Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ekranda ki yuvarlak izler hakkında ne düşünüyorsun? Servise göndermelik bir durum söz konusumu?
Benim ekranimda ekran acikken beyaz bolumlerde gri cizgiler vardi cok belli belirsiz samsung emaar'a goturdum ve ekrani degistirdiler. Hatta serviste ekran degisirken pil,cerceve ve ekran birlesik degisiyomus. Hepsi beraber degisti. İc aksam ve arka cam kaliyor sadece degismeyen. Bir problem yaratacagini dusunmuyorum su ile ilgili.

teomurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonu kullanalı 16 gün oluyor batarya konusunda sıkıntı yasıyorum 4 saatin ustunu hic goremedim ekran suresinde yardimci olabilecek olan varmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171204-071720.png
    Screenshot_20171204-071720.png
    62.9 KB · Görüntüleme: 411
  • Screenshot_20171204-071712.png
    Screenshot_20171204-071712.png
    143.8 KB · Görüntüleme: 389

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Gerek yok. Eğer giderse servise suya dayanıklılığı kaybolur ve küçücük bir şey için o özelliği kaybetmenize değmez
servis konusunda yanılıyorsunuz,bende de amoled yanığından dolayı servise verme çekincem vardı bir canlı yayında kaan arlıya sordum su geçirmezliğe birşey olmuyor dedi ki olmasıda saçma telefon tercihini değiştirebilecek bir özelliği telefondan kaynaklı bir sorundan dolayı kaybetmenin açıklaması olamaz. @KaanArli

Son düzenleme:

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
arkadaşlar telefonu kullanalı 16 gün oluyor batarya konusunda sıkıntı yasıyorum 4 saatin ustunu hic goremedim ekran suresinde yardimci olabilecek olan varmi
Telefonunda Clean Master tarzı saçma uygulama veya gereksiz uygulama varsa sil. Telefonunu yarım saate 1 saate bir cihaz bakımından temizle. Cihaz bakımından güç monitörü ayarını aç(uzun süre arkaplanda açık kalan uygulamaları otomatik kapatıyor.) Arkaplanı siyah seçebilirsin. AOD kapa(S8'de fazla yiyor) , Ekran parlaklığını gereğinden fazla açma. Bu dediklerimi yapıp 5.30-6 saatin üstüne çıkamazsan telefonda sorun vardır.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
servis konusunda yanılıyorsunuz,bende de amoled yanığından dolayı servise verme çekincem vardı bir canlı yayında kaan arlıya sordum su geçirmezliğe birşey olmuyor dedi ki olmasıda saçma telefon tercihini değiştirebilecek bir özelliği telefondan kaynaklı bir sorundan dolayı kaybetmenin açıklaması olamaz. @KaanArli
Telefon 1 kere açılınca dayanıklılığı gider bütün modellerde böyle

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Maalesefki telefonumda böyle bir çizik oluştu çizikden çok daha derin tırnak ile üstünden geçince çok belli oluyor bu yüzden korkumdan diamond protect almak istedim ama oda ekranda çizik varsa başarılı olmuyormuş sizce bu kadar küçük bir çizik için başarısız olur mu yada kasko ile ekranı mı değiştireyim 2 yıl kasko yaptırmıştım ama bu kadar küçük bir çizik için kasko ya değermi bilmiyorim. Sizce?
--- Gönderi Güncellendi ---
Yada nano cam koruma mi almalıyım teknosa da görmüştüm 90 tl

Ekli dosyalar

• IMG-20171204-WA0001.jpg
    IMG-20171204-WA0001.jpg
    116.9 KB · Görüntüleme: 393

teomurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunda Clean Master tarzı saçma uygulama veya gereksiz uygulama varsa sil. Telefonunu yarım saate 1 saate bir cihaz bakımından temizle. Cihaz bakımından güç monitörü ayarını aç(uzun süre arkaplanda açık kalan uygulamaları otomatik kapatıyor.) Arkaplanı siyah seçebilirsin. AOD kapa(S8'de fazla yiyor) , Ekran parlaklığını gereğinden fazla açma. Bu dediklerimi yapıp 5.30-6 saatin üstüne çıkamazsan telefonda sorun vardır.
Aod dışında dediklerinizin hepsini yapiyorum.gereksiz uygulamalari sildim parlaklik %50yi gecmiyor güç monitorü açık arka plan geldigi gibi hic degistirmedim..cok canimi sıktı bu durum:(

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198

Ekran 2K , 5.8 inc ve batarya düşük + android arka planda hiçbir uygulamayı kapatmaz. Nasıl yardımcı olabiliriz ki?

teomurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anki verilerim biri lutfen yardim etsin
Ekran 2K , 5.8 inc ve batarya düşük + android arka planda hiçbir uygulamayı kapatmaz. Nasıl yardımcı olabiliriz ki?
Diger kullanan arkadaslar 6 saat ekran suresinden bahsediyorlar ama...
Normal bir kullanımda pil oranı
Su aralar ne kadar ekran suresi aliyorsunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171204-182400.png
    Screenshot_20171204-182400.png
    132.5 KB · Görüntüleme: 376
  • Screenshot_20171204-182407.png
    Screenshot_20171204-182407.png
    62.1 KB · Görüntüleme: 584

berattt12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar. Samsung S8plus kullanıcısıyım ve telefonumda dünden beri ekranın sol kısmında boydan boya bir çizik oluştu.
çizik renk değiştiriyor . Telefonum 2 haftalık biledeğil henüz ve tertemiz kullanıyorum telefonumu.
Sakaryadayım suanda servise goturdum telefonu, 3-7 gün bizde kalıcak dediler. Başka bir açıklama yapmadıkları için telefonu vermedim kendilerine. İstanbula dondugumde ordaki bir samsung servisine götürürüm daha hızlı cevap alırım diye düşündüm.
Daha önce böyle bir sorunla karsılasan var mı ? Servis ne tepki veriyor nasıl bir prosedür uyguluyor ?
neden böyşe bir sorunla karşılaşmış olabilirim bilen varmıdır? Ömrümde ilk kez bir telefonumda sorun yasıyorum. Zaten sorun çok belli ki yazılımsal

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
arkadaşlar telefonu servise vereceğim telefonu fabrika ayarlarına alcağım

sizden isteğim pc ye yedeklemeyi nasıl yaparım smart swich ile bağlanamadım,kies ile bağlantı yapamadım

ayarları notları vs samsung buluta yedekledi ama uygulamalar fotograflar vs bunlarıda yedeklemek istiyorum
wifi üzerinden yedekleme yapabileceğim bir uygulama tavsiyeniz var m:mad::mad::mad:

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
arkadaşlar telefonu servise vereceğim telefonu fabrika ayarlarına alcağım

sizden isteğim pc ye yedeklemeyi nasıl yaparım smart swich ile bağlanamadım,kies ile bağlantı yapamadım

ayarları notları vs samsung buluta yedekledi ama uygulamalar fotograflar vs bunlarıda yedeklemek istiyorum
wifi üzerinden yedekleme yapabileceğim bir uygulama tavsiyeniz var m:mad::mad::mad:
Google drive resimleride yedekliyor

cello67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. Bugün bende aranıza katıldım samsung galaxy s8 aldım. bir sorunum var. izlediğim inceleme videolarında ekranı 18.5 9 a göre ayarlama butonu gibi bir şey var ama bende yok telin her yerini karıştırdım bulamadım. örnek vermek gerekirse instagram da story izlerken yazıların veya vvideolarınn çeyreği gözükmüyor bunu düzeltmenin bir yolu yok mu ? hiç hoşuma gitmedi bu durum. teşekkürler şimdiden.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
instagram icin malesef yapabilecegimiz bir durum yok... mayis ayindan bu yana instagram story'den sogumus bulunmaktayim :)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Herkese merhaba. Bugün bende aranıza katıldım samsung galaxy s8 aldım. bir sorunum var. izlediğim inceleme videolarında ekranı 18.5 9 a göre ayarlama butonu gibi bir şey var ama bende yok telin her yerini karıştırdım bulamadım. örnek vermek gerekirse instagram da story izlerken yazıların veya vvideolarınn çeyreği gözükmüyor bunu düzeltmenin bir yolu yok mu ? hiç hoşuma gitmedi bu durum. teşekkürler şimdiden.
Youtube'da iki parmağınla büyütüyorsun. Oyun ve Uygulamalarda zaten otomatik oluyor. Ama instagram malesef tek 18.5/9 formatında sorun çıkaran uygulama. Hala güncelleme getirmediler.

teomurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim konu yine arada kaynamis:) bi el atsaniz diyorum..eger sıkıntı benim telefondaysa garantiye vereyim.simdiye kadar 5 saat ekran suresini hic gormedin.bir kere 4bucugu gordum.sarjdan cikariyorum telefonu bir telefon gorusmesi yapiyorum hemen 99 oluyor.ilk %50 cok hizli tukeniyor.goruslerinizi esirgemeyin:)

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Benim konu yine arada kaynamis:) bi el atsaniz diyorum..eger sıkıntı benim telefondaysa garantiye vereyim.simdiye kadar 5 saat ekran suresini hic gormedin.bir kere 4bucugu gordum.sarjdan cikariyorum telefonu bir telefon gorusmesi yapiyorum hemen 99 oluyor.ilk %50 cok hizli tukeniyor.goruslerinizi esirgemeyin:)
Hepimizde ilk yuzde 50 hisli bitiyir normal panikleyip takma hemen şarja zaten hizli sarjda var kullandigin uygulamalara kadar sarja etken cok merak ediyosan telefonu sifirla fazla uygulama vs kurmadan dene icin rahat etsin benimde surekli elimde oyle bir gunu bende cikaramiyorum sorun yok ama normal

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bugün bir baktım telefonun ekranının sol alt köşesinde bir çizik var belki çizik değildir diye sildim ama çizikmiş. Tırnağımı dolaştırdım hissedilmiyor bile, panelin içten zarar görme ihtimali var mı? Düşürmediğime eminim.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Arkadaşlar bugün bir baktım telefonun ekranının sol alt köşesinde bir çizik var belki çizik değildir diye sildim ama çizikmiş. Tırnağımı dolaştırdım hissedilmiyor bile, panelin içten zarar görme ihtimali var mı? Düşürmediğime eminim.
Kılcal çiziktir muhtemelen. Panelin çizilme ihtimali düşürmediysen çok zor.

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
screenshot_20171115-235317-png.29817
screenshot_20171115-235321-png.29818
ekran süresi 5 bucuğun üstünde hep bende .
Şarjdan çıkarınca benimkide 10 dk da 99 a düşüyor