Soru Dini Değerlere Hakaret Edenlere Hapishane Ortamında Ne Yaparlar?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sadece yardımcı olmakla da değil düşüncelerinizi de almak istiyorum.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Benden sana tavsiye aklını başına al. ;)
Hocam konuyu açmamın sebebi Sade Mikrofon YT kanalı premier live stream açmıştı gurbetçilerin allahına sövdüm canlı yayın sohbetinde birde "#ErdoganizmeTapmıyoruz" diye flood atıyordum.

mompracem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
zeusa inanmayabilirsin ama saygı duymak zorundasın sözüne karşı çıkmakta dahilmi?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Eğer dileseydik herkesi doğru yola ulaştırırdık, ancak herkesin zorlamayla değil kendi istekleriyle inanmalarını istedik ama tarafımdan şu söz de kesinlik kazandı: “Cehennemi mutlaka insanlarla ve cinlerle dolduracağım.”

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,412
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sadece yardımcı olmakla da değil düşüncelerinizi de almak istiyorum.
Yaşadığınız yere göre değişir. Doğuda linç edilirsiz batıda vb pek birşey olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam konuyu açmamın sebebi Sade Mikrofon YT kanalı premier live stream açmıştı gurbetçilerin allahına sövdüm canlı yayın sohbetinde birde "#ErdoganizmeTapmıyoruz" diye flood atıyordum.
İyi yapmışsınız desem ban yerim.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Hocam bu bahsettiğiniz deyimin anlamı nedir peki? Google Amca bile buga girdi. :D
Diğer yazımı kopyalamışsın şimdi fark ettim. Siyasette fazla ileri gitme bu dünyanı yakarsın. Allaha sövmekte ne demek? Allahın azabından seni kimse kurtaramaz. Elini ateşe götür o sıcağa ne kadar dayanabileceksin?

Kim Allah'a, meleklerine, peygamberlerine Cibril'e ve Mikail'e düşman olursa Allah da kâfirlere düşmandır.

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,412
Mantıksız veya değil. Dine saygısızlık kabul edilemez.
Evet herkes saygılı olmalı ama; burada arkadaşın sorusunu cevaplıyoruz. Sen şöylesin şöyle olasın bilemem ne vb yada beddua etmeye gelmiyoruz. Sizin inancınızda Tanrı ile kulun arasına girilmez değilmi? Bırakın cezasını o versin.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,292
Evet herkes saygılı olmalı ama; burada arkadaşın sorusunu cevaplıyoruz. Sen şöylesin şöyle olasın bilemem ne vb yada beddua etmeye gelmiyoruz. Sizin inancınızda Tanrı ile kulun arasına girilmez değilmi? Bırakın cezasını o versin.
Beddua da ettim cevap da verdim. Böyle birine beddua az kalır. Hakaret etmedim. Zaten araya girmek olmuyor bu. Adı üstünde Beddua, Rabb'imden diliyorum.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
senden beteri vardı sağlam gibi yaptı askerliğini tüfeğini çeşmede yıkamasa göze de batmazdı.
Hocam bana anında çürük verirler diye biliyorum kayıtta olan teşhislerden dolayı. Bu ayın 16'sına yoklama başvurusu için randevu aldım Askerlik şubesine raporumun çıktısıyla birlikte gideceğim.

Son düzenleme:

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
sen gitmeye bak askere gitmeyeni adamdan saymazlar çok hor görürler.
Zaten çevremde hiç kimse adamdan saymıyor beni ezelden beridir yani kısacası adam yerine koymuyorlar Süleyman Soylu'nun Ümit Özdağ'ı hayvandan aşağı gördüğü şekilde görüyorlar beni. Aynı zamanda şunu sizde biliyorsunuz benim gibi bipolar duygulanım bozukluğu olanlar askere gidemiyor.

Son düzenleme:

Son mesajlar