Haber Mikrofonu açık unutunca gelen pişmanlık hissi, Made by Akp

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Hiç şaşırmadım.AKP demek rezillik demek.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Dediklerinden utanmazlar. Yine normal AKP'nin yapacağı bir şey he deyip geçmeleri.
Türkiye'nin başında Erdoğan var. Hep Kılıçdaroğlu kötü kötü diyorlar. Bende biliyorum zaten kötü olduğunu ve bende onu sevmiyorum. CHP'lilerin çoğu bile sevmiyor zaten onu. Ama yalan söyleyen, insanları umursamayan ve dalga geçen insana tepkileri hiç yok. Halen savunuyorlar. Ülkeyi batırmaya çalışanı suçlamıyorlar. Bir kez bile laf söyletmiyorlar. İnsanlar ekmek bile alamasa yine savunsalar şaşmam. Hatta onlara hakaret etseler bile.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Dediklerinden utanmazlar. Yine normal AKP'nin yapacağı bir şey he deyip geçmeleri.
Türkiye'nin başında Erdoğan var. Hep Kılıçdaroğlu kötü kötü diyorlar. Bende biliyorum zaten kötü olduğunu ve bende onu sevmiyorum. CHP'lilerin çoğu bile sevmiyor zaten onu. Ama yalan söyleyen, insanları umursamayan ve dalga geçen insana tepkileri hiç yok. Halen savunuyorlar. Ülkeyi batırmaya çalışanı suçlamıyorlar. Bir kez bile laf söyletmiyorlar. İnsanlar ekmek bile alamasa yine savunsalar şaşmam. Hatta onlara hakaret etseler bile.
Merak etme birazdan Tayyip Erdoğan’ın 1 numaralı avukatı,Trollerin efendisi Özkan konuya gelip yine abuk sabuk şeyler yazıp ölümüne Tayyip Erdoğan’ı savunur.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Merak etme birazdan Tayyip Erdoğan’ın 1 numaralı avukatı,Trollerin efendisi Özkan konuya gelip yine abuk sabuk şeyler yazıp ölümüne Tayyip Erdoğan’ı savunur.
Bende zaten OzkanK. gelmeden önce hazırlık yapayım dedim. Halen onun derdi Türkiye'nin geldiği kötü durum değil. Erdoğan yani Akçobanı savunmak.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Hemen CHP'ye oy vermeliyim bu ne rezillik böyle ! ( Bu muhalif medyadan korkulur hee gene 9 sn'ye kes videoyu yayınla koşun ülke elden gidiyor AKP neler yapmış yaygarası.)

AKP'li birisi Bir şey deme demiş. O yanında ki kimse ilk defa gördüğüm adamda he de geç demiş. Bu AKP'nin yüz karasıdır hemen ama hemen ölümüne Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunmalıyım. Cumhurbaşkanı Kemal diye sloganlar atmalıyım olay bu mu yani !

Not: Diğer bir saçma olan şey orada turizimcileri toplamışlar ve "Turizm Değerlendirme Toplantısı” yapıyorlar orada iş insanları otel sahipleri ve üst düzey yöneticiler orada. O sözde derdini anlatıyor dediğiniz kadın bir oteller zincininin yöneticisi :) Öyle bir derdi flanda yok aslında. Kışın Tipide oteline giden yol kapanıyormuş oraya tünel yapın diyor alt geçit yapın diyor derdi bu :D
(Onlarda kendi arasında hee de geç diyorlar.)

3 saat süren bir konferasın sonlarına doğru konuyu uzatıyor diye yapılmış bir konuşma. 2:20:30 sonrası o kadın konuşmaya başlıyor.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Hemen CHP'ye oy vermeliyim bu ne rezillik böyle ! ( Bu muhalif medyadan korkulur hee gene 9 sn'ye kes videoyu yayınla koşun ülke elden gidiyor AKP neler yapmış yaygarası.)

AKP'li birisi Bir şey deme demiş. O yanında ki kimse ilk defa gördüğüm adamda he de geç demiş. Bu AKP'nin yüz karasıdır hemen ama hemen ölümüne Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunmalıyım. Cumhurbaşkanı Kemal diye sloganlar atmalıyım olay bu mu yani !

Not: Diğer bir saçma olan şey orada turizimcileri toplamışlar ve "Turizm Değerlendirme Toplantısı” yapıyorlar orada iş insanları otel sahipleri ve üst düzey yöneticiler orada. O sözde derdini anlatıyor dediğiniz kadın bir oteller zincininin yöneticisi :) Öyle bir derdi flanda yok aslında. Kışın Tipide oteline giden yol kapanıyormuş oraya tünel yapın diyor alt geçit yapın diyor derdi bu :D
(Onlarda kendi arasında hee de geç diyorlar.)

3 saat süren bir konferasın sonlarına doğru konuyu uzatıyor diye yapılmış bir konuşma. 2:20:30 sonrası o kadın konuşmaya başlıyor.

Kemal Kılıçdaroğlunu savunduğum yok.Annemle siyaset konuşurken benim yaptığım yorum “Kılıçdaroğluna uzun vadede güvenmiyorum” bunu diyen bir insan Kılıçdaroğlunu savunabilir mi? Senin kafanın basmadığı nokta ne biliyor musun? Kılıçdaroğlundan daha kötü bir siyasetçi var.Oda tükürdüğünü yalama siyaseti yapan,yalan söylemeye bayılan,paçalarından kibir akan Tayyip Erdoğan.Tayyip Erdoğan’ın karşısında kim olursa olsun desteklerim.Umarım anlamışsındır.(Çok umutlu değilim)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
“Kılıçdaroğluna uzun vadede güvenmiyorum” bunu diyen bir insan Kılıçdaroğlunu savunabilir mi?

İşin kötüsü bu işte sen daha neyi savunduğunu neyi desteklendiğini bilmiyorsun. O kadar bir habersin.
Forumda senden başka Kemal Kılıçdaorğlunu savunan yok la bunu bile mi görmüyorsun !

James reisi bile bir eleştiren konu açtı diye hemen yapma eleştmre sakın ölümüne savunmalıyıza benzer laflarla susuturmaya çalışıyorsun. Kemal Kılıçdaroğlu sizin gibileri gördükçe işte 12 yıldır koltuğu bırakmıyor ve Cumhurbaşkanı adayı olayım bunlar nede olsa sorgulamaz TIPIŞ TIPIŞ koyun gibi oy verir bana diyor işte...

Tayyip Erdoğan’ın karşısında kim olursa olsun desteklerim.

İşte senin siyaset bilgin veya ülke sevgin bu kadar :( HDP'de olsa Selahattin Demirtaş'ta desteklersin sen zaten. Gerekirse ülke batsın bölünsün ama Erdoğan gitsin nefreti bu nerede olsa tanırım... KK'yi savunmandan anladım zaten mantıklı düşünme özelliğini kaybetmişsin siyasi körlükle bakıyorsun olaylara.