Yardım 22H2 baypass ile nasıl kurulur?

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Windows 11 22H2 baypass ile nasıl kurulur? Herhangi bir hata vermemesi için konuyu açtım. Elimde 2 tane USB olduğu için her ihtimale karşı birine Windows 10 ISO'su atacağım. @EFI Shell @Eminkrkt

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Windows 11 22H2 baypass ile nasıl kurulur? Herhangi bir hata vermemesi için konuyu açtım. Elimde 2 tane USB olduğu için her ihtimale karşı birine Windows 10 ISO'su atacağım. @EFI Shell @Eminkrkt
22H2'de artık LabConfig çalışmıyor. Eski sürümlerden birini indirip kurup, sonrasında Windows Update'den güncelleyebilirsiniz. Ama Windows üzerinden .dll yöntemi çalışıyor.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
22H2'de artık LabConfig çalışmıyor. Eski sürümlerden birini indirip kurup, sonrasında Windows Update'den güncelleyebilirsiniz. Ama Windows üzerinden .dll yöntemi çalışıyor.
Windows 11 22H1'i indirip Rufus ile yüklemem yeterli mi? ISO dosyası atarsanız da sevinirim. 22H1'yi kurduktan sonra 22H2 kesin PC'ye gelir mi?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
Yandex üzerinden arat Windows 11 SMBB edition.

Ben sadece rufusla yazdım ve kurulum başarılı. Hem gereksiz özellikler de kapalı iken boşta 1.9 gb ram tüketimi var.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Yandex üzerinden arat Windows 11 SMBB edition.

Ben sadece rufusla yazdım ve kurulum başarılı. Hem gereksiz özellikler de kapalı iken boşta 1.9 gb ram tüketimi var.
Rusların arama motoru ya reklam yapıyor :D.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
Microsoft Store, Defender vs. var değil mi?
Var. ama kurulumdan önce hepsini de kapatma ayarları felan var
Store hiç kullanmam kapatırım
Defender yerine Kaspersky kullanırım diye onuda kapatırım. Sistemi sömürmüyorlar boşuna

Rigby's

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
Windows 11 de 22h2 sürümünü desteklemeyen bilgisayara kuramazsınız kursanızda çok fazla kasar bilgisayar çok fazla yük biner bypass yöntemi ile eski bilgisayarlarda kuruluyordu ama bypass yöntemini windows 11 desteklenmeyen cihazlarda kurulmasını tavsiye etmem sadece destekleyen cihazlarda windows 11 kurabilirsiniz

UppermostHide

Windows 11 Kullanan Biri ?
Reaksiyon puanı
154
Windows 11 de 22h2 sürümünü desteklemeyen bilgisayara kuramazsınız kursanızda çok fazla kasar bilgisayar çok fazla yük biner bypass yöntemi ile eski bilgisayarlarda kuruluyordu ama bypass yöntemini windows 11 desteklenmeyen cihazlarda kurulmasını tavsiye etmem sadece destekleyen cihazlarda windows 11 kurabilirsiniz
Ben Desteklenmeyen Sistemde Kullanıyorum Gayet güzel çalışıyor.(Sistemden sisteme değişir)
2 yildir 21996 derlemesinden beri.
Ve en sevdiğim işletim sistemi olur kendileri.

Rigby's

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
Hdd'de yavaş çalışır
Sistemden sisteme göre değişir tabii hocam
sen hangi disk kullanıyon sata ssd mi harddisk mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdd'de yavaş çalışır
Sistemden sisteme göre değişir tabii hocam
windows 11 aslında muhtemlen windows 10 la aynı sistem gereksinimlerini istiyor fakat lanet olası tpm olayı işi beter hale getiriyor

@Leon Dayı Bende windows 11 kullanıyorum şu an i7 10510u işlemci mx 130 ekran kartlı bir sistemim var ve windows 11 destekliyor ben sadece fikrimi söyledim hadi bazı bilgisayarlar destekleyebilir anlarım ama gereksiz yere attığınız gülme emojisi hiç komik değildi

Son düzenleme:

UppermostHide

Windows 11 Kullanan Biri ?
Reaksiyon puanı
154
sen hangi disk kullanıyon sata ssd mi harddisk mi?

windows 11 aslında muhtemlen windows 10 la aynı sistem gereksinimlerini istiyor fakat lanet olası tpm olayı işi beter hale getiriyor

@Leon Dayı Bende windows 11 kullanıyorum şu an i7 10510u işlemci mx 130 ekran kartlı bir sistemim var ve windows 11 destekliyor ben sadece fikrimi söyledim hadi bazı bilgisayarlar destekleyebilir anlarım ama gereksiz yere attığınız gülme emojisi hiç komik değildi
Ssd hocam

Rigby's

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
bu arada forumun en gereksiz emojisi bence gülme emojisi resmen utanç kaynağı

hocam i7 4.nesil
8 gb ram var
Gtx960m var
Windows 11 Kaldırması İçin En az sistem gereksinimleri
İntel Core İşlemci 8.nesil veya üstü olması lazım
4GB Ram ve üstü olması lazım
SSD Olması şart zaten
TPM Modül Gerekli

@_Zaur_ @Leon Dayı Bir Zahmet ikinizde şu gülme emojisini kaldırır mısınız acaba?

Son düzenleme: