0 dan yazılım nasıl öğrenirim

Bu konuyu okuyanlar

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
17 yaşındayım ilerde yazılımcı olmak istiyorum youtubeden video filan baktım ama benim gibi hiç bişe bilmeyneler için video göremedim varsa bana link atarmısınız bide aynı anda ingilizcemi nasıl geliştiririm ingilizce çok lartmı

Reaksiyon puanı
5,172
Yazılım dili değil yapmak istediğin şeyi seçmelisin. Gömülü sistemler web teknolojileri yapay zeka mobil uygulama big data oyun vs

Bunlardan birini seçtikten sonra sana yardımcı olamaya çalışırım.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Algoritma öğrenerek, başlayabilirsin kanki.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Okuyarak, okuyarak, okuyarak ve daha çok okuyarak.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
millet Oturdu Yerden Para kazanmaya Çalışıyor Garip Değil mi
Kolay değil, yazılım ders videolarının ilk videosu ile son videosunun izlenmelerine bakabilirsin.

%80 şöyle oluyor; kişi gaza geliyor, yazılımdan başka meslek düşünemiyor, birkaç ay ders izliyor, sonra yapamıyor/sıkılıyor.

Yazılımdan daha çok para kazandıran/kazandırabilecek bir sürü meslek var, yazılım neden bu kadar ilgi görüyor anlamıyorum.

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Kolay değil, yazılım ders videolarının ilk videosu ile son videosunun izlenmelerine bakabilirsin.

%80 şöyle oluyor; kişi gaza geliyor, yazılımdan başka meslek düşünemiyor, birkaç ay ders izliyor, sonra yapamıyor/sıkılıyor.

Yazılımdan daha çok para kazandıran/kazandırabilecek bir sürü meslek var, yazılım neden bu kadar ilgi görüyor anlamıyorum.
millet Şunu İstiyor Oturdum Yerden Para kazanayım diye istiyor yani narin ellerin kirlenmesi diye istiyor yazılımcı olmayı

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
yazılım Öğrenmek Okadar Kolay Değil Gerçekten Eğer Öğrenmek istiyorsan Öğren Kimse karışmaz

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Python yada C dillerine bakabilirsin her ne kadar eskisede java da olabilir ama tüm dileri öğrenmek sana bir şey katmaz işini gören dilde uzmanlaşırsan daha yararı olur ama yapay zeka için bence python