1. Dönem bitti karne verilmeyecekmi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,056
Öncedende taktir aldım 200-250 tl ye bilinmedik bir markadan akıllı saat alıcam
Vayy takdir almış 200 250 tl saat alcan demek ben takdir alsaydım zamanında şahin isterdim babamdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps 4 PRO alabilirler oda belki iPhone 8 istedim onara yanaşmadılar
Ps4 pro almayabilirler slim deseydin keşke belki alırlar nede olsa pro dan ucuz

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Vayy takdir almış 200 250 tl saat alcan demek ben takdir alsaydım zamanında şahin isterdim babamdan

Ps4 pro almayabilirler slim deseydin keşke belki alırlar nede olsa pro dan ucuz
Abi sslında 2. El bol oyunlu bir ps 4 yada iPhone 8 bekliyorumda hiç birşey olmayacak ailemle karne hediyesi seçeceğiz orada ps 4 de var iPhone 8 de çok azda olsa şans var

ben ilkokulda takdir aldığımda babam gofret almıştı mutluluktan uçuyordum.
Yaş ?

Reaksiyon puanı
1,056
Abi sslında 2. El bol oyunlu bir ps 4 yada iPhone 8 bekliyorumda hiç birşey olmayacak ailemle karne hediyesi seçeceğiz orada ps 4 de var iPhone 8 de çok azda olsa şans var

Yaş ?
Ps4 alman daha iyi oyun oynar arkadaş ortamı kurarsın eminim bunda iPhone abartı kardeş 2000tl bandında iPhone'un kat ve kat güzel telefonlar var

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
2. El tamamda oyun çok dert etmene gerek olmaz diye düşünüyorum pahalı ancak bilemiyorum ya şimdi

Bizim arkadaşlar oyun alıyor hesabıda bende olduğu için indiririm oynarım bedeva geliyor bana
Abi neyse konuyu meşgul etmeyelim

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Pandemi döneminde ben de notları yüksek tutarım, ne var bunda? Önemli olan yüz yüze eğitimde ortalama kasabilmek. Mesela ben liseyi 95 ortalamayla bitirmiştim. O günleri özlüyorum açıkçası; çocuk olmak, yetişkin olmaktan daha güzel.

Reaksiyon puanı
1,056
Pandemi döneminde ben de notları yüksek tutarım, ne var bunda? Önemli olan yüz yüze eğitimde ortalama kasabilmek. Mesela ben liseyi 95 ortalamayla bitirmiştim. O günleri özlüyorum açıkçası; çocuk olmak, yetişkin olmaktan daha güzel.
Ortam kasabilmek değil bence yüzyüze daha iyi eğitim görebiliriz en azından daha iyi anlayıp anlayabiliriz

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
bende sınavlara girecem bakalım. korkuyorum. matematik desen zıfır. imam hatip e gidiyorum, arapça da birkaç kelime biliyorum. ezberim iyi. sözel bölümdeyim sayısal eskisi gibi çok etkilemiyor. sözel derslerden başladım, sonumuz hayrola.

Matematik hocası derste hipotenüs diyor, onu çarpıcan, bunu toplayacan diyor. Valla boş boş seyrediyorum. Hoca anladınız mı diyor, herkes boş boş bakınıyor, ses çıkartmıyor. bazen de anladık diyorlar. kim anlamış kim anlamamış zamanı geldiğinde göreceğiz ama ben kesinlikle 2. gruptayım.

Temel matematik kitabı aldım. toplama, çıkarma, çarpma, bölme, öncelikler falan filan... valla bir süre sonra çözememeye başladım. matematik özürlüsüyüm.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Bir tane 99 bile yok :)
Hepsi düşük değil hepsi 100 yani asdfghjklşi

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Hayret herhalde çoğu kişiye takdir vermişler ben de takdir aldım da o yüzden merak ettim.