100 Mbps'ye Kadar Hızlı İnternet

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
100 Mbps'ye Kadar Hızlı İnternet

Türkiye'nin iletişim teknolojileri ve eğlence şirketi TTNET, 100 Mbps'ye kadar hızlı internet hizmetini avantajlı paketlerle sunuyor. TTNET, hızlı internet keyfini ilk 3 ay sadece 19,99 TL'den başlayan fiyatlarla yaşatıyor.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
İstersen 300 mb olsun istanbul'un göbeğinde 8 mb fazlasını desteklemiyor.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
birde ttnet ,elemanlarını bu hızlara alıştırsa iyi olacak. teknik elemanların en ufak bir sorunda yaptıkları hızı 1 veya 2 mb sabitleyip işin içinden çıkmak. iki sene önce 2 mb le sorunsuz bağlanırken kopma problemleri yaşamaya başladım,tek söyledikleri altyapınız 2 mb uygun değil deyip 1 mb sabitlediler. değişik yerleri arayınca 4 mb te yükselttiler,şuan aynı altyapı üzerinden 4 mb la bağlanıyorum. önce EĞİTİM ŞART,SONRA HİZMET.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
açık söyliyim superonline geçtim yaklaşık 3 aydır da aktif, 20 mbit kullanıyorum hiç bir gün 25mbit altına düşmedi. 5mbit upload da ekstrası.

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Size tüm samimiyetimle şunu söylemek istiyorum ben bir ttnet çalışanıyım herşeyini görüyoruz ama ttnet bi **** yaramazBursanın göbeginde oturuyorum 16 mbps desteklemiyor bile bu ne saçma iş 16 mbps 59 lira o 100 mbps aylık 100 lira 100 lira az paramı ya gözünü seveyim asgari ücret alan bir adam için bırak 100 mbps en alt tarife bile çok kazık. Telefonsuz internet dediler 15 lira telefon icin her ay ücret alıyorlar ulan zaten adam evine telefon baglatsa 22-23 lira geliyor onda da konuşuyor. Nası bi ülke de yaşıyoruz hiç bilmiyorum valla.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
KArdeşim nasıl mesaj o öyle düzmek felan... Düzeltir misin lütfen.

ByMuammeR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Size tüm samimiyetimle şunu söylemek istiyorum ben bir ttnet çalışanıyım herşeyini görüyoruz ama ttnet bi **** yaramaz.

Dostum TTNEt Çalışanıyım Demişssin Yanlız TTNEt kendi çalışanlarına normale göre daha ucuza verdiğini nasıl bilmiyorsun da bunları söyleye biliyorsun benim babam da telekom çalışanıydı ve milllet 99 tl öderken aynı internete ben 30 tl ödüyordum ... he evet ttnet aldığı paranın hakkını vermiyor onu savunmmuyorum ama sacmalamışın ...

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
100 Mbit hat bağlatması bir şey ifade etmez. Arkadaşın birinin güya 8 Mbit interneti var ama hızını 511 kbps ye sabitlemişler. Garibim 50 kbps den yukarı download yapamıyor. 100 Mbite kadar derler 8 Mbite sabitlerler. Umutlanmamak lazım yani. Ha bu arada fiyatlara görede normal bir çalışan yada emeklinin alabileceği paketler değil bunlar. Onuda söyliyeyim.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
6 nın üstünü gördüysem ne olayım....

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
100 / 8 ~= 12 megabyte/saniye 20000/(12*60saniye) = 27 dakika??? 100 megabit 20 GB kotalı paket nedir yahu? TTNet'in bölgesel teknik yetersizliklerinin yanına bir de işletmeci olarak yetersizliklerini de mi eklemeye çalışıyor?

Kim kotasını yarım saatte doldurabilecek bir bağlantı hizmetine para verebilir? 50 - 100 Gbyte yapsalarmış bari.

ßLaCkЯiDeЯ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
belki alakası yok ama Fiber internete geçmeyi düşünüyorum apartmana tesisat lazım diye okumuştum öyle bir durum varmı

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ßLaCkЯiDeЯ;1795354 dedi ki:
belki alakası yok ama Fiber internete geçmeyi düşünüyorum apartmana tesisat lazım diye okumuştum öyle bir durum varmı

Süperonline Fiber internetini mi soruyorsunuz?

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum TTNEt Çalışanıyım Demişssin Yanlız TTNEt kendi çalışanlarına normale göre daha ucuza verdiğini nasıl bilmiyorsun da bunları söyleye biliyorsun benim babam da telekom çalışanıydı ve milllet 99 tl öderken aynı internete ben 30 tl ödüyordum ... he evet ttnet aldığı paranın hakkını vermiyor onu savunmmuyorum ama sacmalamışın ...

Bu ülkede yaşayan herkes ttnet çalışanımı ? TTNETi kullanan herkes türl telekom calısanımı ? sen orda yazanı anlamamıssın iyi bi oku anla düşün ondan sonra yorum yaz. Farkındaysan ben orda kendim için mi dedim. Boşa yorum yapma gözünü sevem.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ßLaCkЯiDeЯ;1796152 dedi ki:

Süperonline Fiberinternet şu an tüm Türkiye' de hizmet veremiyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelere hizmet verebiliyor sadece. Sizin de dediğiniz gibi sokağınızdan, apartmana kadar fiberoptik kablolar döşenmiş olması ve apartman içinde tesisatın kurulmuş olması gerekiyor. Bütün bu işlemleri Süperonline yapıyor.

BURADAN hizmet verilen bölgeleri öğrenebilirsiniz.

Eğer hizmet verilen bölgelerde ikamet ediyorsanız, aynı sayfadan ''Hemen Başvur'' bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

ßLaCkЯiDeЯ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Süperonline Fiberinternet şu an tüm Türkiye' de hizmet veremiyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelere hizmet verebiliyor sadece. Sizin de dediğiniz gibi sokağınızdan, apartmana kadar fiberoptik kablolar döşenmiş olması ve apartman içinde tesisatın kurulmuş olması gerekiyor. Bütün bu işlemleri Süperonline yapıyor.

BURADAN hizmet verilen bölgeleri öğrenebilirsiniz.

Eğer hizmet verilen bölgelerde ikamet ediyorsanız, aynı sayfadan ''Hemen Başvur'' bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Benim yaşadığım şehirin oturduğum İlçesinde hizmet veriliyorda ancak buna bağlanabilmek için birde apartmana tesisat lazımmı ayriyeten onu öğrenmek istiyorum sonuçta Apartmana tesisat lazımsa bunu süperonline karşılasa bile tek bir daire için tesisat çekmez heralde

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Apartmana da tesisat döşeniyor tabii ki telefon tesisatı, kablo tv tesisatı gibi...

Tek başvuru olması önemli değil. Apartmandaki diğer daireler, potansiyel müşteridir, abone olmaları şart değil, tesisatın bağlanmasını istemeleri yeterlidir.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
hikaye isterse 1000lik olsun bizim burası en fazla 8'lik kaldırıyor alt yapı sorununu çözmesi lazım ilk başta.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Vdls2 ile fiber internet bu kadar'da kandırmayın insanları fiber falan değil vdls2 bu. :hammer:

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
herşey alt yapıdır,yenilenmedikçe hız artması olmaz,deseler bile hikaye

Hsayathiya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu adamlar ancak halk'ı aldatma işini iyi biliyorlar. Onun dışında, vatandaşın aldığı 3 kuruşluk maaşın 1 kuruşunu ceb'e indirmeyi iyi biliyorlar. Yazıklar olsun. Şüphesiz bu işe yapılan yatırımlardan haberimiz var. Fakat adı yatırım, Bu paralar'ın Halk için en kaliteli hizmetin sunulması için tüketilmesi gerekiyorken bu paralar nereye kime gidiyor acaba?
Benim halk'ım ne çilelerle 3 kuruşu kazanıyor fakat para babalarının gözü doymak bilmeyip vatandaşın cebindeki paraya dahi göz dikiyorlar. Yazıklar olsun !

mutlu3000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çıkardığım dersler
1- ... kadar ile başlıyorsa önce merkz aranır hattımın hızı sorulur ses kayıt edilir ve yetkiliye söylenir bak geçerim bu hızlara ulaşamazsam dava açarım diyeceğim
2- ... adil kullanım falan hikayedir bu kotadır paketi buna göre değerlendireceğim
3- 3g falan bi cacık olmaz turkcell dahil bu ancak seyehatte vs geçici durumlarda işe yarar