AKP Gençlik Kolları üyesinden CHP’ye açık tehdit: ‘Önce sizi öldürürüm’

Bu konuyu okuyanlar

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Chp reisi kılıçdaroğlu 'Chp de kimse darbeyi savunmaz' diyor :tearsofjoy:. Yavrularına sahip çık o zaman kemalcim.
Tamamı:
DARBE KELİMESİNE DAHİ TAHAMMÜLÜMÜZ YOK
“Tamamen gereksiz, tamamen lüzumsuz bir tartışma. Allah aşkına, kim darbeyi gündeme getirir? Olmayacak bir şey. Bu ülkede darbe artık olamaz. Bu ülkenin insanları darbeye karşı bedeller ödediler.
Özgür Bey 15 Temmuz darbe gecesi neredeydi? Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeydi. Darbeye karşı çıkıyordu. Kürsüde ilk konuşanlardandı. 15 Temmuz darbe girişimi olduğunda parlamentoya ilk gidenler CHP milletvekilleridir. Ve şunu da söyleyeyim size: CHP’nin iktidara yakın olduğu dönemlerde maalesef darbeler olmuştur ve darbelerden en büyük mağduriyeti çeken de Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. Yeter artık ya, ne darbesi Allah aşkına! Darbeye karşı olanlara, demokrasiyi savunanlara açık çağrımdır: Gelin hep birlikte hukuk sistemimizi darbe hukukundan arındıralım. TBMM’yi vesayetten kurtaralım. Siyasal partiler yasasını değiştirelim. Milletin vekilini liderler değil, milletin kendisi seçsin. Darbeye ve darbecilere karşı olanlar, darbecilerin bize giydirdiği darbe zırhına da karşı çıkmalılar. Darbeye karşı olmak lafla değil, gerçek bir demokrasiyi ülkeye getirmekle olur”

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
AKP Kadıköy Gençlik Kolları üyesi Mehmet Emin Göç, sosyal medya hesabından bir kavanoz dolusu mermi fotoğrafı paylaşarak CHP'lileri ve HDP'lileri tehdit etti.

akp-sozcu-4_16_9_1588514900.jpg

Twitter profilinin ‘biyografi’ kısmında kendini AKP Kadıköy Gençlik Kolları üyesi olarak tanıtan Mehmet Emin Göç, muhalefet partilerini paylaştığı bir kavanoz dolusu mermiyle tehdit etti.

Ölüm tehdidi içeren paylaşımında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu ve HDP’yi etiketleyen Göç, “Ben has karadenizliyim bi dolu var gö….de patlamasını istemiyorsanız adam olun reise birşey olur yada darbe olursa hiç kuşkunuz olmasın önce sizi öldürürüm” diye yazdı.

akp-sozcu-1.jpg

“ÖNCE BENİ ÖLDÜRMENİZ LAZIM”

Göç, açıktan yaptığı ölüm tehditlerini başka paylaşımlarında da sürdürerek “Evde dolu var adam olun darbe olur yada reise bişey gebertirim sizi önce beni öldürmeniz lazım” ifadelerini kullandı.

akp-sozcu-2.jpg

“KİMSE BENİM KİM OLDUĞUMU BİLMİYOR”

Muhalefete mermi göstererek ölümle tehdit eden AKP üyesi Mehmet Emin Göç, gelen tepkiler üzerine ise “Laflarım zoruna gidenin borusuna gitsin, siz darbe yaparız darbe yapcaz derken bişey yok ben mermileri paylaşınca zorunuza gitti, kimse benim kim oldugumu bilmiyor ama darbe olursa gösteririz adam olun” diye yazdı.

akp-sozcu-3.jpg

Şimdi bu adam hiç bir şekilde ceza almaz.. şu terbiyesizliğe bakın sen kimsin
peki kavonazdaki cam sağlıktır yazısı birde bu şahsiyetin çok Diriliş Ertuğrul,Sen Anlat Karadeniz ,Çukur falan izlediğini düşünüyorum