Öneri özel bölge için tıraş makinesi

Bu konuyu okuyanlar

Ekobeyxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba ben hassas bölgeler için güzel bir ürün arıyorum markası fark etmez güzel olsun iyi alsın tahriş etmesin. önerilerinizi bekliyorum. konuyu yanlış açtım kusura bakmayın

Reaksiyon puanı
965
Permatik 2 pro ile kısa sürede mis gibi hiç makine ile uğraşamam valla.
Philips bodyroom modelleri var da gerek yok bence gereksiz masraflı hem de pratik değil.
Bu arada powertec tr 1058 gibi çok güçlü sakal saç makineleri ile sakın denemeyin hassas bölge mahveder yani.

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
Permatik 2 pro ile kısa sürede mis gibi hiç makine ile uğraşamam valla.
Philips bodyroom modelleri var da gerek yok bence gereksiz masraflı hem de pratik değil.
Bu arada powertec tr 1058 gibi çok güçlü sakal saç makineleri ile sakın denemeyin hassas bölge mahveder yani.
permatik banyo için üretilen modeli var ben onu kullanıyorum. kasık bölgeleri kıvrımlı olduğu için nadir de olsa kesiyordum. artık krem veya sprey şeklinde olanı var. sürüyorsun 6-7 dk bekliyorsun. sonra sinek kaydı...
aslında en temizi ve rahatı epilasyon merkezleri...

Reaksiyon puanı
965
permatik banyo için üretilen modeli var ben onu kullanıyorum. kasık bölgeleri kıvrımlı olduğu için nadir de olsa kesiyordum. artık krem veya sprey şeklinde olanı var. sürüyorsun 6-7 dk bekliyorsun. sonra sinek kaydı...
aslında en temizi ve rahatı epilasyon merkezleri...
Evet ama sürekli epilasyon da çok pahalı.Kadınların işi cidden zor ya.

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
İşte çok pahalı 10.000den başlıyordur fiyatlar
araştırdıkça yeni şeyler öğreniyoruz. tüm vücut lazer epilasyon koltuk altı genital ve tüm bacağı kapsar. Birçok merkezde yarım alt kol buna dahil edilir. standart olarak 8 seans ve baştan ayaklara kadar yaptırmaya kalksan bayağı tuzlu bir rakam çıkıyor ortaya.

Reaksiyon puanı
965
araştırdıkça yeni şeyler öğreniyoruz. tüm vücut lazer epilasyon koltuk altı genital ve tüm bacağı kapsar. Birçok merkezde yarım alt kol buna dahil edilir. standart olarak 8 seans ve baştan ayaklara kadar yaptırmaya kalksan bayağı tuzlu bir rakam çıkıyor ortaya.

Tüm vücut da yapılmaz be kardeşim bir kere makine ile bacakları aldıydım yolunmuş kaz gibi hissettim kendimi ?
Bizim kıl kökleri sert bir de o yüzden bişi giyinince üstünden geçmiyor çok takılıyor.
O kadar para ödüyorsun yine çıkabiliyor garantisi de yok.
O yüzden dedim ya kadın olmak bu tarz konular yönünden baya zor.

Reaksiyon puanı
10,560
Erkek dediğin kıllı olur. En sonunda ağaç testeresiyle kıllar kesilir.

Bu konuda hassas bir üye var @Uchiha Sasuke isminde üye. Böyle işlerin uzmanı.
Birazdan gelip birşeyler önerir.
Kadınlar gibi ağda yapmak isterim ama düşünmesi bile işkence çektiriyor. ? Ağda bandına yapışıp koparsa diye korkuyorum.

Onun haricinde makine felan öneremem. Temizleyen eller narin olduğu sürece yöntemi umursamam. ?

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Kadınlar gibi ağda yapmak isterim ama denemesi bile işkence çektiriyor. ? Ağda bandına yapışıp koparsa diye korkuyorum.

Onun haricinde makine felan öneremem. Temizleyen eller narin olduğu sürece yöntemi umursamam. ?
O kadar acıdan sonra kopsa bile hissetmezsin.
Sen ağdanı yap. Koparsa seni istemeye gelicem ailemin izniyle, peygamberin emriyle. ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Sana kimse günahını bile vermiyor izin verirler mi sanıyorsun. ?
İzin vermeseler gelip o kopan uzvunu yerine dikerim yeminle. Sonra bak gör eski haşameti ve saygı duruşu yerinde mi? :D

Kısır kediler gibi suratın asık dolan sonra.
Hadi yap ağdanı da göreyim. shsjkdfjhs

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
Tüm vücut da yapılmaz be kardeşim bir kere makine ile bacakları aldıydım yolunmuş kaz gibi hissettim kendimi ?
Bizim kıl kökleri sert bir de o yüzden bişi giyinince üstünden geçmiyor çok takılıyor.
O kadar para ödüyorsun yine çıkabiliyor garantisi de yok.
O yüzden dedim ya kadın olmak bu tarz konular yönünden baya zor.
yapan erkekler var hocam. hatta biri geçende kaplıcaya geldi. gram kıl yoktu, anlaşılan incitmişler bayağı... :)

Reaksiyon puanı
10,560
İzin vermeseler gelip o kopan uzvunu yerine dikerim yeminle. Sonra bak gör eski haşameti ve saygı duruşu yerinde mi? :D

Kısır kediler gibi suratın asık dolan sonra.
Hadi yap ağdanı da göreyim. shsjkdfjhs
Anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğup sıkı sıkı sarılırsa ne yapacaksın? ?

HasanYılmaz_tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben hassas bölgeler için güzel bir ürün arıyorum markası fark etmez güzel olsun iyi alsın tahriş etmesin. önerilerinizi bekliyorum. konuyu yanlış açtım kusura bakmayın
]Sana önerim jiletle alman olacaktır. Makine tahriş eder. Zarar vermek istemezsin :tearsofjoy:

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
10,560
Bende anka kuşu yok mu sanıyorsun? Savaştırırız tabii
123.jpg

Hocam konuşma kayıyor yavaş yavaş...
Olur öyle arada boşver. ?

Özel bölgesine ağda yaptıran var mı? Benim aklıma yattı pamuk gibi olur yav. ?