1 Gün Kaldı!!!

Bu konuyu okuyanlar

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkesin bildiği gibi yarın okullar açılıyor. :( Benim en büyük korkum 9.sınıfları dövdükleri tuvaletlerde sıkıştırmaları bunlar sadece göz korkutma mı? Yoksa gerçekten oluyor mu?
Bide herkes hangi okulda olduğunu yazarsa sevinirim :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ahahahah ya çok güldüm :D
Valla bundan 6 yıl önce lise 1 e gidiyordum tuvaletleri nöbetçi öğretmenler gelip bakıyor sigara v.s. iciliyor mu terslik car mi ama senin gözünü bayagi korkutmuslar :D

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ahahahah ya çok güldüm :D
Valla bundan 6 yıl önce lise 1 e gidiyordum tuvaletleri nöbetçi öğretmenler gelip bakıyor sigara v.s. iciliyor mu terslik car mi ama senin gözünü bayagi korkutmuslar :D
Deme ya baya korkuttular

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hayır o filmlerde oluyor :D kimse kimseyi durup dururken dövmüyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yok oyle bisey sen millete atarlanmazsan sıkıntı olmaz :D 4 yıllık lise hayatimda doğru durust kavga etmedim dayak yedim gerçi ama :D yarin bizim de univ basliyor bakalim

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Herkesin bildiği gibi yarın okullar açılıyor. :( Benim en büyük korkum 9.sınıfları dövdükleri tuvaletlerde sıkıştırmaları bunlar sadece göz korkutma mı? Yoksa gerçekten oluyor mu?
Bide herkes hangi okulda olduğunu yazarsa sevinirim :)
Yok ya sadece goz korkutması :) 10. sınıfa gectim. Tuvalette olan tek sey sigara icilmesiydi :)

Mevlana anadolu lisesi-İstanbul

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Daha çok sınıfda ki kişilerle kavga ediceksin, sınıfta kalmış olanlar vardır siz gelince heppinize üstünlük taslayan olabilir artistlik yapan olabilir bulaşma :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O bu değil hangi okul senin gidecegini okul belki forumda o okula gitmiş bir arkadaşımız çıkar da senin için rahatlar :)

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O bu değil hangi okul senin gidecegini okul belki forumda o okula gitmiş bir arkadaşımız çıkar da senin için rahatlar :)
Sanmıyorum aynı okul çıkacağını :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Daha çok sınıfda ki kişilerle kavga ediceksin, sınıfta kalmış olanlar vardır siz gelince heppinize üstünlük taslayan olabilir artistlik yapan olabilir bulaşma :D
Sınıfıma baktım öyle kavgacı tip yok iyiki :D

Yok oyle bisey sen millete atarlanmazsan sıkıntı olmaz :D 4 yıllık lise hayatimda doğru durust kavga etmedim dayak yedim gerçi ama :D yarin bizim de univ basliyor bakalim
Bunu duyduğuma sevindim

Yok ya sadece goz korkutması :) 10. sınıfa gectim. Tuvalette olan tek sey sigara icilmesiydi :)

Mevlana anadolu lisesi-İstanbul
Rahatladım gerçekten :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Korkma öyle artık kavgacı tipler olacak ama dönem sonunda onlar teker teker elenecek genelde hep öyle olmuştu bizde okul çoğuna tasdikname verim okuldan atmıştı ve 12 ye geldiğimizde okul Koleje dönmüştü resmen sınıflar az kişi her sınıf akılla tahta v.s. v.s. takma fazla ama sen sen ol atar atar yapma yoksa dayak yersin ama kendini de ezdirmeyeceksin tam arasını bulacaksın sorun yok takma kafana fazla :)

Lise ortamı çok güzel ortam ya özledim ne yalan söyliyim :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O lisenin ve lise ortamının kıymetini bilin :)

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Korkma öyle artık kavgacı tipler olacak ama dönem sonunda onlar teker teker elenecek genelde hep öyle olmuştu bizde okul çoğuna tasdikname verim okuldan atmıştı ve 12 ye geldiğimizde okul Koleje dönmüştü resmen sınıflar az kişi her sınıf akılla tahta v.s. v.s. takma fazla ama sen sen ol atar atar yapma yoksa dayak yersin ama kendini de ezdirmeyeceksin tam arasını bulacaksın sorun yok takma kafana fazla :)

Lise ortamı çok güzel ortam ya özledim ne yalan söyliyim :)
Yok ya ne atarlancam :D ben öyle tiplerdende uzak dururum :)

O lisenin ve lise ortamının kıymetini bilin :)
Öyle diyorlar :)

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Lise 1'in tadını alamazsın diğer sınıflarda. O yüzden tadını çıkarmaya bak, fazla da salma kendini :) Lise 1'i de fazla büyütme gözünde. Yok çömüz, yok bizi döverler falan hikaye bunlar :) Biraz tip de varsa lise 4'den kızlarla bile çıkabilirsin bunu unutma :) Bi de şöyle bir anekdot vereyim. Kendi yaşındaki kızların muhabbeti çoğu zaman sarmaz, üst sınıflarla aranı iyi tut :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Lise 1 genelde zordur lise 2 v.s. daha da kolay ders bakımından ona göre yap planlarını.

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lise 1'in tadını alamazsın diğer sınıflarda. O yüzden tadını çıkarmaya bak, fazla da salma kendini :) Lise 1'i de fazla büyütme gözünde. Yok çömüz, yok bizi döverler falan hikaye bunlar :) Biraz tip de varsa lise 4'den kızlarla bile çıkabilirsin bunu unutma :) Bi de şöyle bir anekdot vereyim. Kendi yaşındaki kızların muhabbeti çoğu zaman sarmaz, üst sınıflarla aranı iyi tut :)
Yorumun için teşekkürler :) Lise 4'ler derslerini çalışır bence takmazlar bizi

Lise 1 genelde zordur lise 2 v.s. daha da kolay ders bakımından ona göre yap planlarını.
Ne gibi plan? Anlamadım

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Bizim okulda kavga olayları çok olur. Bir gün bile kavga etmedim. Sınıfta arkadaş var. Onu döverler ama benim hocalar haricinde başka kimseden dayak yemedim. Çünkü kavgalara karışmıyorum, kimseyle uğraşmıyorum. Yani sen adam akıllı durdun mu kimse bişey yapmaz. Tabi meslek lisesi okumuyacaksan. :D (Meslek lisesine göre değişiyor)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Ne gibi plan? Anlamadım
Ders bakımından lise 1 de bütün dersleri görüyorsun fizik kimya biyoloji v.s filan 2. Sınıfta bu dersler yok tabi fen lisesinde değilsen :)

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bizim okulda kavga olayları çok olur. Bir gün bile kavga etmedim. Sınıfta arkadaş var. Onu döverler ama benim hocalar haricinde başka kimseden dayak yemedim. Çünkü kavgalara karışmıyorum, kimseyle uğraşmıyorum. Yani sen adam akıllı durdun mu kimse bişey yapmaz. Tabi meslek lisesi okumuyacaksan. :D (Meslek lisesine göre değişiyor)
Yok meslek değil Anadolu lisesi :D

Ders bakımından lise 1 de bütün dersleri görüyorsun fizik kimya biyoloji v.s filan 2. Sınıfta bu dersler yok tabi fen lisesinde değilsen :)
Tamam anladım. Teşekkürler :)

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Öyle deme, misal ben anadolu lisesi mezunuyum ama bizim 4'ler çok zıpırdı. Ders çalışan çoktu ama çalışmayan sayısı da az değildi hani :)

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
kardeşim sen kavgacı biri geçerken 2 dk. başını ey erkek olcam diye bulaşma kimseye.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
9. sınıfa geçtiğimde yakın arkadaşım " Sen hele bir gelde sana çömez dayağı atayım." demişti.Ben bayaa tırsmıştım tabi. :D Ama ilk gün gittiğimde sadece enseme hafif bir vurdu. " Yok oğlum ne dayağı." demişti :D

Şimdi ben 4.sınıfa geçtim ve hiç çömez dövmedim. :D Aaa acaba bu sene dövsem mi ? :p Yok yok dövmem.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Liseye başladığım ilk gün şu yabancı filmler gibi olucak sanıyordum :mrgreen: hani olur ya 1000 kişi sana bakar laf atar, herkes gelir sataşır dolabının kapağını falan kapatırlar vb, tabi işlemiş kafamıza öyle sanıyorduk ne günlerdi :mrgreen:

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ayrıca Lise 1 lise hayatında yaşayacağın en eğlenceli dönemlerdir.Ben meslek lisesinde okuyorum okul çıkışlarında bir ton yol yürüyüp kız mesleğe giderdik. :D

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
keşke zamanı geri alabilsekde şuan ilk okul 1 de olsaydım kıymetini bilin okulunuzun ..