1 haftadır selfie çekmeyi unutuyorum.

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Dostum sen bir doktora git. Unutkanlığım var de. Belki vitamin eksikliğin Vb. Vardır. Bende b12 eksikliği vardı (İğne kullanıyordum zalım doktor vermişti.) Unutkanlık vardı. Şimdi düzeldi. Destek olarak hap kullanıyorum.

BurakMetin59

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Dostum sen bir doktora git. Unutkanlığım var de. Belki vitamin eksikliğin Vb. Vardır. Bende b12 eksikliği vardı (İğne kullanıyordum zalım doktor vermişti.) Unutkanlık vardı. Şimdi düzeldi. Destek olarak hap kullanıyorum.
Tamam olabilir.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Bak onu hesaplayamadım. ?
Acilen Plan B yap sende.
Ben tıkandım çıkmaz sokaktayım sanki
Fakat şuan gidip yazarsa unutmaz diye düşünüyorum. Ha belki unutabilir. Hemen ekrana bakarak eline "Diş fırçasının üzerine selfie yazacağım yaz." Umarım eline yazana kadar yazanları unutmazsın :) Bugu buldum (!)

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Bende de çok unutkanlık var. Doktora gittim bir defa B12 seviyem normaldi. Hiçbir şey vermedi. Tekrar doktora da gitmek istemiyorum malum durumdan dolayı. Kullandığın ilacın adını özelden paylaşabilir misin? Kullanmam da sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fazlasını atıyor vücut zaten.