Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kameram focuslamıyor sürekli flu görüntü var.Bazen focusluyor ama bozuluyor tekrar.ne yapmam gerek

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Orjinal adaptör ve kablo hep aynısını kullanıyorum
burada sizin sorununuzdan bahsediyor.. son yayinladiklari guncelleme ile duzeldigini belirtmis bazi kulla icilar ..kasim guveik yamasinin oldugu... ama samsung cok yavas hareket ettiginden mesela almanyada bjz hala almadik ..aralikta artik :)
28d9e2a768875ffc5f33c99630d8d0f8.jpg

metoosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu almama 2-3 gün kaldı fakat hangi forumu açsam donma sorunu kasma sorunu uygulamadan atıyor ediyor hep bi' sorun.Siz ne dersiniz ? Sizde bi sorun oluyor mu ?

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Telefonu almama 2-3 gün kaldı fakat hangi forumu açsam donma sorunu kasma sorunu uygulamadan atıyor ediyor hep bi' sorun.Siz ne dersiniz ? Sizde bi sorun oluyor mu ?
Güç modunda kullandığımda tabiki bariz takilma yavaşlama oluyor ama normal modda takılma yaşamıyorum .. uygulamadan atma da çok sık yaşadığım bir durum değil.. ama tabi bu benim deneyimim ..

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şarjı çabuk bitmeye başladı.Sizde de varmı böyle problemler?

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Şarj konusunda son şansımı root atmakta arayacağım olmadı satarım iki video izliyorum yüzde 10 şarj gidiyor

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Yahu bir sonraki güncellemede kesin hallolur. Bir güncelleme için bu güzelim telefon satılır mı?

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Cidden bir güncelleme ile hallolacak bir şey yüzünden o telefon satılır mı ? Satmayın bekleyin..

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kullanan arkadaşlar telefondan memnunmu tavsiye edilirmi söylerlerse sevinirim.İPhone 7 den geçmeyi düşünüyorum.Suudi arabistandaki tanıdığımdan sıfır blue coral S8 2200tl ya geliyor.suudi arabistanda 2 sene garantisi olsa da burada yok.Bir de güncellemeler 2-3 ay geç geliyormuş sanırım. bir de cihaz dual herhangi bir dezavantajı olurmu tek sim kart kullanan biri olarak ayrıca kutuda north afrıca mıddlle east sım card only yazıyor bunu satan kişi bir sıkıntı olmaz olursa iade ederiz dedi bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun şarjı gece kendi kendine %10-15 civarında azalmaya başladı.Updatele alakalı olabilir mi?

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Telefonumda ekran tamamen temizken, kapalıyken,Güneş ışığında bir sürü büyük küçük yuvarlak şekiller var karışık yerlerde sebebi ne? (Ekran kirli ve kapalıyken hiç bir şekilde belli olmuyor ama iyice çok iyi bir şekilde temizlendiğinde güneş ışığı altında uygun açıda gözüküyorlar)
--- Gönderi Güncellendi ---
Telefonumda ekran tamamen temizken, kapalıyken,Güneş ışığında bir sürü büyük küçük yuvarlak şekiller var karışık yerlerde sebebi ne? (Ekran kirli ve kapalıyken hiç bir şekilde belli olmuyor ama iyice çok iyi bir şekilde temizlendiğinde güneş ışığı altında uygun açıda gözüküyorlar)[/QUOTE Güneş ışığında belli acıda bakınca Sanki o yuvarlaklar ekranın altında gibi gözüküyor.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
kullanan arkadaşlar telefondan memnunmu tavsiye edilirmi söylerlerse sevinirim.İPhone 7 den geçmeyi düşünüyorum.Suudi arabistandaki tanıdığımdan sıfır blue coral S8 2200tl ya geliyor.suudi arabistanda 2 sene garantisi olsa da burada yok.Bir de güncellemeler 2-3 ay geç geliyormuş sanırım. bir de cihaz dual herhangi bir dezavantajı olurmu tek sim kart kullanan biri olarak ayrıca kutuda north afrıca mıddlle east sım card only yazıyor bunu satan kişi bir sıkıntı olmaz olursa iade ederiz dedi bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
Dual Sim kartın dezavantajı olmaz ama açıkçası ben yurt dışından cihaz almayı pek önermiyorum. Ülkemizde cihazlar çok pahalı ama senin alacağın cihaz da bir problem çıktığında ne yapacaksın ? Benim tavsiyem bayi ve teknoloji mağazalarında ki fiyatlar pahalı geliyorsa bile Hepsiburada gibi alışveriş sitelerinden '' Samsung Türkiye garantili '' cihazlar almak. Hem bayi hem de teknoloji mağazalarına nazaran daha uygun fiyata satıyorlar. Örneğin; şuan da Hepsiburada'da Galaxy S8 3200TL'ye kadar bulunuyor. Ama Vatan Bilgisayar'da cihaz 4000TL. Tabi senin dediğin fiyata göre gene pahalı ama cihaz hem Samsung Türkiye garantili hem de güncellemeyi biraz daha erken alırsın. Samsung'un servisini kötü yönde eleştiriyorlar ama en azından muhattabın olur. Öbür türlü muhattabın yok gideceksin bir telefon tamircisine tamir edecekler ama içine ne koydukları belli değil. Ama karar senin güvendiğin bir yer ise alabilirsin. Ama ben açıkçası yurt dışından almazdım. Hepsiburada'dan aldığın zaman yasa gereği 14 gün ne olursa olsun cayma hakkın var. Cihaz da bir problem çıktığında iade edebiliyorsun. Dediğim gibi karar senin.

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
haklısın sağol ama bahsettiğim kişi 6 ayda bir gidiyor yani orada garantisi var.Öyle halledebilirim sorun olursa diye düşünmüştüm

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Telefonumda ekran tamamen temizken, kapalıyken,Güneş ışığında bir sürü büyük küçük yuvarlak şekiller var karışık yerlerde sebebi ne? (Ekran kirli ve kapalıyken hiç bir şekilde belli olmuyor ama iyice çok iyi bir şekilde temizlendiğinde güneş ışığı altında uygun açıda gözüküyorlar)
Bendede oldu aynısı. Telefonun ekranında güneş altında gözüken kalıcı yuvarlak izler var.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Son güncellemeyle hızlı şarj sorunu ortaya çıkmış ama her telefonda olmuyormuş Yeni güncellemeyle düzeltilecekmiş Bende sıkıntı yok yine şükür

saasc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kılıf bakıyorum ama ekranın üst ve alt kenarları çıkıntılı olsun istedim.

Bu şekilde
Ancak bu istediğim özelliği ne spigen nede otterboxta bulabildim. Uag'de buldum ancak onunda yanları aşırı açık. Bilinmedik markalarda var mı bildiğiniz anlattığım şekilde kılıf?

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sebebi neki acaba?
Klavye sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu muhterem..... sorunu.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sebebi neki acaba?
Klavye sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu muhterem..... sorunu.
O konuda da yazdığım gibi en çok kullanılan kelimeleri yazıyor. Herkes zamanında öyle yazmış. O da öyle tahmin ediyor

Son mesajlar