İpucu Redmi Note 10-11 serilerinin rezaletten ibaret olması.

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,217
Samsung harici telefonlar neden alınır çünkü performans iyiyse kamerası iyiyse tercih sebebi olur çünkü ucuza bulunabiliyor. Mi 10t pro aldım 5500 e snapdragon 865 var çok memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onda da kamera modları yok 108 mp gibi.
Bilgisizlik.

Samsung, Android dünyasının en iyi 2. markasıdır.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
X3 serisi en berbat serilerden. Çöp kalitesi berbat bir 120 Hz IPS ekranı ısınma sorunu ve şarj entegresi sorunu. Gülünç…
hocam sizden ilk defa duyorum ısınma sorunu o kadar pubge mobıle call of duty aspahlt 9 gibi oyunları çatır çatır oynuyorum şarjdayken hiç denemedim ama hiç sorun yaşamadım ısınma konusunda mıuı optimizasyonu kötü çok çok nadir ufak tefek arayüz bugları ile karşılaşıyorum onun dışında ıps ekran olma sebebi bu telefon oyun amaçlı bi cihaz ıps ekranlar daha uzun ömürlü veya yanık olmuyor bu fiyata göre 860 olan cihaz beni 5 6 sene götürür ayrıca güneşte falan görmekte zorlanıyorum biraz oda eksik kısmı malzeme kalitesi zaten f/p bi cihaz fiyatına göre en hızlı telefonu almak istedim fotografla falan işim yok beni uzun süre götürsün kasmasın donmasın yeter ayrıca poco f3 x3 teki tüm açıklarını kapatmış canavar bi telefon onuda aynı şekil kullandım rakiplerine göre gözümde eksiği yok param olsa zaten samsung alıcam daha stabil arayüzü var miui saçmalamaya başladı artık

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bilgisizlik.

Samsung, Android dünyasının en iyi 2. markasıdır.
Birinci Xiaomi değil. OnePlus.
1. Oneplus??? ??. Üst seviye cihazlarına Hasselblad logosu koyup kamera konusunda çoğu fanlarına bile hayal kırıklığı yaşatan bir sonuçlar verip,rakiplerinin gerisinde kalan, Son zamanlarda malzeme kalitesi vasat olan (jerryrigeverything’in oneplus 10 Pro/10T bend testini izlerseniz anlarsınız) ve son zamanlarda (özellikle orta seviye cihazlarda)Oppo’nun cihazlarına kendi logosunu koyan firmadan mı bahsediyoruz?

Son düzenleme:

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,217
1. Oneplus??? ??. Üst seviye cihazlarına Hasselblad logosu koyup kamera konusunda çoğu fanlarına bile hayal kırıklığı yaşatan bir sonuçlar verip,rakiplerinin gerisinde kalan, Son zamanlarda malzeme kalitesi vasat olan (jerryrigeverything’in oneplus 10 Pro/10T bend testini izlerseniz anlarsınız) ve son zamanlarda (özellikle orta seviye cihazlarda)Oppo’nun cihazlarına kendi logosunu koyan firmadan mı bahsediyoruz?
Kullanarak konuşuyorum. 6T ve 9 kullandım, genel anlamda ve kamera konusunda aşırı memnun kaldım. Malzeme konusunda bir şey diyemem.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Kullanarak konuşuyorum. 6T ve 9 kullandım, genel anlamda ve kamera konusunda aşırı memnun kaldım. Malzeme konusunda bir şey diyemem.
6T ye lafım yok o fiyatına göre ve zamanına göre çok iyi cihazdı tam bir amiral gemisi katiliydi. Fakat çoğu Oneplus fanlarına sorsak, çoğu Oneplus 8 serisinden sonra bozdu der. Haklılarda eskisi gibi f/p amiral gemisi katili cihaz sunmuyorlar,nerdeyse rakipleriyle aynı fiyata satışa sunuyorlar ve kamerası rakiplerinin (Samsung un amiral gemisi cihazlarının ve iPhone nun) gerisinde kalıyor. Tamam kamerası pekte kötü değil hatta iyi, başka bir rakip amiral gemisi cihazlarla kıyaslamadığınız sürece memnun kalabilirsiniz ama tekrar söylüyorum kamera konusunda rakiplerinin gerisinde OnePlus yani o kadar para vermişken neden insanlar daha iyi bir cihaz almasın ki?

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Birinci Xiaomi değil. OnePlus.
OnePlus da bozdu hocam 10 Pro modeli berbat ayrıca Oxygen OS 12 de berbat hatta yabancı teknoloji editörlerinden biri thumbnaile RIP Oxygen OS yazmıştı cünkü Oxygen OS 12 Color OS makyajlanmıs versiyonu
Oxygen OS Android tarafında favori arayüzüm idi ama bu hatayı yaptıkları icin arayüzden soğudum bu durum Samsung'a yaradı cünkü One UI cidden cok gelistirdi kendini ve Android dünyasında favori kullanıcı arayüzüm oldu