Soru İphone SE mi Redmi Note 11S'mi?

Bu konuyu okuyanlar

kayramete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bir telefon alacağım.Fakat çok arada kaldım.Samsung almayı düşünmüyorum.İphone SE ve Redmi Note 11S 8gb arasında kaldım.Günde maksimum 1,5 saat PES dışında bir oyun oynamayacağım.Kamera daha ön planda benim için ki bu yüzden de İphone SE düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
499
Kamera ön plandaysa her türlü Apple fakat belli bir süreden sonra pil ömrü canınızı sıkabilir

kayramete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera ön plandaysa her türlü Apple fakat belli bir süreden sonra pil ömrü canınızı sıkabilir
Bu süre yaklaşık ne kadar.Duyuyorum iphone'un pil ömrünü eğer bu problemi yaşarsam batarya değişimi veya başka bir teknikle pil performansını artırabilir miyim?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
499
Bu süre yaklaşık ne kadar.Duyuyorum iphone'un pil ömrünü eğer bu problemi yaşarsam batarya değişimi veya başka bir teknikle pil performansını artırabilir miyim?

Batarya değişimi olarak garanti kapsamında ise gidersin Apple mağazasına orada direk orjinal taktırabilirsin. Fakat o da yine zamanla ölmeye başlayacak. Şöyle söyleyeyim 500 kez full şarj olduktan sonra ömrünü doldurmaya başlıyor piller. Ama Deji batarya ile günlük pil süresini uzatabilirsin. Ben kullanmadım fakat kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir sana.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
se 2020 kullanıcısıyım şahsen oyun oynamayı düşünüyoan ekran küçüklüğünden ve pil konusundan canın sıkılır

kayramete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya değişimi olarak garanti kapsamında ise gidersin Apple mağazasına orada direk orjinal taktırabilirsin. Fakat o da yine zamanla ölmeye başlayacak. Şöyle söyleyeyim 500 kez full şarj olduktan sonra ömrünü doldurmaya başlıyor piller. Ama Deji batarya ile günlük pil süresini uzatabilirsin. Ben kullanmadım fakat kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir sana.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

se 2020 kullanıcısıyım şahsen oyun oynamayı düşünüyoan ekran küçüklüğünden ve pil konusundan canın sıkılır
Teşekkür ederim

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Yeni bir telefon alacağım.Fakat çok arada kaldım.Samsung almayı düşünmüyorum.İphone SE ve Redmi Note 11S 8gb arasında kaldım.Günde maksimum 1,5 saat PES dışında bir oyun oynamayacağım.Kamera daha ön planda benim için ki bu yüzden de İphone SE düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
redmi note 11 i bizzat inceleme fırsatım oldu.oradan yola çıkarak 11s nin daha avantajlı olduğunu düşünüyorum.iphone 8 kasasına sokulmuş se almak bana mantıksız geliyor.pil olsun ekran olsun bence redmi.

asamettkayar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kamera ve perfonmans(oyun dahil olmadan) olarak istersen se 2020 derim ama diğer türlü dersen 11s derim cnkü se2020 sarj olarak baya üzüyor günde 2 3 kere rahat ciddi olarak takabilirsin sosyal medyada gezerek bide..

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Poco X3 GT, Samsung Galaxy S20 FE, Poco F3 varken bu iki cihaz asla alınmaz. Bu 3'ünü öneririm. Bunlar ikisinden de iyi cihazlar.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
SE telefonmu ki kıyas yapıyoruz 4.7 inc tel kullanıcama tuşlu kullanırım knk

H3N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ekran boyutu açısından sorun olmayacaksa sizin için kesinlikle İphone SE serisini öneririm.
Büyük ekran f/p olsun istiyorsanız Xiaomi tarafını seçebilirsiniz.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Batarya dışında Se 2020 kesinlikle daha iyi bir cihaz.Batarya konusunda da Wi-Fi kullanımın varsa günü rahat çıkartır.Bataryada sıkıntı mobil veri.