Soru Fiyat performans akıllı saat

Bu konuyu okuyanlar

TheZwater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
700-800 fiyat bandında alabileceğim en özellikle ve dayanıklı saat nedir (düzgün bir kullanıcı değilim dayanıklı olursa iyi olur)

En önemlisi Mesajlarını istediğim zaman açabilme (baktıktan sonra silinmemesi) ve mesajın tamamını ne kadar uzun olursa gösterebilmesi

Kilit ekranı kişiselleştirilmesi,kendin fotoğraf koyma vs.

Müzik değiştirme

Gps**(zorunlu değil)**

Bileklik şeklinde olmasa iyi olur ama yinede kabulum

Bu özellikler zorunlu olucak şekilde alabileceğim en iyi akıllı saat nedir?

Aklıma c4u C1 falan geldi de içime sinmedi pek

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
8 aydır honor band 6 kullanıyorum çok bilekliğe de benzemiyor. ama güzel tavsiye ederim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
700-800 fiyat bandında alabileceğim en özellikle ve dayanıklı saat nedir (düzgün bir kullanıcı değilim dayanıklı olursa iyi olur)

En önemlisi Mesajlarını istediğim zaman açabilme (baktıktan sonra silinmemesi) ve mesajın tamamını ne kadar uzun olursa gösterebilmesi

Kilit ekranı kişiselleştirilmesi,kendin fotoğraf koyma vs.

Müzik değiştirme

Gps**(zorunlu değil)**

Bileklik şeklinde olmasa iyi olur ama yinede kabulum

Bu özellikler zorunlu olucak şekilde alabileceğim en iyi akıllı saat nedir?

Aklıma c4u C1 falan geldi de içime sinmedi pek
Mi Band 6 öneririm 1.5 yıldır kullanıyorum memnunum

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Fiyat performans olarak önerdim hocam bütcenizi 2 bine cıkarsaydınız Huawei Watch GT2 önerirdim bende almayı düşünüyorum aslında.
Telefon görüşmesi yapılmayacaksa bu saati önermem. Honor Magic Watch 2 deneyimlemiş biri olarak şarjı uzun gitmesine rağmen bazen yavaşlamalar yaşayacağınızı söylemek isterim. 3. parti uygulama desteği de bulunmuyor. Sonrasında Galaxy Watch Active 2 kullandım şu an ise Galaxy Watch 4 var. Bu cihazlarda çok aşırı mükemmel sayılmazlar. Bu yüzden düşük bütçeli saatlerde iyim seçim yapmak gerekiyor.

TheZwater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon görüşmesi yapılmayacaksa bu saati önermem. Honor Magic Watch 2 deneyimlemiş biri olarak şarjı uzun gitmesine rağmen bazen yavaşlamalar yaşayacağınızı söylemek isterim. 3. parti uygulama desteği de bulunmuyor. Sonrasında Galaxy Watch Active 2 kullandım şu an ise Galaxy Watch 4 var. Bu cihazlarda çok aşırı mükemmel sayılmazlar. Bu yüzden düşük bütçeli saatlerde iyim seçim yapmak gerekiyor.
Peki huawei band 7 hakkında ne düşünüyorsunuz baktım ben de mesajlar baktıktan sonra siliniyor mu veya tamamı gözüküyor mu pek paylasani göremedim (mesajların tamamı gözüküyor galiba)