Öneri Android 12'ye Geçmelimiyim

Bu konuyu okuyanlar

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Arkadaşlar güncelleme geldi güncelle diyip duruyor 11 de kalmak istiyorum cihazım Android 12 kasma yaparmış.
Cihaz samsung M22.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
12 ye güncelleyin,
-rehber sms whatsapp resim ve videolarınızı bilgisayara yedekleyin.
-sonra hard format atın (tüm veriler yani herşey silinir, sıfır android 12 ile açılır)
-temiz sistemle, ilk günkü kurulum gibi, mail ve şifrelerinizi yazıp telefonu kullanmaya başlayabilirsiniz.
-yedeklerinizi de son olarak tele atıp, teli kapatıp açtıktan sonra tam performansıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

android işinin en garanti yolu budur.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Arkadaşlar güncelleme geldi güncelle diyip duruyor 11 de kalmak istiyorum cihazım Android 12 kasma yaparmış.
Cihaz samsung M22.
Ben M31 kullanıyorum Android 12'ye geçtim gayet güzel kasma falan yok sonra "Ram plus" var.öneririm.

Yasin456

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Cihaz samsung M22.
Güncelleme yapma derim.Android tarafı büyük güncellemelerde saçma sapan sorunlar ortaya çıkabiliyor.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Giriş segment cihazlarda sürüm güncellemesi yapmak -eğer kullandığınız sürümden memnun iseniz- çeşitli sıkıntılar doğurabiliyor maalesef. Eğer memnun iseniz güncellemenin diyecektim ama çoktan yapmışsınız. Wipe data yapabilirsiniz eğer işe yaramazsa zaten zamanla gelecek olan yamalarla yaşadığınız sorunlar ortadan kalkar. Samsung diğer üreticilere göre güncelleme konusunda daha iyidir çünkü.