IOS 16.0.2 Güncellemesini Yükleyenler Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

fequare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese tekrar selam. Iphone 13 telefonumu geçenlerde ios 16 ya yükselttim. Telefonumu koyu modda kullanıyorum. Orta parlaklıkta gmail, youtube gibi uygulamalarda ekranın gri kısınlarında bi titreme oluyor. Özellikle klavyede hızlı yazı yazarken. Sanki ekran parlaklığı azalıp artıyor gibi. Full parlaklıkta olmuyor. Bunun ios 16yla alakalı bir sorun olduğundan bahsetmişlerdi. Aynı sorunu yaşayan ve dün gelen 16.0.2 güncellemesini yükleyen arkadaşlar bilgi verebilir mi? Bu sorun üzerine bir iyileştirme var mı?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,929
15'den 16.5'e kadar güncellemenizi önermiyorum.

16'dan 16.0.2'ye geçin bence, bir takım sorunlar çözülmüş olabilir.

fequare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
15'den 16.5'e kadar güncellemenizi önermiyorum.

16'dan 16.0.2'ye geçin bence, bir takım sorunlar çözülmüş olabilir.
Sonradan çok pişman oldum. Şimdi tekrar güncellemeye korkuyorum daha kötü olacak diye.. Umarım en kısa sürede tüm sorunları onarabilirler

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Herkese tekrar selam. Iphone 13 telefonumu geçenlerde ios 16 ya yükselttim. Telefonumu koyu modda kullanıyorum. Orta parlaklıkta gmail, youtube gibi uygulamalarda ekranın gri kısınlarında bi titreme oluyor. Özellikle klavyede hızlı yazı yazarken. Sanki ekran parlaklığı azalıp artıyor gibi. Full parlaklıkta olmuyor. Bunun ios 16yla alakalı bir sorun olduğundan bahsetmişlerdi. Aynı sorunu yaşayan ve dün gelen 16.0.2 güncellemesini yükleyen arkadaşlar bilgi verebilir mi? Bu sorun üzerine bir iyileştirme var mı?
Hocam aklında olsun.Yeni ios sürümü hatalarla gelir.İosda sağlıklı kullanım için 5 sürümü ve üzeri olması lazım.İos 16 16.5 le beraber oturmaya başlayacak.