Haber TRSUNUCU - Büyük Çekiliş Başlamıştır

Bu konuyu okuyanlar

trsunucu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Çekiliş kuralları: siteye üye olması gerekiyor.

Yeni üye olacaklar dahil 1 çekiliş hakkı kazanır.

Daha çok çekiliş hakkı kazanma fırsatı yakalamak için site için ürünlerden en az birini satın almanız gerekiyor.

Hediyeler:

1. Kişiye 2 yıl hosting + domain + web tasarım+ grafik tasarım hediye

2. Kişiye 1 yıl hosting hediye

3. Kişiye 1 yıl domain hediye

Ve ekstradan hosting satın alınmalarında + 1 yıl hosting hediye

çekiliş bitiş süresi: 15.09.2022

TRSUNUCU

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Öbür konudaki küfür ve hakaretleri de buraya taşıyacaksan hiç üye olmayalım, kek değiliz sonuçta :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuya bakabilmeleri ve sizin ne olduğunuzu açıkça görebilmeleri açısından eski konuyu buraya bağlıyorum.

Son düzenleme:

trsunucu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Öbür konudaki küfür ve hakaretleri de buraya taşıyacaksan hiç üye olmayalım, kek değiliz sonuçta :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuya bakabilmeleri ve sizin ne olduğunuzu açıkça görebilmeleri açısından eski konuyu buraya bağlıyorum.

işine bak kardesım mıllete satasma kufurluk olma

trsunucu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
İşimi senden öğrenecek değilim. Eğer yine hakaret ve küfür edersen haddini bildirmesini de bilirim.
ben senın gıbı bos muhabbet ortamı adamı degılım onun ıcın sana cevap bıle vermem okudun gordun konusma bıtmıstır

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
ben senın gıbı bos muhabbet ortamı adamı degılım onun ıcın sana cevap bıle vermem okudun gordun konusma bıtmıstır
Sen sadece hukuki açıdan korkuyorsun yoksa cibiliyetini önceki konuda çok güzel sergiledin.

trsunucu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Sen sadece hukuki açıdan korkuyorsun yoksa cibiliyetini önceki konuda çok güzel sergiledin.
hukukı acıdan cok sukur korkumuz yok davet ettık tesvık etmedın neyse senle zaman harcayamam okuduysan konuyu cıkabıllırsın konudan