Bu konuyu okuyanlar

aligocera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Millenicom yeni üye olduğunuzda benim referans kodumu kullanarak üye olmanız durumunda ilk ay ücretsiz internet kullanabiliyorsunuz.Bu sayede bende ücretsiz kullanma hakkı kazanmış oluyorum. 1'er ay ücretsiz kullanmış oluyoruz !!!!!!!!! 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET ( Kişisel yorumum olarak kullandığım en hızlı ve sorunsuz internet. tavsiye ediyorum.)
Referans kodum : A716C235

Kullanıcı adı: ALİ GÖÇER

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu A716C235 . Arkadasinizin bu kodla beraber, Evde, İşte Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Burak Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Millenicom düşünüyorsanız bu Kampanya indirim kodu BE907850 . İle 1 ay hem sana hem bana ücretsiz.
Arkadaşlar İlginiz için şimdiden teşekkürler. 11 defa kullanılabilir

MyZeths

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Eğer aşağıdaki referans kodu ile https://www.milleni.com.tr web sitesinden veya 0 850 333 0 333 numaralı çağrı merkezi üzerinden Millenicom' a kayıt olursanız ikimiz de bir ay ücretsiz internet kullanmış oluruz. Ayrıca siz de artık bir Millenicom ' lu olacağınız için sizin de bir referans kodunuz olacak ve siz de o kodu kullananlar sayesinde 1 ay ücretsiz internet kullanabileceksiniz. Referans kodu: 807C2B6E

FRKN6810Bolakar

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Yaklaşık 2 aydır Millenicom fiber hızda ve uygun fiyata kullanıyorum. Paketim 35 MB ve tahütsüz hiçbir kesinti ve sorun yaşamadım. Hatta şunu söylemek istiyorum paket hızım 35 Mbps olmasına Rağmen 39 Mbps hız, indirme hızım ise 5.90 alıyorum. Çoğu firma 1 mb yukarıda bir hız vermiyor hepimiz biliyoruz. Türk Telekom'da 24 MB çok para ödüyordum ve zorla 24 ay taahhüt istediler çok rahatsız ettiler. Millenicom'lu olmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Birçok insanın aksine ben her aradığımda ulaştım ve wp destek hattı her sorunumda yardımcı oldu.

7FF205D8

1 AY ücretsiz internet kullanmak istiyorsanız abone olma sürecinde müşteri temsilcisine veya wp destek hattına arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istiyorum derseniz ve sizinle paylaşacağım kodu kullanırsanız ücretsiz 1 ay internet kullanımı sağlayabileceksiniz. Bu koddan bir kişi değil birçok kişi faydalanabiliyor. Umarım açıklamam fayda sağlamıştır ve 1 ay ücretsiz internet kullanım imkanı size sunabilmişimdir. Ben de farklı bir kullanıcının kodunu paylaşması sayesinde bu fırsattan faydalanıyorum :), Sorusu olanların sorusunu yanıtlayabilirim.

BİZLER ÖĞRENCİYİZ :)

7FF205D8

Ekli dosyalar​

Ekli dosyalar

• IMG_20210411_203710.jpg
    IMG_20210411_203710.jpg
    116.3 KB · Görüntüleme: 37

FRKN6810Bolakar

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Merhaba (Rabia ay): Abonelik aşamasında kodu müşteri temsilcisiyle paylaşmanız durumunda siz de 1 aylık ücretsiz internetten faydalanabilirsiniz.
KOD: 7F75FBA4

Arkadaşım 2 aylık kullanıcı destek olabilirsniz. Memnun olduğunu ve Kodu kullanıp 50 MBPS hız sorunsuz kullanabileceğinizi belirtti Fiber alt yapıda

belkibirgun00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Arkadasinizi Millenicom'a getirin, 12 aya kadar indirimli internet firsatindan yararlanin!
Kampanya indirim kodu 1E8D6750.
İndirim kodunu başvuru esnasında müşteri hizmetlerine iletin. Bir aylik internetiniz bedavaya gelsin.
Arkadasinizin bu kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330334 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir.

Son mesajlar