Yardım iPhone 12 yerine s21 ultra?

Bu konuyu okuyanlar

Birarkadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar,

iPhone 12 den s21 ultra’ya geçsem pişman olur muyum?

Görüşlerinizi bekliyorum.

yigitsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhaba arkadaşlar,

Birçok alışkanlığından vazgeçmen gerekir. Ben şahsen iphone 6s’den samsung galaxy s8’e geçtiğimde çok pişman olmuştum ki o zaman s8 telefonumdan çok üstündü. Yine de tamamen alışkanlık bazlı bir yorum. Güncel olarak da iphone kullanıyorum ve açıkcası telefon piyasasında devrim niteliğinde bir değişiklik olmadığı sürece de iphone cihazlardan vazgeçmem

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Merhaba arkadaşlar,

iOS’un sadeliğine alıştıysan,sosyal medya ağırlıklı bir kullanımın varsa,kaba cihaz kullanmak hoşuna gitmiyorsa pişman olursun.Şahsi fikrim ben geçmezdim.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Bence de geçilmez. S21 Ultra evet güzel bir cihaz ama 12'de kenara atılacak bir cihaz değil. Kullanım olarak da iOS ve Android bambaşka işletim sistemleri. Bu yüzden kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Video konusunda performans düşüşü de kaçınılmaz. Bence geçmeyin. Ama Android deneyimlemek istiyorsanız S22 serisine bir göz atın derim.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Bence de geçilmez. S21 Ultra evet güzel bir cihaz ama 12'de kenara atılacak bir cihaz değil. Kullanım olarak da iOS ve Android bambaşka işletim sistemleri. Bu yüzden kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Video konusunda performans düşüşü de kaçınılmaz. Bence geçmeyin. Ama Android deneyimlemek istiyorsanız S22 serisine bir göz atın derim.
Hocam S22 ailesini kimseye önermiyorum.S22 lerde kronik sorunlu Snapdragon 8 gen 1 var.Android deneyimi için S22 alacağına S21 alması bence daha mantıklı.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,421
Geçilir. İki cihazın da üst düzey telefonlarını kullandım, direk işletim sistemi olarak bakmamak gerekiyor. S21 Ultra derim ben.