Yardım Logitech M171 Mouse'un altındaki siyah bant çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Logitech M171 Mouse'un altındaki siyah bant çıktı. Küçük olanlar değil uzun olan çıktı. Yardım edin ne yapabilirim? Pritt yapıştırıcı işe yarar mı? Benim Mouse'nin resmi bu. Yapışkanı duruyor ama yapıştığı zaman otomatik olarak kayıyor.

logitech-raton-inalambrico-m171-1000-dpi-azul.jpg

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Çok etkileyeceğinini zannetmiyorum markanın ama çok da kalitesiz birşey almayın.
Kırtasiye'den babam gelince alacak. Onu o bölgeye yapıştırdıktan sonra Skatez'i yerine koyup kurumasını bekleyeceğim değil mi?

• Beğen
Reactions: Rei

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,351
Kırtasiye'den babam gelince alacak. Onu o bölgeye yapıştırdıktan sonra Skatez'i yerine koyup kurumasını bekleyeceğim değil mi?
Evet,bölgeye yapıştırın mouse'u resimdeki gibi düz koyun ardından kurumasını bekleyin. Bu işlemi belki zamanla tekrarlamanız gerekebilir.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Rica ederim, iyi forumlar??
Son olarak birşey soracağım. Ucundaki 2 tane yuvarlak Skatez kardeşim küçükken kaybetmişti. Onu nereden bulabiliriz? Sürekli toz topluyor diş fırçası ile temizliyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Son olarak birşey soracağım. Ucundaki 2 tane yuvarlak Skatez kardeşim küçükken kaybetmişti. Onu nereden bulabiliriz? Sürekli toz topluyor diş fırçası ile temizliyorum.
Skatezler genellikle farklı kalıplarda universal şeklinde bulunabiliniyor. İnternete skatez diye arattığınız zaman eksik olan parçayı bulabilirsin.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Onun biraz küçüğü galiba. Attığım resimdeki mouse var uyar mı emin değilim. Hepsiburada veya Trendyol gibi yerden olursa fiyatına göre belki alabilirim.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Fiyat olarak ortalama piyasa sanırsam bu şekilde. Türkiyede daha çok markette yer edinmiş yada kalıbı bir çok marka tarafından kullanılan ürünler var sanırsam.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Fiyat olarak ortalama piyasa sanırsam bu şekilde. Türkiyede daha çok markette yer edinmiş yada kalıbı bir çok marka tarafından kullanılan ürünler var sanırsam.
Tamam, mahalle bilgisayarcımız var olmadı ona sorayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpress üzerinden alamam diye belirtmiştim. Kusura bakmayın.

• Beğen
Reactions: Rei