Öneri Digitürk kadar kötü bir firma yok

Bu konuyu okuyanlar

Kralgs33445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
1 haftadır kurulum için gelecekler rendavu saati veriyorlar gelen giden yok şikayet var yazdım cevap veren yok müşteri hizmetlerine her gün arıyorum hep aynı şeyleri tekrar ediyorlar sinir hastası ettiler beni rezillik resmen

Son düzenleme:

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
124
Gördüğüm en kötü ISS olabilir. Başka internet servis sağlayıcılarını deneyin. Ayrıca iki sene sözleşmesi de cabası, tavsiye etmiyorum.

molero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Türkiyede apple hariç bütün firmalar rezil

Ali Cann

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Gördüğüm en kötü ISS olabilir. Başka internet servis sağlayıcılarını deneyin. Ayrıca iki sene sözleşmesi de cabası, tavsiye etmiyorum.
Eğer sözleşme 1 yılı geçerse cezasız bir şekilde feshetme hakkınız var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır yeri gelmişken size şu bilgileri de vereyim. Bakım, kontrol, onarım gibi sebeplerle hizmet sunumunun durdurulacak olması halinde, bu durumun en az 48 saat öncesinden size bildirilmesi zorunludur.

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
124
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır yeri gelmişken size şu bilgileri de vereyim. Bakım, kontrol, onarım gibi sebeplerle hizmet sunumunun durdurulacak olması halinde, bu durumun en az 48 saat öncesinden size bildirilmesi zorunludur.
Öyle bir şey varsa neden iki senelik sözleşme imzalanıyor ki?

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
124
Sahtekarlık işte. Sen 2 sene boyunca onların müşterisi ol diye. İmzaladığın sözleşmeyi feshetme hakkın var. Hem de 3 kuruş para ödemeden.
Eğer bütün sözleşmeler 3 kuruş para ödemeden feshedilebiliyorsa bu sözleşmelerin anlamı nedir?

Ali Cann

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Eğer bütün sözleşmeler 3 kuruş para ödemeden feshedilebiliyorsa bu sözleşmelerin anlamı nedir?
İşte insanları kendilerine daha uzun süre bağlamak için hiçbir geçerliliği olmayan, taahhüt diye yapılan bir şey.

osmkara

Super Сasual Dating - Real-life Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Dostum alacaksın iptv bakacasın keyfine ne taahhüt ne başka bir şey. Ama tabi düzgün olalından acaksın!