Soru xiaomi mi 10t

Bu konuyu okuyanlar

adem.xd

Asistan
Reaksiyon puanı
18
merhaba xiaomi mi 10t alsam tahminen ömrü ne kadardır daha ne kadar güncelleme alır telefonlar hakkında çok bi bilgim yok ve kamerası , hızı vs nasıl iyimidir

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
merhaba xiaomi mi 10t alsam tahminen ömrü ne kadardır daha ne kadar güncelleme alır telefonlar hakkında çok bi bilgim yok ve kamerası , hızı vs nasıl iyimidir
Hızı ve şarjı mükemmel. Ekran gayet güzel. Kamerası fotoğraflarda çok iyi. Video da tatmin eder. Ama 60fps videolarda sık sık odaklama yapıyor orası biraz eksi. 30fps te eis çok başarılı. Kısaca 10bin TL bütçe ile alınabilecek en iyi en dolu cihaz.

adem.xd

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bütçeniz ne kadar?
yd bakıyorum 5-6 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hızı ve şarjı mükemmel. Ekran gayet güzel. Kamerası fotoğraflarda çok iyi. Video da tatmin eder. Ama 60fps videolarda sık sık odaklama yapıyor orası biraz eksi. 30fps te eis çok başarılı. Kısaca 10bin TL bütçe ile alınabilecek en iyi en dolu cihaz.
teşekkürler zaten video ile pek işim yok genelde fotoğraf

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
yd bakıyorum 5-6 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler zaten video ile pek işim yok genelde fotoğraf
O zaman memnun kalırsınız. Bende yd cihaz kullanıyorum. Mayıs 2021 de sıfır aldım. Hâlâ canavar gibi. Bataryası ilk günkünden farksız. Yukarı aşağı kaydırmalar falan yağ gibi akıyor. Hiç takılma titreme vs yok. Ekran da 144hz olunca kullanması çok keyifli bir cihaz. Tavsiye ederim.