1 Mayıs'ta da sokağa çıkma yasağı olacak

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısı sonrası yağtığı açıklamada 1 Mayıs'ta da sokağa çıkma yasağının olacağını belirtti. Haftasonu olan kısıtlamaların da bayrama kadar devam edeceğini söyledi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
1 Mayıs'ta bakalım belli bir kesim gene Taksim Meydanına çıkmak için zorlayacak mı veya Polis ile çatışacak mı...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Umarım olmaz öyle bir sorumsuzluk
Bizim ülkenin Solcularını biraz tanıyorsam meydanlarda olacaklardır özellikle aşırı uç gruplar kırmızı bayrakları ile. :D Onlara virüs vız gelir.

Biz meydanlarda olacaz diye haberler vardı 1-2 gün öncesine kadar...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bizim ülkenin Solcularını biraz tanıyorsam meydanlarda olacaklardır özellikle aşırı uç gruplar kırmızı bayrakları ile. :D Onlara virüs vız gelir.

Maalesef her kesimde cahil var :(

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457

Yahu bıkmadınız insanları etiketlemekten.Kim öyle bir şey yaparsa sorumsuzdur de geç.Ne boş yapıyorsun.Biz diyor muyuz hava güzel diye banane ben pikniğimi yaparım diyen kitlenin çoğu size oy veren cahil kesimden diye.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757

Çıkarlarsa polis gereğini yapar, herkes şu zor günlerde haddini bilecek, herkesin sağlığı söz konusu.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Beklenen bir haberdi. Ama gene de güzel oldu bence. Hatta bayramda da bu yasak gelmeli.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısı sonrası yağtığı açıklamada 1 Mayıs'ta da sokağa çıkma yasağının olacağını belirtti. Haftasonu olan kısıtlamaların da bayrama kadar devam edeceğini söyledi.
İşçi bayramında ortalık kalabalık olur, zaten virüs varken olması zor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Küba'da bile 1 Mayıs Kutlaması olmaz iken bizim Türkiye'de illaha birileri oraya çıkar demiştim ve Taksime DİSH başkanı eşliğinde bir grup çıkmaya çalışmış.

Polis izin vermemiş tabi DİSK başkanını tutuklamış.
Sonra görevi kim devir almış dersiniz ? Daha sonra CHP’li Ali Şeker ve Serra Kadıgil, HDP’li Ahmet Şık, Oya Ersoy Musa Piroğlu ve Züleyha Gülüm ile TİP’li Erkan Baş aralarında olduğu bir grup milletvekili toplu halde heykele çelenk bırakmış.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Ayıptır...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Küba'da bile 1 Mayıs Kutlaması olmaz iken bizim Türkiye'de illaha birileri oraya çıkar demiştim ve Taksime DİSH başkanı eşliğinde bir grup çıkmaya çalışmış.

Polis izin vermemiş tabi DİSK başkanını tutuklamış.
Sonra görevi kim devir almış dersiniz ? Daha sonra CHP’li Ali Şeker ve Serra Kadıgil, HDP’li Ahmet Şık, Oya Ersoy Musa Piroğlu ve Züleyha Gülüm ile TİP’li Erkan Baş aralarında olduğu bir grup milletvekili toplu halde heykele çelenk bırakmış.
Maalesef :( Biraz daha özen gösterilmeli 23 nisan'da da sosyal mesafe yoktu... En azından birileri intihara kalkışmamış bu da bir şey :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Yahu bıkmadınız insanları etiketlemekten.
Ne boş yapıyorsun.
ben pikniğimi yaparım diyen kitlenin çoğu size oy veren cahil kesimden diye.

Demek ki boş yapmamış arkadaş, sizleri gayet iyi tanıdığı için söylemiş. Virüsün vız geldiği cahillerin de kim olduğu daha iyi anlaşılmış oldu!

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Demek ki boş yapmamış arkadaş, sizleri gayet iyi tanıdığı için söylemiş. Virüsün vız geldiği cahillerin de kim olduğu daha iyi anlaşılmış oldu!
Yahu hala siz diyor.Ben bu insanların savunucusu muyum dedim.Bak alttaki mesajıma kim yapıyorsa sorumsuzdur diyorum.Benim kızdığım şey insan etiketlemek.Bu arada cahil denince akla gelenlerin de kim olduğunu herkes gayet iyi biliyor.