1 yıllık Xiaomi Mİ9T deneyimi

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Ben de Mi9T kullanıyorum, şarjının bitmemesi dışında bir problem yok. Şarj aletini boşuna koymuşlar kutuya.
Ben dışarı çıkarken yanıma şarj aleti almıyorum o kadar rahatladım ki bataryasından memnunum sadece aksamları takıyorum hızlı şarj özelliği imdadıma yetişti desem yeridir
Mesaj otomatik birleştirildi:

şunu soyliyim hic bir ozelligini begenmiyorum
Madem beğenmiyorsun almasaydın o zaman

@TheTruthHurts @Usain @Yusuf ÇALIŞ

Son düzenleme:

Usain

Dekan
Emektar
KAMERA
Kamera ve video performansına çok değinmeyeceğim çünkü ben günlük hayatta sürekli foto ve video çeken biri değilim kamera ile ilgili şu kadarını söyleyim sınıfına göre kamerası gerçekten çok iyi 48 MP Sony IMX582 sensörünü kullanıyor video performansına yorum yapmak istemiyorum zaten videoda hiçbir marka İPhone'u sollayamıyor buna hemfikiriz diye düşünüyorum gelelim batarya performansına
Bir iphone olmasa da EIS ile videolarda güzel iş çıkardığını söyleyebilirim. Gündüzleri kendi kamera uygulaması çok iyiyken geceleri ise GCam çok daha başarılı fotoğraflar ortaya çıkarıyor.

Ayrıca elinize sağlık.

Bir iphone olmasa da EIS ile videolarda güzel iş çıkardığını söyleyebilirim. Gündüzleri kendi kamera uygulaması çok iyiyken geceleri ise GCam çok daha başarılı fotoğraflar ortaya çıkarıyor.

Ayrıca elinize sağlık.
Ve sınırsız ekran insanı mutlu ediyor :)

Webhead

Dekan

Ayrıca elinize sağlık.
Hocam zaten kamera konusuna hiç değinmedim çünkü ben günlük hayatta sürekli foto ve video ceken biri değilim video konusunda İPhone hepsini tokatlıyor bunda hemfikiriz
Teşekkür ederim hocam beğenmenize sevindim foto eklemek istiyordum ama foto eklerken bilinmeyen hata verdi ama önemi yok ekran süremi zaten mesaj olarak paylaştım :D

Ve sınırsız ekran insanı mutlu ediyor :)
onun keyfi paha biçilemez ben sırf tam ekran tasarımı için Mİ9T aldım yoksa damla çentikli telefon da alırdım bundan sonraki telefonum delikli ekranlı veya ekran altı kameralı olacak pop-up tarihe karıştı

Elinize sağlık hocam güzel konu olmuş.
teşekkür ederim hocam 1 yıldır sırf bunun için pusuda bekledim :D

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar