100 Megabit İnterneti Sorguya Çektik

Bu konuyu okuyanlar

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaslar bu arkadaslarin hangi backbonu kullandigini öğrenmek cok basit. Quic net in bağlı olduğu bir bilgisayardan şu komutlari vermeniz yeterli.
Başlat => Çalıştır => cmd ( Dos komut işlemi )
siyah ekrana şunu yazınız.
tracert www.hotmail.com
bakin bakalim neler goreceksiniz.. !!

perka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu resmen kıvırmaktır. Ropörtaj da 100 mbps download sa 100 mbps upload tır diye açık açık söyledi. Bireysel yada kurumsal diye belirtmedi. Ki troy oraya bireysel kullanıcıların kafalarını kurcalayan soruları bir nebze cevap olsun diye gitti. Çünkü konuşmada da üyelerimizin aklına takılan sorular var diye soruları yöneltti. Laf ebeliği. Biraz önce telefon açtım şuan sadecee toplu yaşam (konut gibi) yerlerine hizmet vereceklermiş. Eğer bir sitede yaşamıyorsanız ışık hızında interneti aklınızdan bile geçirmeyin :)
Arkadaşlar alıntı yaptıgım arkadaşım da yazının sonunda yazmış,bende bugün aradım başvurmak için İstanbul/Şişli'de oturuyorum dedim nezaman servis verilecek dedim bana sorulan soru şu oldu sitedemi yaşıyorsunuz oldu, bende hayır apartman dairesinde oturuyorum dedim , öncelik olarak site ,toplukonut gibi vs yerlere öncelik tanıyorlarmış bireysel servis şimdilik vermediklerini söylediler,peki dedim nezaman gelicek diye sordum çalışmalar devam ediyor diye yanıt aldım ve bireysel taleplere cevap vermeleri zaman alıcağını söylediler bilginize arkadaşlar , hevesim kursağımda kaldı Şehrin göbeğinde oturuyoruz bize hizmet yok forumdaki arkadaşlara saygıalr