Öneri Kulaklık seçemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Sgt pepper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,müzik dinlemek için kaliteli bir kulaklık arıyorum,daha çok metal,teknik metal gibi müzik türleri dinliyorum,en fazla 500 tl civarı vermeyi düşünüyorum,birçok kişi ikinci el alınmaz,kulak üstü al,aliexpressten 7hz salnotes al gibi şeyler dedikleri için kafam karıştı yardımcı olabilir misiniz
Teşekkürler

jandarma1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
n11'den Soundpeats Mac Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
499 TL güzel bir kulak içi kulaklık.

mompracem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
mikrofona ihtiyaç yoksa ben geçen ay preo marka aldım fiyatı en düşük oydu ama memnun kaldım. şu anki fiyatını bilmiyorum . teknosaya bakabilirsiniz.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,349
Merhaba,müzik dinlemek için kaliteli bir kulaklık arıyorum,daha çok metal,teknik metal gibi müzik türleri dinliyorum,en fazla 500 tl civarı vermeyi düşünüyorum,birçok kişi ikinci el alınmaz,kulak üstü al,aliexpressten 7hz salnotes al gibi şeyler dedikleri için kafam karıştı yardımcı olabilir misiniz
Teşekkürler
Kablolumu kablosuzmu istersiniz ayrıca insanalara çok aldanmayın siz kulak üstümü daha rahat edersiniz kulak içimi?

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,349

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Kaliteli bir üründür.
Ben şahsen bu kulaklığı önermiyorum. En azından bass sevenler için. Jbl kulakiçi kulaklığım var kulaküstü olmasına rağmen aynı bass seviyesinde neredeyse. Bütçe arttırılıp bu alınabilir hem kablosuz olur hem de bass olarak insanlar memnun.(Kendim hiç denemedim.)

• Beğen
Reactions: Rei

Sgt pepper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kaliteli bir üründür.
Saolun peki konuda bahsettiğim 7hz salnotes zero gibi aliexpressten alabilexeğim kulaklıklar hakkınızda bir bilginiz var mı?jbl kulaklığı ikinci el almamı tavsiye eder misiniz?

• Beğen

Sgt pepper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben şahsen bu kulaklığı önermiyorum. En azından bass sevenler için. Jbl kulakiçi kulaklığım var kulaküstü olmasına rağmen aynı bass seviyesinde neredeyse. Bütçe arttırılıp bu alınabilir hem kablosuz olur hem de bass olarak insanlar memnun.(Kendim hiç denemedim.)

saolun

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,349
Saolun peki konuda bahsettiğim 7hz salnotes zero gibi aliexpressten alabilexeğim kulaklıklar hakkınızda bir bilginiz var mı?jbl kulaklığı ikinci el almamı tavsiye eder misiniz?
Kulaklık 2.el pek düzgün olmaz,yani bana göre öyle.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Benim eski kualklığım o. Yani bass kalitesi gayet iyi aslında?
Bassa çok önem veren biri olduğum için bana pek kaliteli gelmiyor. Özellikle bilgisayarda 1.5k lık gerçek basslı bir kulaklık kullanınca aradaki fark çok daha fazla anlaşılıyor.

• Yanıyor!