Öneri sitemi shiftdelete gibi bir site yapmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

tobaccomix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
site linki

temaları vs hallettim, gayet güzel bir görünüm oldu bence, ama kategoriler konusunda napabileceğimi bilmiyorum; teknolojik haberler, ürün inceleme, laptop vs gibi kategoriler açmak istiorum kısaca sdn'nin biraz daha az içerikli halini yapmak istiyorum içerik konusunda ne gibi tavsiyeleriniz olabilir ve sitemi nasıl buldunuz?
-teşekkür ederim

Adminler görürse kızmasın sitedeki içeriklere , 2-3 güne hepsini kaldıracağım sadece postların sitede nasıl göründüğünü merak ettiğim için koydum. :)

tobaccomix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ben tema anlamında zannettim?
aslında tema için 3 gündür uğraşıyorum, aynı linkte 3 gün önce açtığım bir site vardı, nft paylaşımı yapıyordum görmüşsünüzdür. temaları ayarlayamadığımdan (sitede 5-6 adet tema kodu birikmişti ve silinmiyordu) bugün aynı alan adında bu siteyi açtım.

Abrek Mashadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
sitede bannerlar çok fazla yer kapladığı için haber sitesi görünümü kazanmış resmen. bannerlar biraz daha küçülmeli ve form sitesi yapmayı planlıyor iseniz banner fazla göz yorucu. içerik konusunda da laptop ve ürünler bölümlerini gördüm üst tarafta sanırım daha düzenlemediniz ?
sosyal medya platformları hakkında
genç girişimcilik hakkında
bilgi ve teknoloji güncel haberleri
kripto piyasası
full dosya paylaşım bölümü
online eğitim bölümü
vs vs. birçok içerik olabilir. saygılar

tobaccomix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
sitede bannerlar çok fazla yer kapladığı için haber sitesi görünümü kazanmış resmen. bannerlar biraz daha küçülmeli ve form sitesi yapmayı planlıyor iseniz banner fazla göz yorucu. içerik konusunda da laptop ve ürünler bölümlerini gördüm üst tarafta sanırım daha düzenlemediniz ?
kripto piyasası
online eğitim bölümü
öncelikle teşekkür ederim hocam fikirleriniz için, üst topbar hala düzenleme aşamasında, onun dışında sitenin genel görünümü oturdu reklamları vs yerleştirdim
daha çok ürün tavsiye sitesi yapmayı planlıyorum oyüzden laptop aksesuar vs. bölümü koydum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kripto piyasası
online eğitim bölümü
bir de html ile uğraştığımda sürekli bozuyorum başa sarıyor iş her seferinde ondan dolayı geliştiremiyorum