SDN Hiç yemediğiniz yiyecek nedir?

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,671
Avokado nun zaten aman aman bi tadı yok garip bişey hiç bir şey eksilmemiş hayatınızdan, kokoreç mutlaka yenmesi gerek en iyi sokak lezzetlerinden ama midye vb. tatlara görünüşünden dolayı hiç yanaşmıyorum çok güzel deniyor ama çok kötü duruyor

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Avokado nun zaten aman aman bi tadı yok garip bişey hiç bir şey eksilmemiş hayatınızdan, kokoreç mutlaka yenmesi gerek en iyi sokak lezzetlerinden ama midye vb. tatlara görünüşünden dolayı hiç yanaşmıyorum çok güzel deniyor ama çok kötü duruyor
Hayatımda hiç gerçek avokado görmedim. Gördüklerim videolardan falan.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,024
Gözünün siyah iç kısmı hariç her yerini yiyoruz biz dana olur kuzu olur hatta büyük balıkların bile kafasını ziyan etmiyoruz ?
Benim zevkime uymuyor, yani ne bileyim sevemedim?. Şey "Gözünün siyah iç kısmı hariç her yerini yiyoruz biz" dediniz, beyaz kısmı yeniyor mu?

Reaksiyon puanı
984
Benim zevkime uymuyor, yani ne bileyim sevemedim?. Şey "Gözünün siyah iç kısmı hariç her yerini yiyoruz biz" dediniz, beyaz kısmı yeniyor mu?
Çoktandır o şekilde yemiyoruz tam anımsayamadım şimdi.
E dışarıda yesen dünyanın parası zaten temiz yapıyorlar mı muamma bir de tabi.
Zaten en sevdiğim yeridir gözü eğer beyaz kısmı sert değilse siyah gibi onu da yiyoruzdur.
Sırasıyla en sevdiğim göz-yanak-dil-beyin eti-beyin iç kısmı şeklinde ?
Ha bir de şunu söyleyeyim bu sakatat kısmını herkes güzel yapamıyor.Ben mesela ilk Van'da okurken kokoreç denemiştim midem bulandı.Sonra Mardin'de memleketimde yedim fena değilmiş dedim.İstanbul'da şampiyon kokoreç Beşiktaş ta yedim çok güzelmiş dedim.Yakın bir zamanda İzmir'de meşhur bir yere götürdü arkadaş resmen lezzetine bayıldım diyebilirim.

TheGodd

THATS WHY I FIGHT FOR YOU , ALBERQUERQUE!
Reaksiyon puanı
95
Limon ve tuzla yiyince mükemmel oluyor. Tuz şart değil ama limonla çok güzel.