLER BU KONU BASLIGI ALTINDA CEVAPLARINI YAZABİLİRLER

PARA HESABIN TAMAMEN BANA GEÇTİĞİ DOĞRULANANA KADAR ÖDENMEYECEKTİR

Iyi Günler

Son düzenleme:

MightyAngell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yazıyı gördüm hesap açtım buradan,hesap sezon 2 den beri var,hesap şu an silver 4,içinde 100 den fazla şampiyon var ve 102 skin var

Ekli dosyalar

• 12125.jpg
    12125.jpg
    808 KB · Görüntüleme: 352

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
yazıyı gördüm hesap açtım buradan,hesap sezon 2 den beri var,hesap şu an silver 4,içinde 100 den fazla şampiyon var ve 102 skin var

Hesabınız Değerlendirmeye alınacaktır teşekkürler. Lütfen takip etmeyi bırakmayın. Mümkünse sizinle iletişime geçebileceğim bir adresi özel mesaj yolu ile bana yollayın(facebook, skype)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Güzel para var şahsen . 1 haftada kasabilir miyim sence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...