Yardım Corsair Strafe Cherry Mx Silent klavyeye iade çıktı ne yapılmalı?

Bu konuyu okuyanlar

moussa marega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, herkese iyi günler.

Bu klavye sahibim: Corsair Strafe RGB MK.2 Cherry MX Silent RGB Mekanik Kablolu Gaming Klavye - CH-9104113-TR - incehesap.com

Oyunlarda bazen Q-W-F gibi tuşlar çalışmıyordu, İncehesap'a yazıp garantiye yolladım ve iade çıktı. Yalnız ürün ellerinde olmadığı için bana şu klavyeyi önerdiler: Corsair K70 RGB MK.2 Cherry MX Red Switch Mekanik Gaming Klavye - CH-9109010-TR - incehesap.com

1 Saat araştırıp size dönüş yapayım dedim, size sormadan iş yapmak istemedim. Burada çok tecrübeli, bilgili arkadaşlar var çünkü. Sizce kabul edeyim mi? Para iadesi istesem 1 yıl 8 ay kadar önce 700 TL ye aşırı indirim varken almıştım bu klavyeyi. Sanırım 700 TL iade ederler ve bir anlamı kalmaz. Bu klavyeyi kabul mu edeyim, yoksa muadil başka klavyeler mi isteyim napayım? Mesela K-70 serisinin bana önerdiklerinden 300-400 TL daha pahalı klavyeleri var. Onları talep etsem saygısızlık-yüzsüzlük mü olur, etmeli miyim, yoksa direkt önerdiklerini mi kabul etmeliyim? Yardımcı olup, fikir belirtenlere şimdiden bin kez teşekkür ediyorum.

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
Bence size verdikleri klavye gayet iyi ben olsam başka istemezdim ama yine de siz bilirsiniz. Bu arada isteyebilirsiniz, yüzsüzlük olmaz sonuçta siz bir müşterisiniz ve müşteri memnuniyeti burada önem arz ediyor.

moussa marega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence size verdikleri klavye gayet iyi ben olsam başka istemezdim ama yine de siz bilirsiniz. Bu arada isteyebilirsiniz, yüzsüzlük olmaz sonuçta siz bir müşterisiniz ve müşteri memnuniyeti burada önem arz ediyor.
1.5 saattir durmadan araştırıyorum, önerilen klavyenin çok övüldüğünü gördüm. İncehesap'taki Corsair klavyelere bakarken bana önerdiklerinin Pro modelini gördüm. Linkini aşağıya bırakıyorum. Bunu falan talep etsem yüzsüzlük olur mu diye düşündüm ama önerdikleri de çok içime sindi. Hem araştırmam hem de sizlerin yorumu sayesinde. Bu arada 2 klavye arasındaki farkı bile bilmiyorum, sadece birinde pro ve fiyat farkı olduğu için söyledim.