Yardım cildim çok cansız ve mat ne yapmam gerekiyor

Bu konuyu okuyanlar

azrasönmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
cildim uzun zamandır çok cansız ve mat bu durum beni çok mutsuz yapıyor önerebileceğiniz bir şey var mı

osmanbilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba, Aynı sorunu çevremdekiler de yaşadı ve bunun çözümünün glutatyon oluşu beni çok şaşırttı, içerisinde c vitamini ve bir çok şey barındırıyor. Glutatyon yapan bir yer biliyorum hata evde uyguluyorlar bir yere gitmene bile gerek yok, linkini paylaşayım sende de işe yarayacağından eminim.

Glutatyon Nedir? Glutatyon Tedavisi ve Faydaları | Glutatyon Eksikliği

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,935
Sigara kullanıyorsan kullanma. Soğuk suyla duş al ve sabah yüzünü buzlu suyla yıka. Yıkamaktan ziyade direkt içerisinde buzlu su olan kabın içerisinde yüzünü sok ve toplamda 3-4 dakika içerisinde tut. 1 ay sonra bariz farkı göreceksin.

osmanbilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sigara kullanıyorsan kullanma. Soğuk suyla duş al ve sabah yüzünü buzlu suyla yıka. Yıkamaktan ziyade direkt içerisinde buzlu su olan kabın içerisinde yüzünü sok ve toplamda 3-4 dakika içerisinde tut. 1 ay sonra bariz farkı göreceksin.
1 ay çok uzun değil mi:(

azrasönmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, Aynı sorunu çevremdekiler de yaşadı ve bunun çözümünün glutatyon oluşu beni çok şaşırttı, içerisinde c vitamini ve bir çok şey barındırıyor. Glutatyon yapan bir yer biliyorum hata evde uyguluyorlar bir yere gitmene bile gerek yok, linkini paylaşayım sende de işe yarayacağından eminim.

Glutatyon Nedir? Glutatyon Tedavisi ve Faydaları | Glutatyon Eksikliği
yakınımdaki insanlar yaptırıyor düşünüyorum aslında teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

sigara kullanmıyorum,soğuk duş asla alamam:( ama yüzüm için demek zorundayım sanırım

Son mesajlar