Haber Activision bombayı patlattı: İki Call of Duty oyunu yolda!

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
activision-iki-call-of-duty-devam-oyununun-gelecegini-acikladi.jpg

Activision, Call of Duty serisinin sonraki oyunlarının duyurusunu gerçekleştirdi. Bu noktada 2019 yapımı Modern Warfare ve battle royale Warzone'un devam oyunları geliyor. Resmi Call of Duty blogunda geliştiriciler, 2022'nin serinin mevcut durumunu değiştirecek olan seri için bir değişim yılı olacağını belirtti.

Call of Duty'nin orijinal oluşturucuları tarafından geliştirilen, 2022'de serinin önemli parçası olan Infinity Ward, orijinal 2007 oyununun yeniden başlangıcı olan 2019'daki Modern Warfare'in devamında görev alıyor. Buna ek olarak, Warzone 2 de onunla birlikte piyasaya çıkıyor.

Detaylar: Activision bombayı patlattı: İki Call of Duty oyunu yolda!

Beklentileri alalım :)

Son düzenleyen moderatör:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Ekli dosyayı görüntüle 168225

Activision, Call of Duty serisinin sonraki oyunlarının duyurusunu gerçekleştirdi. Bu noktada 2019 yapımı Modern Warfare ve battle royale Warzone'un devam oyunları geliyor. Resmi Call of Duty blogunda geliştiriciler, 2022'nin serinin mevcut durumunu değiştirecek olan seri için bir değişim yılı olacağını belirtti.

Call of Duty'nin orijinal oluşturucuları tarafından geliştirilen, 2022'de serinin önemli parçası olan Infinity Ward, orijinal 2007 oyununun yeniden başlangıcı olan 2019'daki Modern Warfare'in devamında görev alıyor. Buna ek olarak, Warzone 2 de onunla birlikte piyasaya çıkıyor.

@Captain Price 141 @Captain MacMillan
Umarım bu oyunlarda black ops 3-4 gibi hikayesi kısa ve kötü, multiplayerına daha çok özen gösterilmiş olmaz. Bize hikaye lazım.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Activision değişime gideceğini açıkladı. Güzel şeyler gelecek gibi duruyor şu anlık. Bakalım :)
Devam hikayesi ne gelicek onu çok merak ediyorum. Seri aslında güzel bitmişti.
Belki yuri ile ilgili bir şeyler gelebilir. En son çatıda bırakmıştık kendisini.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Ben seriyi toparlamak için bir kaç yıl oyun duyurusu bile yapmazlar diye düşünmüştüm. Umarım erken çıkarıcaz diye batırmazlar.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Ben seriyi toparlamak için bir kaç yıl oyun duyurusu bile yapmazlar diye düşünmüştüm. Umarım erken çıkarıcaz diye batırmazlar.
Gelecek oyunlar için en büyük korkum bu aslında. Ne zaman bir oyun stüdyosu bir şeyleri düzelteceğiz derse daha da batırıyor. Bu yüzden pek güvenemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cyberpunk gibi olmasında.
Ben o kadar sıkıntılı bir durum yaşayacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
COD MW 2019 Game Pass'e gelse de oynasam ya. Çok istiyorum şu oyunu ama bi oynayamadım.
Call of Duty hikayeyi kısa tuttuğu için büyük bir ikilem var. Para veriyorsun sunduğu hikaye uzunluğu ve kalitesi o parayı hak ediyor mu derdi. Almasan oyundan mahrum kalma derdi. Bu noktada Game Pass'e gelmesi bence harika bir olay olur. Seri hayranları açısından.

Fiyasko olacakmış gibime geliyor.
Ağzını hayra aç :D

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
SDN haber sitemizde bunun detaylarına yer vermiştim. Burada da söyleyim. Modern Warfare'in devamı ve Warzone 2 geliyor.
Activision Mobil icin sirket satin aldi aldığı sirketin attigi twitt harika call of duty mobil oyunlarin gelecegine katiliyoruz ve başlıyoruz. Warzone Mobile Gelistirme asamsinda cloud sunucularina yuklendi sonra kaldirildi.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Activision Mobil icin sirket satin aldi aldığı sirketin attigi twitt harika call of duty mobil oyunlarin gelecegine katiliyoruz ve başlıyoruz. Warzone Mobile Gelistirme asamsinda cloud sunucularina yuklendi sonra kaldirildi.

Yok, biliyorum bu olayı. Sadece benim paylaştığım haberdeki oyunlar arasında mobil yer almıyor.

Reaksiyon puanı
3,027
Beklentisi olanlar en son ne zaman iyi bir COD gördü de bekliyor :D Tamam bunlar online oyun ama warzone da rezalet. PC'de oynasan hile var, konsolda oynasan karşına zorla cross play ile PC'deki adamı getiriyor.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Umarım kötü bir iş ile karşılaşmayız.
Cyberpunk 2077'den sonra herkeste bu algı oluştu. Oyun stüdyoları nasıl kurtulacaklar bakalım :D

Beklentisi olanlar en son ne zaman iyi bir COD gördü de bekliyor :D Tamam bunlar online oyun ama warzone da rezalet. PC'de oynasan hile var, konsolda oynasan karşına zorla cross play ile PC'deki adamı getiriyor.
Online tarafında benim en ufak beklentim yok. Zaten Warzone'u da ya bir kere ya da iki kere oynamışımdır. Ancak singleplayer tarafında bir şeyler bekliyorum. Sonuçta serinin genel olarak bir ismi ve kalitesi var.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Ekli dosyayı görüntüle 168225

Beklentileri alalım :)
Bence ortalama olarak iyi bir oyun olacak.
Beklentim öyle.?

Call of Duty Black Ops Cold War görmemiş galiba arkadaş :D
Cold War çok ta iyi değil.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
İlk çıkan 2.Dünya Savaşı oyunları ile Modern Warfare serisi beğendiğim oyunlardan. Sonraki oyunlara bakmadım. Çünkü eskisi gibi çok fazla oyun oynayasım gelmiyor. Call of Duty serisi iyi. Tabii ki bazı oyunları çok harika denilecek türden değil ama yine de genel olarak iyi bence. Bunlar da iyi olacaktır. Umarım acele edip bozmazlar veya saçmalamazlar oyunda.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Modern Warfare 2-3 der susarım hocam. Siz ne diyorsunuz bu konuda? :D
Tabii ki bir Modern Warfare 2 etkisi beklememeliyiz.Ama Cyberpunk gibi olacağını düşünmekte komik.
Call of Duty'nin arkasında dev gibi firmalar var.İnfinity Ward olsun,Sladgehammer olsun,Raven olsun...
Her türlü yetişir.Hele ki eski karakterler geri dönerse...
MW2019 sonunda Task Force 141 kuruluyordu ve Gaz,Soap ve Ghost'tan bahsediliyordu.

Reaksiyon puanı
7,997
Tabii ki bir Modern Warfare 2 etkisi beklememeliyiz.Ama Cyberpunk gibi olacağını düşünmekte komik.
Call of Duty'nin arkasında dev gibi firmalar var.İnfinity Ward olsun,Sladgehammer olsun,Raven olsun...
MW2019 sonunda Task Force 141 kuruluyordu ve Gaz,Soap ve Ghost'tan bahsediliyordu.
Ohhh yedik spoileri :D

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Tam olarak aynı görüşteyim hocam :)

Son mesajlar