Öneri Windows 11 mi 10 mu ?

Bu konuyu okuyanlar

AzuL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar yeni bilgisayar topladım windows 11 mi kursam 10 mu kursam kararsız kalmamın nedeni win 11 de hatalar varmıdır valorantta ya da baska yerde hatalar varmidir

Umut Hakan KAPLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
tabikide windows 10 kullan
windows 11 optimizasyonu çok kötü ve bazı hatalarla karşılaşabilirsin genelde düzeltilbilir hatalar ama yinede o hataları görmek bile insanın kafayı yemesini sağlıyor mesela ben windows 10 da nfs heat yükske grafikte oynarken windows 11 de nfs most wanted (2012) düşük grafikte oynayamadım sakın indirme windows 11

UppermostHide

Windows 11 Kullanan Biri ?
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar yeni bilgisayar topladım windows 11 mi kursam 10 mu kursam kararsız kalmamın nedeni win 11 de hatalar varmıdır valorantta ya da baska yerde hatalar varmidir
Sistem destekliyorsa 1 dk bile beklemeden Windows 11e geçin 2 yıldır kullanıyorum

Son düzenleme:

Umut Hakan KAPLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Sistem destekliyorsa 1 dk bile beklemeden Windows 11e geçin 2 yıldır kullanıyorum
sen heralde hiç windows 10 kullanmadın
windows 11 iş ve okul için felan hızlı olabilir ama oyun oynayaccaksanız kesinlikle windows 10 kullanın
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorant ta biir hata vardı ama o düzeltilebiliyordu bence hatayı düzeltmek yerine hiç hata almamak daha iyi :)

eğer windows 10 kurmayı seçersen sana windows 10u hızlandırmana yardımcı olabilirim müsait olursam

ben sızdırılmış halini de kullandım betasını da normal halini de 3 üsüde aynı windows 11 değişmiyo ve değişmicekte

AzuL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
sen heralde hiç windows 10 kullanmadın
windows 11 iş ve okul için felan hızlı olabilir ama oyun oynayaccaksanız kesinlikle windows 10 kullanın

valorant ta biir hata vardı ama o düzeltilebiliyordu bence hatayı düzeltmek yerine hiç hata almamak daha iyi :)

eğer windows 10 kurmayı seçersen sana windows 10u hızlandırmana yardımcı olabilirim müsait olursam

ben sızdırılmış halini de kullandım betasını da normal halini de 3 üsüde aynı windows 11 değişmiyo ve değişmicekte
Reis win 10 pro kurmaya karar verdim kurdukran sonra hizlandirmama yardimci olursan cok sevinirim

Umut Hakan KAPLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Reis win 10 pro kurmaya karar verdim kurdukran sonra hizlandirmama yardimci olursan cok sevinirim
tabiki

kurduktan sonra discorda yaz UMUT07#3345

ama akşama doğru cevap verebilirim sana çünkü akşama kadar ders çalışıyorum pc başında olamıyorum ya oyun indiriyorum ya da pc kapalı oluyor

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Windows 11 tam sürüme geçtiği ilk günden beri kullanıyorum tek bir sıkıntıya denk gelmedim arayüzünü çok seviyorum ve bunu kullandıktan sonra Windows 10 kullanamıyorum çok eski geliyor bana kalırsa kesinlikle 11 kullan

UppermostHide

Windows 11 Kullanan Biri ?
Reaksiyon puanı
154
Windows 11 tam sürüme geçtiği ilk günden beri kullanıyorum tek bir sıkıntıya denk gelmedim arayüzünü çok seviyorum ve bunu kullandıktan sonra Windows 10 kullanamıyorum çok eski geliyor bana kalırsa kesinlikle 11 kullan
Aynen öyle hocam çok gelişti.Daha Önceden 7 yildir w10 kullandım build 9841'den beri

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,415
Uzun süre Windows 11 kullandıktan sonra eski geliyor evet arayüzüne çok alıştım
Kişiden kişiye değişebilir ama çok eski geleceğini sanmıyorum. Bende laptop'da win11 masa üstünde 10 kullanıyorum. Eski falan gelmiyor.